Jump to content

Kako da iskljucim ovu glupost?!?!?!


ActiveX

Recommended Posts

I ja imam problema sa nechim ovakvim:

spywere2rt.jpg

Izlazi normalno samo kad sam konektovan na net...

Probao sam da ga ochistim sa gomilom anti spywere tool-ova, firewall-ovima, ali on i dalje iskache...

Tako da sam mu se pridruzio (poshto vec ne mogu da ga pobedim), pa kad se pojavi, ja ga pomerim u coshak i ignorishem ga... [:)], a preko njega ne izlaze novi...

Link to comment
Share on other sites

Brate, ja sa torrenta skinuo key za superram, ne znam zashto uopshte kad mi ne treba, i kada sam ubacio u program, odma ugasio komp, kako sam se samo istripovao... I kad ga upalim izbaci kao veliko sranje nelegalno pichke materine, idite tu i tu da skinete, neam pojma, samo sam ga kulirao i nestao je :DDD

Link to comment
Share on other sites

I ja imam problema sa nechim ovakvim:

spywere2rt.jpg

Izlazi normalno samo kad sam konektovan na net...

Probao sam da ga ochistim sa gomilom anti spywere tool-ova, firewall-ovima, ali on i dalje iskache...

Tako da sam mu se pridruzio (poshto vec ne mogu da ga pobedim), pa kad se pojavi, ja ga pomerim u coshak i ignorishem ga... [:)], a preko njega ne izlaze novi...

Blokiraj sa FW sve sto izlazi na net sem npr FF ili opere. Ali bas sve....

Link to comment
Share on other sites

Format C zbog jednog spywarea ili neceg slicnog LOL

to su rekli i staljinu, pa on ipak formatirao 10 milki rusa, pa ga josh danas slave..

ako imash neko osnovno znanje o kompovima udri ctrl+alt+del pa probaj u procesima da spotujesh uljeza, ili u firewallu prati saobracaj

Link to comment
Share on other sites

maliciozni program se startuje svaki put sa windowsom i pravi problem. potrebno je da ga zaustavis da se startuje sa windowzom, onda ti nece praviti problem ali ce ipak postojati... to se moze ukloniti spyware-om ili pronalaskom generatora programa.

zaustavis ga na sledeci nacin: potrebno je da pronadjes u registry-u path

Software/Microsoft/Windows/CurremtVersion/Run i iz njega izbrises sumnjivi key. ako znas kako se program zove, mozes jednostavno da uradis search i pobrises key-eve sa tim imenom

jos jedno resenje je da skinete fino jv16 power tools i uradite registry repair... to je dobar program i svejedno bi vam kad tad zatrebao tako da preporucujem i tu opciju...

ako ne uspe javite.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zato uvek dve particije, jedna za sve zivo druga samo za os ... i kad krene da pravi sranje odma format ... ili ghost, jos bolja varijanta. Pocinju bas da smaraju ti *wareovi, mada ih srecom vec neko vreme nisam zapatio, kapiram zato sto idem na odredjeni broj sajtova koji su svi "cisti" pa nema frke.

Link to comment
Share on other sites

Imo sam i ja problem sa virusima... samo meni je bilo jos gore... kad se ulogujem ( XP ) vidim samo wallpaper, ne vidim ni ikonice ni taksbar, nista... Onda sam lepo iz safe moda narezao sve sto mi je trebalo, potom sve izbrisao i installirao windows ponovo... Instalirao sam prvo kasperskog, updateovo ga i poceo sa vracanjem nezarazenih file-ova... Nemam vec duze vreme problema sa virusima, kaspersky je odlichan... preporuchujem ga svima, ali redovno ga updatujte... i radite full scan computer jednom u 15 dana...

Za chishcenje registrija, cookija i ostalih sranja, koristim super utilities... takodje odlichan program...

Link to comment
Share on other sites

Zato uvek dve particije, jedna za sve zivo druga samo za os ... i kad krene da pravi sranje odma format ... ili ghost, jos bolja varijanta. Pocinju bas da smaraju ti *wareovi, mada ih srecom vec neko vreme nisam zapatio, kapiram zato sto idem na odredjeni broj sajtova koji su svi "cisti" pa nema frke.

da ali je onda problem ako (kao ja npr) imas puno programa koji koriste neke svoje dll-ve koje smestaju u system32 (generalno svi veci programi) a nemas instalacije tih programa, tako da kad formatiras sistemsku paritciju sve te programe moras reinstalirati sto moze da bude problem.. pogotovo u slucaju visual studia

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hm nisam ghost nikad radio, on klonira hdd jel? svejedno ne verujem da bi se onda dobro ocistilo jer i virusi i programi drze svoje podakte u istim folderima... sta vise, vecina virusa smesta svoj generator u windows\system(32) folder

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ajde da ja vama malo pomognem oko tog messinger-a...

koliko ja znam nije u pitanju nikakav *ware...

u pitanju je samo servis koji dolazi sa windowsom...tako da ni reistalacija vam ne bi mnogo pomogla...naravno dobar firewall i nemas frke ali evo za pochetak kako da ga zaustavite "ruchno"

desni klik na My Comp>Manage>Services and Aplications>Services

tu sa desne strane nadjete MESSENGER desni klik na njega Properties i jednostavno promenite nachin startovanja... to bi trebalo da pomogne... :)

e sad verovatno se i sami ovo znali ali...

:)

pozdrav

Edited by th3_3d1t0r

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...