Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

odigram za 500 dinara aek 1x,seltik 1x,cska x2,benfiku 1 i jebeni lil me proda :(

Ps.Sta za sutra kazete?Mislio sam singl ili bayern ili roma al mislim da je ipak roma bolje resenje.Sto se ostalog tice Valensiju izbegavam kao i Inter,previse jadne kvote da bi ih igrao + Olimpijakos i Sporting imaju itekako motiva.Verder 1 (Murinjo ce da se fokusira na mec sa man utd-om?),Bordo bi trebao da dobije,'pool je no bet.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm...Inter nema motiv?Inter pobedi i sigurno ide dalje,ovako ide poslednje kolo u Nemacku a Sportingu dolazi Spartak tako da,Inter je realno kechina,mada naravno ipak je to ukleti klub...valensiju sam mislio da raspizdim x2 kao i sahtjor 1x...bordo igram x2,samo cekam kad ce Turci da drknu nekog a Liverpul jebem li ga,raste kvota na njih a to ne valja da raste jer cu onda da ga odigram zbog kvote...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da Inter nema motiv,kazem da Sporting ima motiv isto :P Realno,Inter je izgubio od Sportinga a sada se nudi 1.35 kvota na Inter...da je preko 1.5 mozda bi i razmisljao nesto,ovako no tnx.Inace,negde sam procitao da Spartaku brani treci golman,Bajern bi mogao da se raspuca i resi pitanje pobednika grupe pre poslednjeg kola.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

hm...Inter nema motiv?Inter pobedi i sigurno ide dalje,ovako ide poslednje kolo u Nemacku a Sportingu dolazi Spartak tako da,Inter je realno kechina,mada naravno ipak je to ukleti klub...valensiju sam mislio da raspizdim x2 kao i sahtjor 1x...bordo igram x2,samo cekam kad ce Turci da drknu nekog a Liverpul jebem li ga,raste kvota na njih a to ne valja da raste jer cu onda da ga odigram zbog kvote...

Груја је све рекао. Иначе, Дармштат иде у госте Алену без 7-8 играча, морали су да зову и неке аматере који играју у Landsligi; Висла путује у Лубин без доста првотимаца такође, а Заглебје игра одлично као домаћин. Очекујем кечеве на ова 2 меча - квоте су 1.75 и 2.5.

Link to comment
Share on other sites

igrao sam Inter 1

Valensija x2

Sahtjor 0-2

barsa 2+

liverpul XP

werder 1

bordo x2

na 50kinti 4300

hteo sam dodati partizan 2 u hendiju,ali jbg,sad cu videti da li je dobro ili nije sto sam odigrao bez :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zasto me ova budjava Roma prodaje 2-gi kolo zaredom?

1. tiket: Inter - Sporting 1-1

Liverpool - PSV 1

Shaktar - Roma 2

Valencia - Olympiakos 1

2. tiket: Inter - Sporting 1-1

Bordeaux - Galatasaray X-X

Liverpool - PSV X-1

Shaktar - Roma X-2

Valencia - Olympiakos 1-1

Werder - Chelsea X-1

4/6

Glupa nesretna Roma.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

STA URADI ROMA CRNA,SAD MORAJU VALENSIJU DA DOBIJU U POSLEDNJEM KOLU DA BI ISLI DALJE...koji jebeni retardi znaci 2000 sam puko danas zbog njih.Sad celu noc ima da sedim i da trazim sve informacije vezane za kup uefa sutra i ima da vratim te pare.

edit:izvinjavam se,dovoljan im je bod...al opet su retardi :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam 2150 na 1000 din na dojavu vecheras. Parndorf (poslednji na tabeli) vs Austrija (Amateri) kec 2.15

I imam dojavu za sutra Cibalija - Shibenik iz 2 u 1, ali je svuda blokirano i nema gde da se uplati. I takodje, Rijeka - Varteks 7+, ali izgleda da je pomerena utakmica ili je isto blokirano jer su bili zbunjeni svi kad sam pitao za tu tekmu i nisu hteli da prime uplatu.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

cuo sam i ja za Cibaliju,kod mene ima tekma u ponudi,niko nema pojma nista,ali Hrvati ne mogu u singlu + nemaju u ponudi obrnuti prelaz :((

za rijeku nista nisam cuo...

a Grine bitno je da je proslo,ali daleko od toga da je parndorf bio dojava,nego po netu su krenule glasine da autrija hoce da im rezervni tim ispadne u regionalnu ligu da bi smanjili troskove kluba :)

i da,Zadar 1.02 kvota WTF

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni ortak javio da je dojava i ja stavio i proshlo. Iako, nisam ni znao da Austrija ima DVE (!11!) fudbalske lige, a i imam problema da izgovorim ime ovog prvog kluba [:D]

Pa odigraj neke gluposti pored toga i jednostavno stavi keca, kvota je bar 2, ako ne i vishe.

Link to comment
Share on other sites

Naravno,nema potrebe da pricam da mi je ajax i samo ajax srusio 3 tiketa kupa uefa :)).Juce uzeo neku sitju na nemce i austriju 2.Danas idemo polako.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

^ omisio si stutgard

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

eh sad sam vec poceo da sumnjam u neke vudu magije...ovo je neverovatno kakav me maler prati...

odigrao sam za vikend 8 tiketa,bez nekih znacajnijih uplata posto se nema vishe kinte...2 sam dobio,ukupnog dobitka 3soma,sto me dovelo oko nekih 700kinti plusa...e sad,ostalih 6 sam na svakom promasio samo po jedan jebeni par...ejjj,samo jedan...i to 2 tiketa na 50kinti kvote preko 50-60...

omashim na jednom redjinu za 4soma(2:2,livorno imao crveni),na drugom majorku X (2:3 u 88om minutu) za 3soma,na trecem kadiz za 10soma(imali igracha vishe 60minuta,0:0,to mi bio tiket sa najvecom uplatom ovaj vikend,450kinti),na cetvrtom u subotu me sjebe beveren(2:2) za 5soma,a razmisljao se tri dana da li da odigram st.truden(koji je doshao) ili njih,na petom tiketu me sjebe norvich(1:1 u 90om) za 4500 na 50kinti i na kraju poslednji tiket za 7hiljada me sjebe vorskla koju cak jebeno nisam odigrao cistu 2ku,nego x2 i oni mentoli puknu...jbt dokle vishe :(((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...