Jump to content

Hammer of Wrath! novi pala skill


Immortalis

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dajte bre ljudi. je l ovde niko ne provaljuje najprostiju stvar?

svi vi pricate kako bijete paladina 10000 sati i on nikako da umre. ok on ne umire jer se leci i to je po vama imba. a ono sto mene zanima je kako da on vas za to vreme ne ubije posto se vi ne lecite tolikim tempom? to ne smatrate imbalansom?

pitanje je najvise upuceno immortalisu koji se ovde proglasio bogom wow-a.

ps... ja da toliko pljujem po igri ja je ne bih igrao.

koji je tvoj problem ? Necu da se raspravljam sa tobom i pravim neki dalji flame koji si zapoceo.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

molim te objasni kako? paladin ima heal (po dnd-u) koji nanosi dmg undeadovima.... pazi majku mu range spell.

a koliko ja znam paladin ima holy light u w3-u koji isto leci/ubija kreature... ne vidim problem u ovom spellu.

Pa da, nanosi dmg undeadovima, zato sto je paladin "holy fighter", njegova klasa je dizajnirana tako da bude protivteza "mracnim silama" i zato protiv njih ima taj extra ability. Medjutim trolovi, orkovi i taureni nisu "the dark side of the force" a taj novi spell omogucava da przi i po njima.

p.s. Eto ja stalno pljujem po ovoj igrici, a igram je po ceo dan zato sto je trziste rpg igara trenutno u kurcu i ovo je jedino sto je trenutno igrivo. Znachi ako nesto igras ne smes da ga kritikujes iako ima pun kurac mana?

Link to comment
Share on other sites

amoskg molim te reci dal igras hordu ili alijansu i sa kojom klasom?

MILIONI wow poklonika vicu da je pala imba cak i mnogi alliance likovi i ti i dalje pevas isto. Cak i da smo svi mi koji vicemo noobovi (naravno da nismo ali u duhu ove rasprave recimo da jesmo i da zanemarim moju sujetu) opet bi trebalo svima da je jasno sledece.... nije pala imba ubica svih klasa nego ima odredjene natprirodne moci koje smaraju i jednostavno neidu uz postojece klase... zbiru tih moci sada treba dodati jos jednu a to je range spell koje pala nikako po meni netrebaju da imaju a onaj ko kaze da u drugim rpg imaju range spell protiv undeada zaboravlja da u hordi nisu svi ud.

isto se nemoze reci za samana koji je ek sada ubacen kao standardna klasa (bar se ja nesecam samana u drugim rpg) pa ljudi nisu navikli da ga gledaju u drugom svetlu (posto mu je ovo prvo svetlo jelte) kao sto gledaju palisu.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, nanosi dmg undeadovima, zato sto je paladin "holy fighter", njegova klasa je dizajnirana tako da bude protivteza "mracnim silama" i zato protiv njih ima taj extra ability. Medjutim trolovi, orkovi i taureni nisu "the dark side of the force" a taj novi spell omogucava da przi i po njima.

p.s. Eto ja stalno pljujem po ovoj igrici, a igram je po ceo dan zato sto je trziste rpg igara trenutno u kurcu i ovo je jedino sto je trenutno igrivo. Znachi ako nesto igras ne smes da ga kritikujes iako ima pun kurac mana?

ja nisam nijednom rekao da NE SMES da pljujes po igri. vec kazem da ja ovoliko pljujem po igri ja je ne bih igrao.

Link to comment
Share on other sites

koji je tvoj problem ? Necu da se raspravljam sa tobom i pravim neki dalji flame koji si zapoceo.

vrlo inventivno. ja, vidis nemam problema. meni samo smeta to sto vidim da si spreman da pljunes na sve sto ti "otezava" posao. ok slazem se sa tim da verovatno postoji bolji nacin da se paladinu omoguci zaustavljanje skoro mrtvih protivnika nego hammer of wrath ili sta god vec, ali daleko od toga da je to toliko los skill i da on cini paladina imbaaaaaaaaaaaaaa do beskraja. uvek sam nalazio paladne za prilicno dosadnu klasu za ubijanje ali nisam sa njima imao nikad problema. inace ja sam priest.... vidis mana burn cini cuda... ja da sam paladin, bunio bih se sto priest moze da me ispresavija samo ako ima dva grama mozga u glavi.

drugo sto mi smeta je to sto rec nisi rekao kad je warrior postao 20X puta jaci od poslednjeg patcha.... nisam te cuo da si rekao da je sad postao mozda maaaaaalo jaci nego sto bi trebalo. ja u principu ne vidim kako rogue moze da ga ubije. takodje mi smeta sto nisam cuo da se bunis kako je paladin jadan (do skora) jer nema (licnog... ne racunam mreze and stuff) da zaustavi protivnika koji bezi, i to sto je klasa sa tako jadnim dmg-om da je greota nazvati ga holy "warrior"om.

pritom mi smeta i jadno mi je sto tebi smeta jer paladin nece da padne posle 5 minuta udaranja po njemu jer se healuje do besvesti i sto ima 300 shieldova i bakraca. a ne smeta ti sto ti NE MORAS da bezis od njega tih 5 minuta jer realno bi ti za to vreme komarac naneo vise stete od njega.

znaci suma sumarum smatram tvoj komentar o temi... ovoj i skoro svakoj drugoj za totalni whine.

Link to comment
Share on other sites

Mora da neki sin od kreatora WOW-a igra sa paladinom , pa posto je mali kukao da stalno mu svi beze (i iskusno precutao da je bezanje njihova specijalnost) i onda je taj retard udovoljio svom malom slinavom sinu za range, mada vec vidim posto igra gubi na svojoj vrednosti da ce uskoro paladino

i imati skill koji ce da daje 90% magic resist koji ce u isto vreme da vrati magiju onome ko ju je bacio.

Onda da Ona njihova "realna" aura za armor uvecava armor value za samo 100 puta , i naravno da dobiju nove magija kao npr "Soul Destroy" koji ubija Sve Undead-ove (cak i human igrace) , celu hordu , demone , elementale, humanoide, bubasvabe, zeceve, pse, macke , ose, pcele, bakterije u vazduhu, a sve to za 10 mane i instant cast (0.1 sec cooldown - da je instant cooldown bilo bi previse) kako bi naravno mogli sami da grinduju MC i Ony. Lair -.-

Link to comment
Share on other sites

vrlo inventivno. ja, vidis nemam problema. meni samo smeta to sto vidim da si spreman da pljunes na sve sto ti "otezava" posao. ok slazem se sa tim da verovatno postoji bolji nacin da se paladinu omoguci zaustavljanje skoro mrtvih protivnika nego hammer of wrath ili sta god vec, ali daleko od toga da je to toliko los skill i da on cini paladina imbaaaaaaaaaaaaaa do beskraja. uvek sam nalazio paladne za prilicno dosadnu klasu za ubijanje ali nisam sa njima imao nikad problema. inace ja sam priest.... vidis mana burn cini cuda... ja da sam paladin, bunio bih se sto priest moze da me ispresavija samo ako ima dva grama mozga u glavi.

drugo sto mi smeta je to sto rec nisi rekao kad je warrior postao 20X puta jaci od poslednjeg patcha.... nisam te cuo da si rekao da je sad postao mozda maaaaaalo jaci nego sto bi trebalo. ja u principu ne vidim kako rogue moze da ga ubije. takodje mi smeta sto nisam cuo da se bunis kako je paladin jadan (do skora) jer nema (licnog... ne racunam mreze and stuff) da zaustavi protivnika koji bezi, i to sto je klasa sa tako jadnim dmg-om da je greota nazvati ga holy "warrior"om.

pritom mi smeta i jadno mi je sto tebi smeta jer paladin nece da padne posle 5 minuta udaranja po njemu jer se healuje do besvesti i sto ima 300 shieldova i bakraca. a ne smeta ti sto ti NE MORAS da bezis od njega tih 5 minuta jer realno bi ti za to vreme komarac naneo vise stete od njega.

znaci suma sumarum smatram tvoj komentar o temi... ovoj i skoro svakoj drugoj za totalni whine.

Mislim da si omashio forum, ovde se prica o wow-u, znash ? Druga stvar, meni lepo puca kurac shta tebi smeta, zato odjebi. Poshto si ocito malo sjebana u mozak licnost, isto tako me ne interesuje shta ti tako pametno smatrash. Rekao sam ti da necu da se raspravljam sa tobom i prekini da smarash.

Znaci suma sumarum smatram da treba da odjebesh !! ..

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si omashio forum, ovde se prica o wow-u, znash ? Druga stvar, meni lepo puca kurac shta tebi smeta, zato odjebi. Poshto si ocito malo sjebana u mozak licnost, isto tako me ne interesuje shta ti tako pametno smatrash. Rekao sam ti da necu da se raspravljam sa tobom i prekini da smarash.

Znaci suma sumarum smatram da treba da odjebesh !! ..

m da.. vidim ti bas pricas o wowu...

btw kultura na nivou... jel si to od mame i tate naucio? ah da.... ti si se spawnovao iz barake... sorry

Link to comment
Share on other sites

pa dovesce rouga i locka bez frke, malo ce se cimati sa hunterom, a maga i popa zavisno od situacije i igraca, protiv samana ga duva... a i protiv warriora ako ovaj nije retardo.

btw je i meni je glupo sto nemogu warra da dobijem nikako 1 na 1 kao roug (skoro nikako) ali zato warr puca od maga skim ja nemam preteranih problema... to se zove balance.

upravo zbog ovoga ja kazem da su saman i pala imba... saman je valjda svima jasan a pala nije imba ubica ali je jaci od sudbine kad je prezivljavanje u pitanju, dakle pala u wowu je nerealno otporan kao ni jedna druga klasa ni u jednoj drugoj igri.

Link to comment
Share on other sites

ma i priest za cloth rasu ... ja sam za da se od priesta napravi neka vrsta monka , znachi da dobro bije na blizinu sa unarmed a da ne bude tako jebeno otporan ... a pala da ne bude smor , tj da mu se da dmg , ali oslabe sva ona njegova lechenja i nedodirljivost i to je to ...

shaman samo da se sredi purge ... sve je ostalo manje vishe ok ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa da, nanosi dmg undeadovima, zato sto je paladin "holy fighter", njegova klasa je dizajnirana tako da bude protivteza "mracnim silama" i zato protiv njih ima taj extra ability. Medjutim trolovi, orkovi i taureni nisu "the dark side of the force" a taj novi spell omogucava da przi i po njima.

p.s. Eto ja stalno pljujem po ovoj igrici, a igram je po ceo dan zato sto je trziste rpg igara trenutno u kurcu i ovo je jedino sto je trenutno igrivo. Znachi ako nesto igras ne smes da ga kritikujes iako ima pun kurac mana?

Ima on pun kurac mana, ali malo njih vrede i od gomile mana treba naci pravu kombinaciju, tako da sa paladinom i nije bas lako igrati.

Drugo, slab dmg ga kolje.

Link to comment
Share on other sites

Imam Paladina level 54 i mogu vam reci sto sam veci level sa njim sve mi je draze da ga igram.

Da je tezak tezak je u GUILDU gde sam ja ima nas samo 3 paladina od toga samo nas je 2 aktivno.

Neznam zasto ali ljudi beze od Paladina i kazu da je njega tesko voditi ????

No na kraju krajeva ovo je samo igra i to igra koja se placa :))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...