Jump to content

Da li ste nekad sanjali Warcraft?


Recommended Posts

Ja sam vishe puta sanjao peone kako skupljaju zlato, to mi je bio najupechatljiviji san iz Warcraft-a. Znam josh par ljudi koji su isto njih sanjali.

Osim toga sanjao sam Wardenku iz Footman Wars-a, kako baca one nenormalne Fan_of_knifes-ove bez cooldown-a, i nekoliko scena iz mojih partija, najcheshce creep-jackove.

Ono sa peonima sam sanjao josh kad sam prvih nekoliko puta igrao warcraft, a iz partija pre oko godinu ipo dana, kad sam najaktivnije igrao.

Vec vishe od godinu dana mi se ne dogadja ovo...

Aj sad vi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne, mada fazon ono kad imam temperaturu i groznicu,desavalo mi se da mi kroz glavu prodju neke scene iz igara koje sam skoro igrao, ali to je bilo svega 3-4 puta u zivotu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa znash , suicidalne ideje i tako to, mada necete valjda da pomislite da cu doci na wcg sa 30 kg eksploziva  [:D] ?

mmm da, to bi bilo teze od mene  [xx(]

@ghost:pfff lol hahahahah :))

Sad si me podsetio na ortaka koji je isto kao ti, nema ni 50kg i kao: "Kako nachiniti Jacksona duplo tezim? stavite mu kliker u dzep" [:D]

@topic: ma sanjao sam ali sve je bilo ne kao sam igra ili vec kao delovi iz cinematica, npr. Intro za frozen kad one nage izlaze iz vode, medjutim se ne zavrshava kad one odlaze u kopno, vec mi se nastavlja kako nage napadaju elfove, cudno sve slike su mi bile realne, hmm ne znam odakle, mozda ih sam smishljam dok sanjam, mada odlichno je izgledalo [:)]

Link to comment
Share on other sites

@ghost:pfff lol hahahahah :))

Sad si me podsetio na ortaka koji je isto kao ti, nema ni 50kg i kao: "Kako nachiniti Jacksona duplo tezim? stavite mu kliker u dzep" [:D]

@topic: ma sanjao sam ali sve je bilo ne kao sam igra ili vec kao delovi iz cinematica, npr. Intro za frozen kad one nage izlaze iz vode, medjutim se ne zavrshava kad one odlaze u kopno, vec mi se nastavlja kako nage napadaju elfove, cudno sve slike su mi bile realne, hmm ne znam odakle, mozda ih sam smishljam dok sanjam, mada odlichno je izgledalo [:)]

daj malo te vutre :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

mmm da, to bi bilo teze od mene  [xx(]

ne seri stavili smo te na vagu i vagas oko 80 .

hmm sanjao warcraft... par puta mi se desavalo da sanjam npr kako mi lik ulazi sa masom necrosa i meat wagona na lost templu i sto je najgore imao sam tako nekakav deja vu u partiji i lik me stvarno napao sa istom vojskom. neki bio gadan trip. u poslednje vreme mi se desava da se u pola noci probudim i odvalim neku glupost. tipa ghost ostao da spava kod mene gajbi i kaze da se probudim u pola noci i odvalim tipa: "kako je brzi od mene ja sam magina" i zaspim ponovo O_o licno mu verujem u poslednje vreme bas malo spavam.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ljudi ja volim da igram war ali bas ste ga dali ono po lsd-ju

dali vi uopste ima zivot osim sto igrate war,a?mislim ne zelim nekog da uvredim ali sto je mnogo mnogo je

Pravac chitanje bukvara...

on topic

Hmm, ne mogu da se setim da sam sanjao warcraft, ali chesto zaspim razmisljajuci o nekim taktikama, verovatno i sanjam, ali se u zadnje vreme ne secam snova... Ranije sam sanjao generale, ako se to rachuna [:)]

Link to comment
Share on other sites

pa znash , suicidalne ideje i tako to, mada necete valjda da pomislite da cu doci na wcg sa 30 kg eksploziva  [:D] ?

mmm da, to bi bilo teze od mene  [xx(]

i laugh in the face of death ahahah

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Nisam war jer ga nisam igrao nikad vise od 5 sati non stop

Ali spo-wolfy kaze da svaki dan sanja huntersice [:D]

nije to strasno,ali ako usput i onanise :) na njih,onda jebiga :)

Moj ortak,jos kad smo poceli da igramo w3,sanjao kako se svadjao nesto sa kevom,iznervirao se,i pustio dva feral vuka na nju:)Kada je prvi put to pricao,umro sam od smeha.

Ja w3 mislim da nisam nesto posebno sanjao,ali sam imao par tripova od snova koji su kombinovali w3,Starwars,starcraft i Heroje,ali su komplikovani da bi se pricali

A ako dosta vozim Colina McRea,ili NFS,ponekad imam trip snove kako svaku krivinu prolazim fenomenalno,a onda za malo isklizam i zaserem u svakoj-yzasno iskustvo!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Moj ortak,jos kad smo poceli da igramo w3,sanjao kako se svadjao nesto sa kevom,iznervirao se,i pustio dva feral vuka na nju:)Kada je prvi put to pricao,umro sam od smeha.

ahahahahahh :D:D:D

Desavalo se par puta da sanjam w3 tipa 5,6 i kao i mare imao sam istu situaciju u partiji posle tog sna...stvarno gadan trip....desilo mi se to i pre neko vece jer sad igram koliko nikad u zivotu nisam,ali opet manje od bilo kog naseg igraca jer moram u igraonu da bi igrao normalno...

Link to comment
Share on other sites

ne ja igram war 15 sati dnevno i svi drugovi su mi virtualni. ribu sam video na sajtovima jedino. imas neki lek za mene?

kekeke istina se napokon razotkrila [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao nekoliko snova i vezano i nevezano za war i zbog svih sam najebao :)

Jednom sam sanjao da nekog gosu elfa kidam ko majmuna i tako negde otprilike na 3/4 partije ja se budim za skolu ali onda odlucim da nastavim da spavam da zavrsim partiju :-) E bre kolko se puta u zivotu coveku pruza sansa da dobije elfa =)

A drugi najupecatljiviji san koji sam imao je bio u vezi neverwinter nights-a kada sam ja u snu moj lik iz neverwintera ali (ovo je stvarno cudno al sta cu :-) zato imam moj sat na ruci i znam da za pola sata treba da podjem u skolu =) I tako ja prvo pogledam creepa pa onda kazem hmm za njega mi treba 5 minuta za ovog drugog 2 itd.

I tako na 3 minuta od budjenja za skolu rekoh ja sebi aj jos jednog i zaputim se u pecinu...kad tamo naletim ni na kog drugog nego bas na crnog zmaja :) To mi bese ja mislim 17. i 18. neopravdani ^^

Ghoste trebace mi telefon od tog tvog psihijatra sibni mi na pm =)

Btw ovo je bilo pre 2 godine ili tako nesto -.-;

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao nekoliko snova i vezano i nevezano za war i zbog svih sam najebao :)

Jednom sam sanjao da nekog gosu elfa kidam ko majmuna i tako negde otprilike na 3/4 partije ja se budim za skolu ali onda odlucim da nastavim da spavam da zavrsim partiju :-) E bre kolko se puta u zivotu coveku pruza sansa da dobije elfa =)

A drugi najupecatljiviji san koji sam imao je bio u vezi neverwinter nights-a kada sam ja u snu moj lik iz neverwintera ali (ovo je stvarno cudno al sta cu :-) zato imam moj sat na ruci i znam da za pola sata treba da podjem u skolu =) I tako ja prvo pogledam creepa pa onda kazem hmm za njega mi treba 5 minuta za ovog drugog 2 itd.

I tako na 3 minuta od budjenja za skolu rekoh ja sebi aj jos jednog i zaputim se u pecinu...kad tamo naletim ni na kog drugog nego bas na crnog zmaja :) To mi bese ja mislim 17. i 18. neopravdani ^^

Ghoste trebace mi telefon od tog tvog psihijatra sibni mi na pm =)

Btw ovo je bilo pre 2 godine ili tako nesto -.-;

Znate one emisije bez komentara ^^

brate , mislim stvarno O_o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...