Jump to content

Paladin EPIC mount


StrayderGame

Recommended Posts

E ljudi aj ako neko moze da mi detaljno opise sta treba za Paladin epic mount-a ja sam trenutno 57 lvl znaci vec sam poceo da skupljam materijale imam 5x arcanite bar zato ako neko moze detaljno da mi opise sta se sve radi i jos nesto neki likovi koji ga imaju kazu da je bolje da se kupi obicni human epic mount neko Pladinov tako malo pomoci molilm ;) ???!

Link to comment
Share on other sites

1000 golda treba zar ne ?

ne, u zavisnosti od reputacije treba manje. uostalom ovde se prica o epic mountu za paladina koji se ne kupuje regularno kao obicni mount vec se dobija kroz q. o tome ja ne mogu da govorim jer igram priesta ali da postavim jedno blisko pitanje. imam druga koji igra warlocka i njemu su lvl 60 warloci rekli da ne radi q za epic mounta vec da kupi obicnog epic. sad vidim da to isto preporucuju i za paladinovog epica. jel zna neko zasto?

Link to comment
Share on other sites

ne, u zavisnosti od reputacije treba manje. uostalom ovde se prica o epic mountu za paladina koji se ne kupuje regularno kao obicni mount vec se dobija kroz q. o tome ja ne mogu da govorim jer igram priesta ali da postavim jedno blisko pitanje. imam druga koji igra warlocka i njemu su lvl 60 warloci rekli da ne radi q za epic mounta vec da kupi obicnog epic. sad vidim da to isto preporucuju i za paladinovog epica. jel zna neko zasto?

Nagadjam, ali mozda trosi (mnogo) mane dok se summonuje?

Link to comment
Share on other sites

Trebace ti pristine black diamond koji je negde oko 250 g u ah, za ostale stvari nisam siguran, znam da treba da uradish neki quest. Uglavnom pogledaj around i vidi koji epic mount jashu paladini i sve ce ti biti jasno.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ne, u zavisnosti od reputacije treba manje. uostalom ovde se prica o epic mountu za paladina koji se ne kupuje regularno kao obicni mount vec se dobija kroz q. o tome ja ne mogu da govorim jer igram priesta ali da postavim jedno blisko pitanje. imam druga koji igra warlocka i njemu su lvl 60 warloci rekli da ne radi q za epic mounta vec da kupi obicnog epic. sad vidim da to isto preporucuju i za paladinovog epica. jel zna neko zasto?

Zato sto summon istog trosi mnogo mane, a nikad neznas kad ce ti mana trebati :)

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Ma im mnogo epic=a treba da se uradi jedan mnogo tezak Q ida se ume mnogo materijala ovo sam nasao na internetu

- 350g (3 separate quests with specific cash requirements)

- 6 arcanite bars

- 10 Arthas' Tears

- 40 runecloth

- 5 Stratholme holy waters

- 1 pristine black diamond

ali me interesuje za tih 350 g treba da se kupe materijali za te 3 questa je li neki od ovih materijala u taj Q ili je to dodatno!!?

a Pala epic trosi 500 mane!!??? [8)]

Link to comment
Share on other sites

E opet sam prso. Kad vidim ovo za palu odlepim, sad kukaju sto im ide mana za epic. Jebote ja za 800g sa druidom treba da se odvalim od farmovanja,a palama tesko da kupe jedan prist. diamond i da odrade q u dm(cini mi se). Kakvo sranje jos ovaj execute sto ce da im daju. Btw. nista protiv pala odavde nego samo inace smara ta klasa mnogo. Ne znam gde procita ono sto immortalis rece,al stvarno istina ,covek se odvali od truda a on moze da gricka semenke i da stiska 1,2...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta se ljudi tripuju ali warlockov q za epica nije uopste lak ljudi....ja sam imao srecu jer sam bio u dobrom gildu i jedan lik mi je dao dosta stvari..a i ja sam na vreme saznao sta treba pa sam krenuo da kupujem od 52 lvl-a......mi treba da damo 400g samo za vendor stuff od npc-eva +25 dark iron ore-a 35 black dragonscale 3 arcanite bara....5 man scholo i dm west da bi samonovao dreedsteada koga treba pobediti(62 elite kome dolazi u pomoc 61 elite)...a to sto se ljudi zale za obicne epice...brate bar zlato nije problem grindovati u wow-u,e sada sto je paladinima besplatan mount isto kao i warlocima na 40 nivou to je vec nepravda...ali ajde necu da ulazim u te rasprave...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj kenjati figle ... bilo koji iole normalan gild potpomaze i organizuje skupljanje/radjenje questova za mountove paladina i worloka ... znaci navatas nekog lwrkera da ti nafarmuje black dragonscalea i nekog minera za darkajrnor i tjao ... i naravno gild pomaze za quest ... najnormalnija stvar dok sam ja morao sa klasom koja ima najmanji dps u igri da farmujem 800 golda ... nemoj me zajebavati !!!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nemoj kenjati figle ... bilo koji iole normalan gild potpomaze i organizuje skupljanje/radjenje questova za mountove paladina i worloka ... znaci navatas nekog lwrkera da ti nafarmuje black dragonscalea i nekog minera za darkajrnor i tjao ... i naravno gild pomaze za quest ... najnormalnija stvar dok sam ja morao sa klasom koja ima najmanji dps u igri da farmujem 800 golda ... nemoj me zajebavati !!!

isto je tako tebi guild mogao da pozajmi 800gpa pa da vratjash polako, ako je (tvoje rechi) iole normalan guild a koliko znam ti si otishao iz dka zbog normalnog guilda.

Link to comment
Share on other sites

isto je tako tebi guild mogao da pozajmi 800gpa pa da vratjash polako, ako je (tvoje rechi) iole normalan guild a koliko znam ti si otishao iz dka zbog normalnog guilda.

Tjiro izvini ali nisi u pravu, gilda ne sluzi za to da bi pozajmljivala pare vec da se zanatlije medjusobno pomognu svojim vestinama koje ne kostaju gold direktno i da bi se ljudi organizovali za end game instance. Pare moze svako da zaradi na razne nacine pa onda neka se potrudi, a dug je losh drug i veruj mi tako se ne stvaraju dobri odnosi medju clanovima gilde jer je uvek problem kad pare treba vratiti, a niko nema za razbacivanje jer su svima potrebne.

Ono sto znam provereno je da sam ja u normalnom gildu sa oko sto 60ih levela i tamo nikom ne pada na pamet da pozajmljuje ni za obican mount a kamoli za epic, eventualno manje sume do 5 golda kad nekom toliko fali jer to moze brzo da vrati. Za sve druge vrste pomoci (davanje predmeta koji nekom drugom trebaju a tebi ne, besplatne usluge sto se ticu profesija itd. itd.) naravno svi su otvoreni. Ja licno sam do sada dobio obe knjige "Gift of the wild" za druida i 2 dela seta wildheart bez ikakve nadoknade, takodje su mi poslali thorium barove i truesilver bar za neki quest istog momenta kad sam trazio. Ja sam licno takodje poslao sve sto mi nije trebalo a drugi su trazili kao i ucinio brojne usluge i poklone srbima koji su clanovi guilde, cak i neke male pozajmice. Imamo pravilo da se na guild chatu ne sme traziti novac.

Ne znam zasto spominjes DK jer u toj gildi kad sam ja bio odnosi svakako nisu mogli da se podvedu pod "normalne". Moj ortak Sabijamzivot 60. lvl pala (59. u to vreme) izbacen je samo zato sto je altu nekog lika dok je bio u njegovom partyju i pricao na engleskom (tako da nije ni znao da je srbin a kamo li neko od glavesina) rekao da ako mu se ne svidja kako on vodi party izadje (jer je, jelte, bio party leader) dok mu je ovaj kenjao non stop na engleskom nesto kako da igraju i sta da rade. Ja ne znam kakva je to gilda kada se odrice jednog od malobrojnih srba koji su 60. lvl u njoj zbog ovakve gluposti, a doslovce su mu rekli kada je rekao da cu zbog toga i ja da izadjem "nikog nije briga". Naravno nakon toga sam izasao i rekao da mi je krivo sto napustam gildu, ali da mi nisu ostavili izbora.

Nakon toga sam jednom prilikom dok sam bio u Arathi Highlandsu whisperovao Ledix-a da mi pomogne oko questa Summoning The Princess a on mi je odgovorio "STO NE PITAS SVOJU GILDU ZA POMOC?" i stavio me na ignore odmah tako da nisam mogao ni da mu odgovorim. Dok sam bio u gildi niko mi nije pomogao tako da ne vidim kakvu bi razliku napravilo, a mislio sam da bi mi srbi trebali da se pomazemo bez obzira na pripadnost gildi. I zamisli cuda, prolazim kroz Arathi Highlands pre neki dan da bi nabavio guild crafterima kingsblood za reputaciju sa Thorium Brotherhood i whisperuje me neki lik 33. nivo "Hi can you help me with quest?" pogledam ono clan Dragonkina i odmah ga pozdravim sa gde si brate srbine, naravno da cu da ti pomognem, pobijem mu elementale koji su cuvali quest objective i pomognem liku. Mali kaze da je njegov cale otrak od Ledix-a kad sam mu spomenuo kako se poneo prema meni i da njemu hoce da pomogne zato sto mora. Znaci to su takvi ljudi koji nece da pomognu nikom osim kada su primorani zbog neceg.

Mom ortaku je nekoliko puta receno da ne ocekuje pomoc : za pare, questove, informacije, bilo sta drugo sto mu treba - jer je ova gilda samo tu da okupi Srbe a ne i da ih organizuje, vec svako radi za sebe a ima neku vrstu prosirene friend liste na raspolaganju uz pomoc nje. Ja sam predlagao dok sam bio u DK da se lepo okupimo u jednu gildu ali iz ove perspektive mi je jasno da je svaki pokusaj ujedinjenja ljudi na nacionalnoj osnovi osudjen na propast, bar sto se tice Srba. Gildi u kojoj sam sad okuplja dosta Srba, a vode je Bugari i Rumuni koji vode racuna da funkcionisemo kao sto gilda treba da funkcionise i organizuju MC raidove svako vece gde se zna ko sta radi.

Mogu ti reci da sam i ja mislio za Mohikanca da je neki napaljeni drkosh sto je izasao iz Srpske gilde, a nisam imao sve informacije koje sada imam i nisam sreo coveka u igri. Covek je totalno u pravu bio u vezi toga sto je uradio i ko god mu zamera ne zna sta propusta time sto nije u dobro organizovanoj gildi.

Link to comment
Share on other sites

dk sam spomenuo chisto eto.. ne da flejmujem dk ili novi mohijev guild.. mislio sam da se vidi iz konteksta. baj d vej.. call me stupid ali ja ne kapiram sledetje: totalno je okej traziti pomotj za kvestove, deliti/traziti ajteme, crafting materijale etc etc ali je jako loshe i zabranjeno POZAJMITI PARE za neshto shto je preko potrebno? hmm.. don't understand but nevermind.

p.s.

plz ne pokretjite josh jednu dk svadju.. mislim da vishe nema shta da se kaze na tu temu.

Link to comment
Share on other sites

dk sam spomenuo chisto eto.. ne da flejmujem dk ili novi mohijev guild.. mislio sam da se vidi iz konteksta. baj d vej.. call me stupid ali ja ne kapiram sledetje: totalno je okej traziti pomotj za kvestove, deliti/traziti ajteme, crafting materijale etc etc ali je jako loshe i zabranjeno POZAJMITI PARE za neshto shto je preko potrebno? hmm.. don't understand but nevermind.

p.s.

plz ne pokretjite josh jednu dk svadju.. mislim da vishe nema shta da se kaze na tu temu.

Pare mogu i moraju da se zarade, ako nisi sposoban da izdrzavas sebe nemas sta da trazis u gildi, niko ne zeli da prima prosjake, logicno zar ne?

edit* moze neko tebi da pozajmi pare pa cak i pokloni pare ako ti je ortak, ali u gildi moras da izgradis to poverenje kod ljudi kao i bilo gde drugde u zivotu. Licne pozajmice su dozvoljene i kod nas, dokle god to nije od ljudi sa kojima pre toga nisi progovorio ni rec sto je prosenje u najgorem smislu te reci cak i u gildi. Do 5g mozes da trazis preko guild chata i svako ce da ti da, preko toga lepo mars napolje u divljinu ili instance pa zaradi preko profesija ili grinda. Ako su pare potrebne za neki recept za guild craftera ili nesto sto koristi gildi (a ne pojedincu) naravno da za to svi skupljaju i pomazu jer svi imaju posle koristi od toga. Ja posto sam herbalista recimo idem okolo i gubim vreme (a vreme je novac) skupljajuci crafterima 900 Kingsblooda da imaju svi za reputaciju sa TB za recepte nove, to moze da se proda na AH za oko 140 golda. Posle ce ti isti crafteri meni da naprave neki item iz tribal leatherworking grane za druida koji ce mi trebati, tako to funkcionise. Moras da das nesto da bi dobio nesto i tako je svuda u zivotu pa i u ovoj igri.

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

Pazi ciro mount nije preko potrebna stvar ... pogotovo epik mount ... dok na primer neki questovi jesu i sl i sl .... i svako je morao da crnci da bi skupio za epika neki manje (paje lockovi magovi :P) neki vise ...

+ ako ti nekome pozajmis recimo 500gpa za epika .... sta ce njega da tera da skuplja kesh da ti to vrati ... + moje iskustvo je da ljudi u medjuvremenu cesto odustanu od wowa a oni posteniji prvo vrate dugove ....

pozajmljivanje kesha medju gildmejtima je tipa za respec .... za repair i slicno ako su trenutno u kurcu sa keshom ... svako moze da skupi za obicnog i za epik mounta ... i ne mora da ga ima cim dodje na lvl 40 ili 60 ...

ja sam licno na 43tjem kupio mounta a tek sam nedavno uzeo epika a znas dobro kad sam bio lvl60 .... tako da kome se ne svidja sta da mu radim ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mohi nemoj samo da mi pricas da kao bilo koja klasa ne mozes da grindujes pare...scarlet monastery hallo ??? To sto si ti bio lenj druga stvar :))) Sto se tice gilde naravno da ce ljudi da se pomazu medjusobno a to koliko para dajes drugima i da li ocekujes da ce da ti vrate..to je stvar od coveka do coveka..meni je nas lik Enoch na dunemaul-u pozajmio 200g za epica...poenta je jebes pare u wow-u a mogu reci sada mi drago sto nisam krenuo sa vama od pocetka da igram u DK kada cujem delove prica o tom gildu :) E da mohi dobio sam felheart prekjuce prvi item :))))))) Btw mohi koju si macku uzeo ? ??

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

Kao sto vidis rekao sam da svako moze da skupi za svaki mount ... eventualy ... jesam ja bio lenj ali sa druidom farmovati je pain in the ass ...

naravno swift frostsaber :D

PS: nova gilda odlicno radi .... onixija 2 puta za sada i molten 8 bossova ... pada nam non stop cenarion ali ja netju ... otju stormrage :D

PS: felheart head je tjale ... fakin rogovi ... a i shoulderi su extra ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

okej, kapiram ja kako stvari stoje ali opet kazem da je to na globalnom nivou retardacija.. ali jebiga, ko sam ja da menjam pravila!

jebeno sam pozajmljivao i 50gp ljudima koje prvi put u zivotu vidim i vratjali su mi.. ne znam chemu toliko nepoverenje vlada medju ljudima u wowu.. pa nisu svi 10y old paladini =))). ozbiljno.. sto puta sam pozajmio nepoznatim ljudima vishe od 10gp+ i uvek su mi vratili, takodje sam ja dosta puta pozajmio od nepoznatih ljudi kesh i vratio im. jednostavno.. ne znam. nikada nisam bio u dobrom guildu i dobro je da znam ovo _pravilo_ jerbo bi se strashno iznenadio da saznam na svojoj kozi. znachi totalni stranac mi da pare, a gild mejtovi ne.. lolz!

Link to comment
Share on other sites

okej, kapiram ja kako stvari stoje ali opet kazem da je to na globalnom nivou retardacija.. ali jebiga, ko sam ja da menjam pravila!

jebeno sam pozajmljivao i 50gp ljudima koje prvi put u zivotu vidim i vratjali su mi.. ne znam chemu toliko nepoverenje vlada medju ljudima u wowu.. pa nisu svi 10y old paladini =))). ozbiljno.. sto puta sam pozajmio nepoznatim ljudima vishe od 10gp+ i uvek su mi vratili, takodje sam ja dosta puta pozajmio od nepoznatih ljudi kesh i vratio im. jednostavno.. ne znam. nikada nisam bio u dobrom guildu i dobro je da znam ovo _pravilo_ jerbo bi se strashno iznenadio da saznam na svojoj kozi. znachi totalni stranac mi da pare, a gild mejtovi ne.. lolz!

Tjiro otkud tebi tolike pare s obzirom da ne igras, otkrij mi tajnu? =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...