Jump to content

Recommended Posts

Hmm, nisam nasao additional information... Izgleda da je sklonio ( ili ja neznam da nadjem )

Uglavnom, o ovome sam raspravljao na jos jednom forumu, pa je jedan lik c/p ono sto je lik napisao... Tako da evo za ostale koji ne mogu da procitaju :

I liked you at first, i admired u at one point and u were my role model at another, but theres a certain line when enough is enough and my friend u crossed it. Calling professional clans such as planb, tmh, mouz and so forth Korean mercers just gets on my nerves, i didnt mind ur opinion on it but when u go out of ur way to make a laddering account about it, dont think people wont hit u back with karma 10 x harder. You think cause ur pro u can do what u want? Now the whole world knows your ugly nose!
Link to comment
Share on other sites

Znam da imam pm... Nije privatno... to ti dodje kao tema, "Kako se pripremate za WCG"

Eto, vidim on se priprema dok se ja debilisem sa kanterom, moracu da krenem ozbiljnije... blizu je :)

Dosao sam juche u kgb i reko' ae sacu malo da vezbam preko neta, odigram jednu, napatim se ko nikad i dobijem, a u sobi ima 5 kompova i njih chetvoro pitaju ocu li da igram s njima 5 na 5 cs preko neta i ja kao ae... i toliko o mom vezbanju :)

Link to comment
Share on other sites

Znam da imam pm... Nije privatno... to ti dodje kao tema, "Kako se pripremate za WCG"

Eto, vidim on se priprema dok se ja debilisem sa kanterom, moracu da krenem ozbiljnije... blizu je :)

Dosao sam juche u kgb i reko' ae sacu malo da vezbam preko neta, odigram jednu, napatim se ko nikad i dobijem, a u sobi ima 5 kompova i njih chetvoro pitaju ocu li da igram s njima 5 na 5 cs preko neta i ja kao ae... i toliko o mom vezbanju :)

Nije to nishta, ja sam na netu vec 19 sati, josh sam ustao ujutru kao da igram, a odigrao sam ukupno samo nekoliko partija i to na novom accu, gde je bilo izhivljavanje na noobovima... Ceo dan samo DL-ujem neshto, gledam filmove, tv, slusham ziku...

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha rofllllll, uradio si quote na zeroxa da bih ga pitao neshto privatno????, nauci da koristis forum imash private messege..

A ti nauci da kucas:)))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ma daj koja laz prepravili su mu nos u photoshopu xD

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe jesi dobio na kraju onog humana ? :)

Jbg, otiso sam ranije... gled'o sam te malo dok si igro...

De znam vs kog humana,igrao sam juce oko 7,8 sati... zamisli koliko humana moze da ti upadne ;]

Nije to nishta, ja sam na netu vec 19 sati, josh sam ustao ujutru kao da igram, a odigrao sam ukupno samo nekoliko partija i to na novom accu, gde je bilo izhivljavanje na noobovima... Ceo dan samo DL-ujem neshto, gledam filmove, tv, slusham ziku...

Ma bitno da imas 100% i 8-0 pa da ti upadne Grubby posle ;]

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha rofllllll, uradio si quote na zeroxa da bih ga pitao neshto privatno????, nauci da koristis forum imash private messege..

gogo kad si se sliko za signu? kekeke [:D]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

bas to htedoh reci mare...mada je taj deckic malo lepsi od goge,realno.

[roflmao]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...