Jump to content

Ko je vas idol?


Recommended Posts

Ne mogu da se setim da li je pre bilo,ali sigurno nije skoro...

Da li postujete drugu bozju zapovest ili imate nekog svog idola(makar bila i Cveta Majtanovic [;)],nas idol)???

Ja iskreno,imam mnogo osoba koje me na neki nacin odusevljavaju i stvarno im se divim,ali su daleko od etikete "Idol"...

da vas cujem...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemojte da vas mrzi da kucate,dajte neko obrazlozenje zasto vam je bas taj lik idol...

jasno mi je zasto je bypu idol deda,ali nije mi jasno otkud Dzordan na tom spisku [:D][:D][:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nikola Tesla - iz mnogo razloga. izmedju ostalog zato sto je imao viziju koju je retko koji naucnik imao. posvecen radu do krajnjih granica.

Michael Jordan - zato sto je jedini kosarkas u istoriji kosarke koji je imao prosecnu visinu. tezinu. a opet bio daleko iznad svih ostalih igraca.

Maradona - zato sto je genije fudbalske igre. covek koji je takodje imao jedinstvenu "notu" u svojoj igri.

Moj deda - zato sto je covek koji je sa 13 godina video kako mu streljaju majku, 2 brata i sestru od 6 meseci. ali je ipak nastavio svoj zivot koji kapiram vecini ljudi ne bi ni imao smisao. on je svoj nasao. postao je jedan od poznatijih elektrotehnicara. uspostavio prvu radio vezu sa inostranstvom. covek koji je video sa svojih 22 godine radio u nekoj radnji. i u roku od 3 meseca ga sam napravio. zato sto sam zbog njega ja ziv. i zato sto ima jedinstvenu zedj za znanjem. naukom. covek koji me je sa 67 godina naucio programski jezik Basic. i zbog jos mnogo mnogo toga.

svi ti ljudi su u mojoj glavi ispred svog vremena. daleko.

eto zato.

da napomenem. to nije bolesno obozavanje odredjene osobe. jednostavno divljenje. idol u smislu da covek ne treba da dostigne njihovo umece iz odredjenih, njima bliskim, oblasti. vec prosto svesnost da se takvo stanje svesti, jacina karaktera i ljubav prema bilo cemu moze postici.

eto.

Edited by byp_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

kiligor, ivan_tm, gotenks

<edit> zaboravio sam reva :D </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tesla - Zna se,najpametniji Srbin i nikada neće biti prevaziđen.Bio ispred svog vremena.

Mileva Ajnštajn - Iako su sve zasluge pripale njenom mužu zna se ko je u stvari sve uradio.

Moj ćale - Nije živeo u raskošnoj porodici ali se odlično probio.Njegova životna priča je impresivna ali drugi put.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brad Pitt - opusten do jaja, uspesan i jebe najbolju ribu na svetu...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nemam idola iz prosto neke moje filozofije koja u najkracim crtama glasi:"Ako se nekome divish i obozavas ga samim tim ga stavljas ispred sebe , a samim tim ti priznajes sam sebi da nikada neces moci da budes toliko uspesan u necemu kao oni sto su bili u tome" , jer ja uvek kazem mogu bolje od njega,tebe , bilo koga...

Link to comment
Share on other sites

Jako dobro pitanje. Bas sam se sad zapitao ko mi je idol. Ali ono sto je neko rekao nemam idola, samo cenim te ljude. Prvo Jessica Alba. :)))) Salim se. Nju bi samo zenio i naravno karo.

Michael Jordan mi je uvek bio kraljina. Ne samo kao kosarkas nego kao covek. Kada ga gledas vidis da ima nesto vise to ne moze se objasni.

Sad ce izgledati glupo ali isto smatram da je i Brad Pitt najjaci smeker na zemlji i da se ne lazemo jako dobar glumac. Nije zato sto kara Andju nego uvek je bio ono da cak i muskarac kaze brate ovaj je frajercina.

A sto se tice ovako nekih malo drugacijih ljudi jebeno ce me uvek fascinirati onaj Leonardo da Vinci. Ako je covek sve ono naslikao, izmislio, proreko i jos sve to slao ili sakrivao u nekim siframa, cak i u Mona Lizi, ne verujem uopste da je covek nego neki alien. To je moja neka teorija da ti jebeni ljudi koje vidjamo svakog dana ili za koje smo culi ranije da su ziveli i sve to stvarali su bre vanzemaljci i tripujem i to je moja neka teorija da na ovom svetu ima ta jedna posbena rasa koja nije kao i mi svi obicni i da su oni ustvari alieni. Da li ih je neko doneo, poslao ili su jednostvano stvoreni od nekog ko je daleko napredniji ne znam ali nesto mi je tu cudno.

Sta sam ja napisao. Od cega sam ja krenuo do cega sam dosao. :))) U svakom slucaju ima jos dosta tu ljudi ali ne bih nabrajao.

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...