Jump to content

Fahrenheit


Recommended Posts

Igra je odlicna, ali...da li se nekom desilo da kada sa crnim policajcem prvi put udjes u kancelariju i proveravas mail na njegovom racunaru(ima tri maila:povecanje penisa,od njegove ribe i VIRUS).normalno pogledao sam sve poruke ali kada sam gledao Virus mail igra se zamrzla i izbacila me na desktop uz poruku da li ocu da saljem ms i tako to.prvo sam mislio da su autori igre napravili super foru sa VIRUS mailom ali avaj.posle restarta kompa sve se to ponavlja dok igram fahr.znaci posle pola sata-sat opet me izbacuje na desktop i monitor se pali-gasi(na svakih 10 sec).onda sam stvarno pomislio na virus i poterao ZA(koji redovno dopunjavam)i nije naso nista.a sada da li je to bag u igri(i da se desila neverovatn koincidencija da se igra prvi put zamrzne dok citam virus mail) ili sta?ako je neko imao slicno iskustvo...

poz

Link to comment
Share on other sites

Igra je odlicna, ali...da li se nekom desilo da kada sa crnim policajcem prvi put udjes u kancelariju i proveravas mail na njegovom racunaru(ima tri maila:povecanje penisa,od njegove ribe i VIRUS).normalno pogledao sam sve poruke ali kada sam gledao Virus mail igra se zamrzla i izbacila me na desktop uz poruku da li ocu da saljem ms i tako to.prvo sam mislio da su autori igre napravili super foru sa VIRUS mailom ali avaj.posle restarta kompa sve se to ponavlja dok igram fahr.znaci posle pola sata-sat opet me izbacuje na desktop i monitor se pali-gasi(na svakih 10 sec).onda sam stvarno pomislio na virus i poterao ZA(koji redovno dopunjavam)i nije naso nista.a sada da li je to bag u igri(i da se desila neverovatn koincidencija da se igra prvi put zamrzne dok citam virus mail) ili sta?ako je neko imao slicno iskustvo...

poz

Meni se nije desilo nishta slichno?!Verovatno je bug...

Link to comment
Share on other sites

Igra je odlicna, ali...da li se nekom desilo da kada sa crnim policajcem prvi put udjes u kancelariju i proveravas mail na njegovom racunaru(ima tri maila:povecanje penisa,od njegove ribe i VIRUS).normalno pogledao sam sve poruke ali kada sam gledao Virus mail igra se zamrzla i izbacila me na desktop uz poruku da li ocu da saljem ms i tako to.prvo sam mislio da su autori igre napravili super foru sa VIRUS mailom ali avaj.posle restarta kompa sve se to ponavlja dok igram fahr.znaci posle pola sata-sat opet me izbacuje na desktop i monitor se pali-gasi(na svakih 10 sec).onda sam stvarno pomislio na virus i poterao ZA(koji redovno dopunjavam)i nije naso nista.a sada da li je to bag u igri(i da se desila neverovatn koincidencija da se igra prvi put zamrzne dok citam virus mail) ili sta?ako je neko imao slicno iskustvo...

poz

da nisi video neke cudne boje? Nesto kao kruga? Mislim, u ocima?

I onako, ponekad zabljesti neka boja?

:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Treba ti onaj mali program za sakrivanje optike...tetris se valjda zove...

Imash ga na gamecopyworldu.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

U vezi muzike... Uopshte nije chudno shto je tako dobra poshto ju je radio niko drugi do Angelo Badalamenti. I josh slusham na pochetku muziku i kao 'ju, shto ovo vuche na Twin Peaks' i onda vidim da je Angelo radio muziku. :) Sjajno.

Ja inache igro na joypadu - dva analonga su chudo.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Igra je ludilo... probao je kod ortaka (znash ono kada imash ortake koji ne znaju da instaliraju nishta pa odesh da im ti to radish :DDD i uglavnom pocheo i svidelo mi se jako.. a za ziku... extra je ... jedva chekam da prerezhem sebi igru, uglavnom... neshto se njemu zezno dvd-rw i upropastio sam 3 dvda pokushavajutji da prerezhem... jel to neshto htelo da mi kazhe? :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Htelo da ti kazhe, NE KOPIRAJ IGRU !

Ja sam se zajebao i instalirao je ...

5 puta sam je preshao do sad .. znam svaku foru napamet ...

I na pola sam 6-og ... Obavezno igraj na hard, em je zanimljivije, em cesh da odvalish strelice i numerichki deo tastature :)

Kida igra.

Naravno, iskopiraj je i sve ok :)

p.s. mozhda mu ne radi rezach [;)]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ho ho, ajde da dignem malo topic iz mrtvih. Zavrsih Farenhajt pre par dana, pa rekoh da bacim koji utisak.

Prvo, velika muka oko samog pokretanja igre. Ne radi na 64bitnim sistemima, te sam morao cekati par meseci dok se napokon nisam dokopao 32bitnih vindousa. Pa onda sam postupak oko krekovanja, momci su izgleda stvarno dobro odradili zastitu, nikada mi na pamet nije palo da cu morati da ubacujem u daemon i original sliku, i mini image, i jos da pokrecem onaj tetris.

To je sto se tice te prakticne strane, dok o igrackoj mogu reci samo - vrh. Znaci bolju avanturu u zivotu nisam odigrao, takve igre nisu bas moj fah, jos od Shiversa 2, ali Farenhajt mi je naprosto oduzeo dah. Sama izvedba je nesto potpuno novo za mene, sto se da videti jos iz tutoriala. Malo je frke u pocetku dok se ne izvestis, ali nakon par pokusaja i premestanja komandi sve ce biti u redu.

Graficki aspekt se bas i ne moze pohvaliti, vidi se da je igra pretrpela milion prepravki, sto se negativno odrazilo na njen izgled. Pobegli pikseli, zamrljane teksture i ponekad slaba vidljivost. Ipak, siguran sam da je ljude odusevila njena manja hardverska zahtevnost. Mjuza, sta vise reci, Angelo Badalamenti glavom i bradom, zar je bolje i moglo. Jos kad u celu pricu ubacis i par numera Theory of a Dead Man, dobije se jedan prilicno pozitivan utisak.

Sto se price tice, znam da je tesko iznenaditi savremene igrace nekom originalnoscu, ali Farenhajtova svakako spada u one originalnije. Sa kojim god likom igrali, pratice vas osecaj da se zapravo nalazite u njegovoj kozi, sto smatram za veoma dobro odradjen deo igre. Od pocetne scene sa Kejnom, silne konfuzije i gomile "wtf! se desava ovde", preko strahom ispunjenih dozivljaja sa detektivkom Valenti (arhiva+ludnica ftw!), sve do susreta sa kuratorom i konacnog razresenja misterije. Mnogi od vas smatraju da je kraj zbrzan, u cemu bih se mozda i slozio, mada znajuci da bi farenhajt trebalo da bude deo triologije, logicno je da autori nesto ostave i za nastavke [:D]

Sve u svemu, da nije bilo nekih manjih propusta, igra bi definitivno dobila jacu ocenu. Ovako od mene ima 91/100. I da, Farenhajt je jedna od retkih igara koju sam bio u stanju da igram duze od 4-5h.

@topic Neke stvari da dodam na zastarelu spiku: scenu na vrhu sirotista sam zavrsio iz prve, nit treniram basket nit sviram klavir, jednostavno morao sam, posto sam nju a i pola igre odradjivao sa jednim zivotom. A gde je frka bila - scena u stanu kad krecu stvari da lete na tebe, znaci to sam iz petog puta presao jedva, sa tri zivota izgubljena, plus jos jedan ranije na neku glupost... Sirotiste, jurnjavu po onoj dzungli sa velikom mackom i jos neke od opasnijih scena, naprosto nisam sebi mogao da dozvolim da zaginem.

Link to comment
Share on other sites

mada znajuci da bi farenhajt trebalo da bude deo triologije, logicno je da autori nesto ostave i za nastavke [:D]

Bice nastavaka ?!?!?!!?

[jupi][jupi]

Ah, koja me sad radost obuzela :)

Pff. sad tek videh ono "trebalo da bude" ..

nema veze, ja sam optimista :D

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

To je nash uveta :)

Jao laki, pa sto mi izvlacis recenice iz konteksta, lepo napomenuh da sam imao samo jos jedan zivot [:D]

A zamisli tek da sam ga izgubio, pa morao bi pola igre ponovo da odradjujem...

@atomic vest o triologiji sam citao jos u vreme dok je izlazio farenhajt, znaci neki oktobar novembar. Informacija je naravno iz 53. ruke. Sad dal ce pricu produziti na kejna, ili na njegovu decu, ostaje da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...