Jump to content

Critical Errors


Formica

Recommended Posts

Vec mi neko vreme stize ova poruka:

Messenger Service

Message from SYSTEM to ALERT on 8/12/2005 8:03:29 PM

STOP! WINDOWS REQUIRES IMMEDIATE ATTENTION

Windows has found 47 Critical Errors

...

E sad shta je ovo da li iko zna malo pribliznije. Mislim da ima iskustva sa ovim ili nacin na koji se ove stvari sklanjaju...

Mislim ovde kao pise sajt www.e-regfix.com da ja sad trebam da to instaliram(kupim) da bi se ovo "popravilo"

E sad, vec mesec dana mi pise da imam 47 critical errors. Window u kojem se pojavljuje je totalno netipican za XP tj. vishe lici na '95 ili '98.

Da li neko mozda zna resenje problema?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pazi, oko ovih stvari mene ne treba previshe slushati, ali ipak cu probati da ti pomognem :)

Prvo jedno pitanje, dal' ti se to pojavljuje kad se ulogujes ( kad podignes sistem ) ?

Ako je odgovor da, onda ja mislim da se radi o nekom budjavom programu koji si zakachio sa neta i nalazi ti se u start up-u i lazhe da imas te errore da bi se ti zajebo pa skinuo taj program koji ti on trazi. Pogledaj da li mozes da ga disable-ujes u start up-u.

Jos jedno pitanje, kad ti izbaci taj kritikal eror, jel' mozes negde da kliknes ok i da nastavish sa normalnim radom ili imas nekih problema ?

Ako nemas problema, trebalo bi da je ono gore sto sam ja naveo, ja kontrol panel bas ne koristim, ali mnogo toga radim iz programa Super Utilities, tako da odatle sklanjam sva govna koja mi se nalaze u start up-u. Ako se nalazi tamo i ti ga disable-ujes i kad ti se opet podigne windows, a on i dalje tamo onda mu ne mozes nista.

U svakom sluchaju najbolje je da formatiras ceo hard, ( jer moguce da su ti i druge particije inficirane ) ali je cimanje, zato probaj ovo sto sam ti rekao, ko zna mozda i upali. Ako ne, formatiraj i posle kad budes vracao file-ove sve skeniraj update-ovanim Kaspersky anti virusom.

Jos jednom napominjem da sam manje vishe boolja za ove stvari, ali sam imao par puta probleme sa virusima, pa imam nesto, ali jako malo iskustva s ovim :)

Link to comment
Share on other sites

neko sranje sa neta... meni se desavalo pre..

e sad, ne secam se kako sam se resio toga... mislim da sam pukao sistem, ili je samo prestalo, posle skena kasperskim.. stvarno se ne secam... :\

e ali znash shta je problem? Ja isto mislim da mi je jedno vreme prestalo samo od sebe. Ali ja sam ranije imao Norton, medjutim tamo gde sam kupio komp oni su mi ga registrovali. Pa nisam mogao da doplatim.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jao care ovo me je izludjivalo... spasao si mi komp od destrukcije koju bi ja izvrsio.

Hvala ti puno :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...