Jump to content

Da li ste nekad sanjali Warcraft?


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate kad si klinac i kad ti je do necega stalo to je potpuno normalna pojava(podsvest jelte)ne smaraj vise

Sad sanjam kako sibam ortiza i semroka u ringu jbg ^^

PA ne brate , ja pricham jer sam ja za vreme RoC-a i pocetka TfT-a (negde do 1.14) picio WCIII ko lud , po ceo dan , gledao replayeve , i tako te stvari , ali nikad nisam sanjao nista , pa mi je samo malo chudno da neko moze da sanja WCIII , nishta vishe.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nalozio na war jos kad je izas`o... [^]

U igraoni po ceo dan, match...match...match....komentari....komentari...

...likovi...repovi....smarajuci razgovori...

...u jednom trenutku dok se setam cujem glasove, cujem druga kako me zove u igraonu... odjednom sam teleportovan u svoju sobu da uzmem kintu i polako krecem, otvaram vrata, izlazim i na pola dvorista se budim... [V]

probudio sam kevu i caleta pa su me sutra odveli kod lekara... Od tad slabo sta sanjam [V]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao nekoliko snova i vezano i nevezano za war i zbog svih sam najebao :)

Jednom sam sanjao da nekog gosu elfa kidam ko majmuna i tako negde otprilike na 3/4 partije ja se budim za skolu ali onda odlucim da nastavim da spavam da zavrsim partiju :-) E bre kolko se puta u zivotu coveku pruza sansa da dobije elfa =)

A drugi najupecatljiviji san koji sam imao je bio u vezi neverwinter nights-a kada sam ja u snu moj lik iz neverwintera ali (ovo je stvarno cudno al sta cu :-) zato imam moj sat na ruci i znam da za pola sata treba da podjem u skolu =) I tako ja prvo pogledam creepa pa onda kazem hmm za njega mi treba 5 minuta za ovog drugog 2 itd.

I tako na 3 minuta od budjenja za skolu rekoh ja sebi aj jos jednog i zaputim se u pecinu...kad tamo naletim ni na kog drugog nego bas na crnog zmaja :) To mi bese ja mislim 17. i 18. neopravdani ^^

Ghoste trebace mi telefon od tog tvog psihijatra sibni mi na pm =)

Btw ovo je bilo pre 2 godine ili tako nesto -.-;

np, videcu da te ugoste sa prvom klasom, znash ono, ninfice i lepe mlade medicinske sestre :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nalozio na war jos kad je izas`o... [^]

U igraoni po ceo dan, match...match...match....komentari....komentari...

...likovi...repovi....smarajuci razgovori...

...u jednom trenutku dok se setam cujem glasove, cujem druga kako me zove u igraonu... odjednom sam teleportovan u svoju sobu da uzmem kintu i polako krecem, otvaram vrata, izlazim i na pola dvorista se budim... [V]

probudio sam kevu i caleta pa su me sutra odveli kod lekara... Od tad slabo sta sanjam  [V]

brate, ae polako u tirsovu na lecenje [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

e sanjo sam sinoc da imam male orkove u sobi i da ih drzim ko kutjne ljubimce (al majke mi.)... A oni onako siroti vade "zlato" iz rudnika i grade male kutjice oko mog kreveta -) (a war inache mesecima ne igram tako da uopste ne razumem otkud taj san).

Edited by epicAlpha

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

e sanjo sam sinoc da imam male orkove u sobi i da ih drzim ko kutjne ljubimce (al majke mi.)... A oni onako siroti vade "zlato" iz rudnika i grade male kutjice oko mog kreveta -)

Boli te kurac, ovi moji se svi pobunili, niko nece da gradi nishta, nemam na shta da troshim zlato, a goblini koji drzhe shop su otishli na letovanje, lepo vreme, shta cesh...

Link to comment
Share on other sites

ne ja igram war 15 sati dnevno i svi drugovi su mi virtualni. ribu sam video na sajtovima jedino. imas neki lek za mene?

[}:)] ekekekeke pa moj misha izadji malo iz kuce tt. I meni se desio jedan veoma cudan sam posto sam posta human user sanjo sam da sam spellbreaker i da vodim jednu sorceress na sastanak i onda sam je zaprosio (tripozno je to sto sam 2 dana posle upozna jednu zensku koja lici na sorceress ali je nisam zaprosio nego samo odveo na stanak [b)] pa je moglo bit ovo kad nas je njen decko skuzio) a sam se zavrsio tako sto me keva probudila d idem u skolu prije je nego ova odgovorila... i jos sam sanjao kako sam postao archimode iz kampnje roc-a i rekao kevi "os reinof chaos a?" i onda je ona postala ilidan i uradila mana burn (onaj nerealni iz roca sto sabije 300 mane) pa sam moro sturat po lost templu od nje... i meni ljudi kazu da previse igram tt....

xD

Link to comment
Share on other sites

[}:)] ekekekeke pa moj misha izadji malo iz kuce tt. I meni se desio jedan veoma cudan sam posto sam posta human user sanjo sam da sam spellbreaker i da vodim jednu sorceress na sastanak i onda sam je zaprosio (tripozno je to sto sam 2 dana posle upozna jednu zensku koja lici na sorceress ali je nisam zaprosio nego samo odveo na stanak  [b)] pa je moglo bit ovo kad nas je njen decko skuzio) a sam se zavrsio tako sto me keva probudila d idem u skolu prije je nego ova odgovorila... i jos sam sanjao kako sam postao archimode iz kampnje roc-a i rekao kevi "os reinof chaos a?" i onda je ona postala ilidan i uradila mana burn (onaj nerealni iz roca sto sabije 300 mane) pa sam moro sturat po lost templu od nje... i meni ljudi kazu da previse igram tt....

Booooooooo...

Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam i ja kako igram protiv grubuyia ja sam human i on sok vave struju a ja bolt i blizzard i odjednom bljesak i pocnu da padaju infernali(ludo zar ne)

Sanjao sam isto kako mogu da bacim atomsku u sred igre a i znam kako samo ne uzima nista nikome samo eksplozije preko pola mape

Zna li jos neko za tu foru????

Link to comment
Share on other sites

[}:)] ekekekeke pa moj misha izadji malo iz kuce tt. I meni se desio jedan veoma cudan sam posto sam posta human user sanjo sam da sam spellbreaker i da vodim jednu sorceress na sastanak i onda sam je zaprosio (tripozno je to sto sam 2 dana posle upozna jednu zensku koja lici na sorceress ali je nisam zaprosio nego samo odveo na stanak  [b)] pa je moglo bit ovo kad nas je njen decko skuzio) a sam se zavrsio tako sto me keva probudila d idem u skolu prije je nego ova odgovorila... i jos sam sanjao kako sam postao archimode iz kampnje roc-a i rekao kevi "os reinof chaos a?" i onda je ona postala ilidan i uradila mana burn (onaj nerealni iz roca sto sabije 300 mane) pa sam moro sturat po lost templu od nje... i meni ljudi kazu da previse igram tt....

cisto za informaciju dranzer,ja sam bio sarkastican...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...