Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvi tiket:

shefild 1

lorien 2

emen 1

porto 1

drugi tiket:

shefild 3+

olimpijakos 2-3

porto 0-2 (0-1 vrlo moguce)

lorien 0-2

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

isto istr-lorien za jedan gol...zasto kad vec gube 2-0 moraju pri kraju utakmice da mi sjebu tiket,shmrc:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kako me sjebo  ISTR  za jedan gol ... ove 3 pogodio .. a jos sam hteo staviti ove italijane c1  .... dobar kes bio ..

nemoj da se nerviras uopste... totalno je bio iskusan tiket... da sam ga procitao bio bih u minusu dodatnih 200 kinti... nego u kojoj bese kladionici za sve promasaje dobijes ulog nazad :))))))))))))

sve sve... ali da braga i postigne i primi gol to je vec u domenu fantastike... kvote od 0-2 na njih su prebedne nastavljam da jurim 0-1...

makar je olimpijakos odigrao standardno I>II

sutra je LS i nema vise glupiranja... kada dobro izbistrim situaciju i izbunarim porodicna stabla svakog od aktera bacam neki ozbiljan tiket... ovaj lov u mutnom mi ne ide od ruke...

btw... da sam imao 1000e stavio bih po petsto na tacne rezultate porto-braga 1:0... porto-braga 0:0... odbijam da poverujem i dalje... :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma:D

btw najzad da udje vec jednom nesto majku mu

dortmund 1

egipat 1

dandi 2-3

kolchester 1

rozendal 2

200 > 2200

Kako me usro tiket nevera :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

svaka cast...

pa ovde ti je sve glatko bilo sem recimo colcestera koji je dobio 1-0

az zgazio,dortmund isto...egipat po ocekivanju..l.dandi 1-1, el tako?

ja ponovo nisam imao srece

colcester 1

Bury - rushden x

Nigeria 0-2

egipat 1

mantova 2

i mrtvi riding 2

znaci bio sam ubedjen da ce da naguze onaj birmingem raspali..jebote ovo je ridingu prvi poraz od septembra...pakao

no evo nekih predlogica za sutra

Udine - REgina 1 (udine mnogo bolji, ulazi u formu,pokradeni u torinu,vratio se jakvinta,regina na strani 0-3-8

Palermo - Lazio 1 (mislim da je vreme da lzio pukne,palermo s novim trenerom zna)

Charleroi - St. Neshto 1 (belg. kup,prva tekma 0-0, St. neshto se bori za ops, kup im nije bitan, charleroi od ngodine odlichan)

Roma - cagliari 1 (ovo se ne komentarishe,roma gazi)

Fiorentina - Inter ( e ovde ne znam josh shta cu staviti ali imam viziju pobede intera..mnogo im je dobra odbrana u zadnje vreme a iz prekida su pakleno dobri...+fiorentina ima problem s odbranom kod prekida,najceshce tako primaju gol...i inter u zaletu pred subotnji derbi..s druge strane..luka toni...ne znam bash ne znam...mislim da cu staviti 2)

Link to comment
Share on other sites

Dobri predlozi,sa time da nemam muda da igram protiv fiorentine kod kutje:).Inace,mogla bi i neka goleada da padne na toj utakmici 3+ ili cak 4+ ako inter krene napadacki ali kontam da ce da se zabunkiraju i cekaju prekide:).Udine 1,pretpostavljam da je dobra kvota,lacio izbegavam stalno neki x zabodu i tako...

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ja u sistemu imam x na inter i x na palermo... pohvalno je sto niko ne igra na juve posto mi i to smrdi na x :)

ostalo imam i ja na brda nekih tiketa... mislim da ce danas konacno doci i liverpul i celzi i milan... inace od trenutka kada sam poceo da igram na romu jedino oni UVEK PRODJU... tako da cu traziti pare od kluba da ih ne malerisem :)))))

i da cenim da ce saragosa danas da odigra keca... milan i real bi trebali da dodju 2+pp... mada ja sve promasujem u zadnje vreme tako da ako vam se tipvi poklapaju sa mojima... hehe... ajd poz. i puno srece...

p.s. ortak me zamolio da nakucam kvotu 400... bacam sutra tiket na net makar sve palo... malo smeha nije na odmet... :)

jetset

Link to comment
Share on other sites

los mix... bas los...

fix:

liverpool 2

milan 1

3/4:

saragosa 1

juve x

inter x

chievo x

---------------------------------------

juve I>II

saragosa 2+pp

milan 2+pp

---------------------------------------

ostalo sam popadao na lecce i udineze... ali da mrtvi milan ne moze jedanput da me usere pa to je strasno...

p.s. svi ti slashovi postovi na ovom delu foruma su moji... nego nikad ne gledam ko je ulogovan u igraonici :)

e da... onaj tiket sa kvotom 400 je proslo valjda 5/10 :)

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

kakav baxuzan dan danas strasno ......

sta sam sve izpogadjo .... hokej ... basket....

i promasim na oba tiketa MILANO basket...

i to 1.20 kvota ono neverujem .... na jednom tiketu za 4000 na drugom za 9000 ....

znaci da neverujes na 2 tiketa po jedna promasena i to 1.20 kvota ... joj boze gde si ... i ono izgube a da su pobedili isli bi dalje ... jos vodili celu tekmu i ovi ih stignu u zadnjoj cetvrtini .... da neverujes

Edited by ultrasns

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

udineze je najvishe kaznio...a i ja sam previshe ocekivao od intera

fiorentina chuva prednost ko zmija...

ugl za vikend treba juriti par iznenadjenja, tipa

Atletik B - R. Madrid 1

Valensija - Barselona 1 (svi su se vratili ali setite se da barsa uvek ima problem u januaru-februaru,a valensija je u opakom naletu bogami...cenim..david vilja 2 komada, eto 1, u ss odigracu na val pa kud puklo:)

Inter - Juve - ovo ce biti kidanje, ali ako realno malo razmislimo, NIKOM se ne isplati da juve dobije,shta da zavrshe celo prvenstvo 15 kola pre kraja..pa niko nece gledati vishe tekme ako juve vodi 12 bodova,to je onda kraj, dovidjenja..drugo..amlosu izgleda stisli sudije za muda tako da cenim da ulece neki penal za inter....cisto radi zanimljivosti prvenstva..da se vrate na +6 i koliko toliko da bude neizvesno...milan isto dobija sve do kraja provereno, da im se ne bi slucajno desilo da fiore otme 3. poziciju

Link to comment
Share on other sites

ufff sjajno,2soma sam stavio na Liverpul,uzeo znaci 2...

prebacio hiljadu na strazbur

odigrao par tiketa

i sutra se singlira Parma 500%

a veceras nisam imao muda da singliram St.etjen 2,videcemo sta ce biti

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da izvinete,jebem ti ove engleze...dva tiketa pukao,jedan na njih drugi na glupost neverovatnih proporcija znaci verder da izgubi od klauterna,totalno neverovatno:).Treci tiket je :

hamburg 1

fenerbahce 2 (poklon kola,kvota 1.70)

iraklis 1

bresha 1

i real 2 (jos real treba da mi udje,realno se nadam da oce:)

Ps.Da cujem ako neko ima predlog sutra sa rendzers - seltik,nesto mi se igra na seltik:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

uf,strazbur mi izbaci opipljivih 1000 iz dzepa,a 5000 sve ukupno sto sam imao na tiketima i tako to,a dupla sansa na St.etjen mi izbaci jos 1500din...

Sutra

Parma+Milan za veci ulog

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...