Jump to content

New PvP Realm Next Week!


TeacH

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

secate se onih lizalica chupa chups se chitalo :) ... e sad ne znam zashto sam vam ovo rekao ( mada moguce zato sto sam gladan ) ... ali ne moze da skodi ... :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hm...neznam ja sam se nesto smorio...fazon sad mi krecu ispiti i sigurno necu moci da furam 2 lika a bas sam se nalozio da doguram ovog mog prista na dunemaulu do 60... a opet neda mi se da ga batalim i da igram samo na novom serveru....mislim to bio bio 100 put da krecem od pocetka (a da nisam sa prethodnim likom stigo na 60ti ) sto je malo mnog0o.....neznam razmisli cu jos.....

Edit : ae krenucu i ja da igram na tom serveru pa cemo da vidimo kako ce ici :)

kod mene je isti slucaj. pocinjao sam 100 puta a sada igram priesta na dunemaulu koji mi je bas prirastao za srce. jos i meni pocinju ispiti tako da cu biti ogranicen na igranje samo uvece i to nekih 3 sata. ali rekao sam nek ide zivot (world of warcraft) i odlucio da opet pocnem priesta na novom serveru:))) see you in game

Link to comment
Share on other sites

kod mene je isti slucaj. pocinjao sam 100 puta a sada igram priesta na dunemaulu koji mi je bas prirastao za srce. jos i meni pocinju ispiti tako da cu biti ogranicen na igranje samo uvece i to nekih 3 sata. ali rekao sam nek ide zivot (world of warcraft) i odlucio da opet pocnem priesta na novom serveru:))) see you in game

hehe...ja isto prist na dunemaulu sad sam dogurao do 44 al jad nema veze...mislio sam isto da igram prista i na ovom novom al me nesto mrzi opet istu klasu da pocinjem sipocetka....takoda cu verovatno maga da uzmem ili mozda rogua ili mozda samana ili ... [;)]

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

AAAAA jebacu vas sve :))))

Kad sam video Grima da je "in" kraj...eto i mene ^^

Al posle samana s 2 epic mounta, pola earthfuryja mi se nista ne igra :)

E zajebao sam se sad za sledecih par meseci, a u kurac...

Samo sta da igram...

Kolko ima priestova? Ako ih ima dosta onda sam rogue. E da, jel neko od iskusnijih igra warriora? Da napravim potencijalnog MT ^^

E da, nema frke, bicu ja GL [;)]

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

hehe...ja isto prist na dunemaulu sad sam dogurao do 44 al jad nema veze...mislio sam isto da igram prista i na ovom novom al me nesto mrzi opet istu klasu da pocinjem sipocetka....takoda cu verovatno maga da uzmem ili mozda rogua ili mozda samana ili ...  [;)]

Ako volis da budes healer da se tuces i da te svi prozivaju definitvno ti je najbolji shaman.A i nije kako paladin da mu trebaju dve tipke ,heartstone i Shieldd.Imas za svaku klasu odgovor ali imaces jedno 50 magija koje ces da koristis.A ako rasporedis talente mozes da budes kao priest ,mozes i kao warrior , a mozes i cisti caster.iako bi najvise voleo da postoji kod nas Witch dokotr da mogu da sve pretvaram u zabe pogotovo aliancu :PPP

Link to comment
Share on other sites

Ako fale pristovi ja cu da budem ,a ako ih vec ima dovoljno onda cu Shaban

dajte neku listu da vidimo ko je sta.

@Kemp

uzmi warriora po meni oni najlakse nalaze opremu ,a pored toga plate i Mc set +arcanite ripper [:D] ima da deres.Ja bi ga igrao ali mi se ne dopada da tankujem.

Link to comment
Share on other sites

otvori topic da mogu ljudi da napishu dole .. ovako preko polla nije ochigledo jel ko zna ko je glasao .. svako neka satavi samo klasu u postu i nishta vishe prvi post neka bude editovan sa listom

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@Mohi

We need names :-) ae reci imena tih.

Mohi, do sada tvoje mishljenje ne forumu je bilo tipa ako svi kazu da neka riba izgleda do jaja ti bi rekao da izgleda shit :-) i tako stalno, ne znam da li takav stav imash da bi se razlikovao od ostalih (da budish unique) ili neshto trece :-)

No hard feelings but ako si ti u nekom gildu GL/officer ja necu biti u tom guild-u. Ako nekog interesuju razlozi za to napisacu kasnije da ne pishem sada bez veze.

I opet... Ne kapiram zashto guild mora da osnuju/vode srbi. Bice cool sve dok smo u nekom organizovanom guild-u svi zajedno. Ali...

btw do sada je samo Cyra rekao da hoce da bude GL i da radi sva ona sranja koja idu sa time :P eh da, i Mohi ima potencijalne GL/oficire. Ako josh neko misli/moze da vodi guild neka kaze sad (ili cuti zauvek :P).

Ako mislite da neko treba da bude GL ili ako mislite da neko ne treba da bude GL, sad je trenutak da kazete tako(znachi no hard feelings i reci te vashe mishljenje no matter of wut :-)  )

Teach ... zasto se ja javljam ... pa zato sto mi je dosta da budem u gildovima de ljudi prave sranja a ja tu ne mogu nista da uradim osim /gquit a ljudi koje sam hteo za oficire su ljudi sa kojima vec duze vreme funkcionisem u vodecim gildama na shadow moonu ... prepoznaces tu verovatno neke koji su otisli iz dragonkina .... a ako oces da se vratimo na tu raspravu ... ja sam iz istog otisao zato sto nisam imao drugog izbora zato sto gild nije imao nikakva pravila i ma necu vise da tupim o tome ako oces posalji mi privatnu poruku poruku pa mozemo da pricamo o tome ... ako neces da budes u gildi gde sam ja oficir sta da ti kazem ... jebiga ...

moja ideja gilde je nesto nalik ovoj u kojoj sam i smo neki od nasih ljudi sad a to je veoma uspesna gilda i necu da dozvolim da mi se opet desi isto ko sa dragonkinom

ali ti verovatno mislis da je dragonkin bolja gilda od moje i samim tim sva dalja prica pada u vodu ...

i na kraju ljudi sve sve i zajebancija i sve ali gilda se mora skapirati kao posao ... a izmedju gildasa je poslovni odnos ... nema mesta emocijama i favorisanju ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...