Jump to content

Najkorisnija jedinica tiera 1...


Koja je po vama najkorisnija jedinica tiera 1?  

47 members have voted

  1. 1. Koja je po vama najkorisnija jedinica tiera 1?

    • Footman
      2
    • Rifleman
      10
    • Grunt
      9
    • Headhunter
      0
    • Huntress
      12
    • Archer
      0
    • Ghoul
      1
    • Fiend
      13


Recommended Posts

po meni je footman najkorisnija jedinica, jednostavno sa 3-4 foota sa defendom se zaletish na midl od losta i opusteno okripujesh ko sa 3-4 grunta. Josh mozesh da ih saljesh same u krip na turtleu, npr shopove i expanzije sa trolovima opusteno kripuju sa malo mikra i fokusa.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@eatThis: Evo dacu ti nekoliko razloga zashto me toliko nervirash, i vecina ljudi na forumu ce se slozhiti da je sve opravdano:

ako igraci u Rumi nisu bas nesto s kim si ti igrao kad te niko ne zna ??

Realno, rumljani jesu jako loshi u odnosu na ostale srpske igrache, ne znam ni jedan turnir na kome je neko iz Rume bio medju prvih 8(osim ako naravno nije u Rumi organizovan neki turnir sa limitom od 8 igracha, za koji ne znam)

odma na pocetku scout-uj i kad vidis da ide na tu taktiku odma stavi war mill i stavi mu kule ispred baze (naravno vadis i demolishere)

Ako to uradish, ti cesh morati da poshaljesh 3(najmanje)-4 radilice da prave kule, shto ostavlja 3-4 radilice na drvetu u tvojoj bazi. Upgrede baze si vec krenuo u svakom sluchaju, tako da nove radilice ne mozhesh da pravish. Protivnik ce ti blizzard-om ili flame-strike-om pobiti radilice na zlatu, gde cesh morati da prebacish neku od onih sa drveta. To ostavlja max 2 radilice na drvetu, shto je jedva dovoljno da suportuje kule koje cesh praviti ispred njegove baze, i to samo zato shto imash jedno 200 u zalihama. Ok, ti cesh izgraditi kule do kraja, ali necesh imati drveta za drugog heroja, a ni za katapulte. Takodje necesh moci ni da creepujesh, jer protivnik ima Blizz/Flame kojima mozhe da ti srushi kule, ili bar oshteti, shto ce ti oduzeti josh drveta. Njemu ce prvi mortarac izaci pre nego shto ti krenesh da pravish prvi katapult, i ubice 2 kule samo dok tvoj 1. katapult dodje go njegove baze, a on ce do tad imati 3 mortarca...

trebali ste nabudziti da ljudi mogu da glasaju samo za grubby-a, i tada bi svi bili u pravu !!!    .....................................

Objasni potrebu ovih tachki molim te...

Zerox hoces li da kazes da orc ima prednost u odnosu na UD-a ?????????

I ovih upitnika takodje.

(Zanemarimo sitnicu da si u ovom postu rekao josh jednu veliku glupost)

a ko je tebe sta pitao ????

bole me bas ...

A imas li ti nesto protiv sto sam ja upalio juce wc3 ????

A onda si posle svega toga pocheo da flame-ujesh gogu. Ovo je public forum, i svako ima pravo da odgovori na temu topica, i diskutuje sa drugim chlanovima foruma o istoj. Ako se ne slazhesh sa nechijim mishljenjem, imash pravo da iznesesh svoje, ali bez ikakvog flame-a. Ovde mozhesh da vidish pravila ponashanja na forumu, ponashaj se u skadu sa istim.

kao prvo: on ce imati 2upg. 2 sekunde pre tebe (beznacajne 2 sekunde)

kao drugo: orc toweri imaju veci range

kao trece: ko je jaci demolisher ili mortar...

2 sekunde sam rekao metaforicki...  svejedno to vreme je prakticno beznacajno!

Human trosi drva na towere tako da ne moze odmah da krene upg. !!!

A i mislim da ljudi ne prave odmah workshop kad se zavrsi upg.....

Treba objektivno pogledati negde si ti u pravu negde sam ja u pravu , ovom nema kraja ....    btw ne znam odakle ti 1-2 minuta

Tu ima jos mnogo stvari : mozes malo i da odaljis towere da ih on ne vidi, a pitanje je da li ce human imati mesta u bazi da stavi workshop... ispred baze bi ga tesko sagradio

Klasichni postovi za nekoga ko je igrao WC3 3 puta u zhivotu.

Ja mislim da sam rekao dovoljno...

Link to comment
Share on other sites

Igraci iz Rume jesu losi generalno gledano u odnosu na npr. Beogradjane, ali ja sam onom ShowTime-u rekao to zato sto za njega niko nije ni cuo, a kamoli igrao s njim. Sto se tice ostalog, ja imam svoje taktike i nacine igranja. Pokusao sam decku da pomognem, on neka proba pa neka vidi sta je efikasnije.

Sto se tice onog oko Grubby-a svi znaju da je on imba igrac, a ako slucajno nisi razumeo sta sam hteo da kazem onda je to tvoj problem.

Sto se tice toga koliko dugo ja igram war, u odnosu na vas jesam neiskusan, ali sam samo pokusao da pomognem ! A mozemo i da odigramo u bg-u, nije nikakav problem(ovim nisam hteo da kazem da sam bolji nego da nisam noob).

Izvinjam se za flame i uvrede koje su podstaknute od strane nekih na ovom forumu !!!

Link to comment
Share on other sites

Igraci iz Rume jesu losi generalno gledano u odnosu na npr. Beogradjane, ali ja sam onom ShowTime-u rekao to zato sto za njega niko nije ni cuo, a kamoli igrao s njim. Sto se tice ostalog, ja imam svoje taktike i nacine igranja. Pokusao sam decku da pomognem, on neka proba pa neka vidi sta je efikasnije.

Sto se tice onog oko Grubby-a svi znaju da je on imba igrac, a ako slucajno nisi razumeo sta sam hteo da kazem onda je to tvoj problem.

Sto se tice toga koliko dugo ja igram war, u odnosu na vas jesam neiskusan, ali sam samo pokusao da pomognem ! A mozemo i da odigramo u bg-u, nije nikakav problem(ovim nisam hteo da kazem da sam bolji nego da nisam noob).

Izvinjam se za flame i uvrede koje su podstaknute od strane nekih na ovom forumu !!!

i zaboravio sam jos nesto...

Ti sharky stalno prozivas nekog to su verovatno neki primetili. Ne znam kako da to ubacim ovde a mrzi me da objasnjavam gde je to. A sto se tice onog banovanja iz zivota, mogu se tuci i sa slomljenom nogom !!!

Daj bre sta si se usrao?Nemoj da te avatar njegov zavara nije on nikakvo cudoviste ^^

Link to comment
Share on other sites

sto je brazil (fudbal) imba team? jel ima 20 igraca? :P

sto se tice ankete glasao sam za riflemana zato sto je u kombinaciji sa sorserkom jako dobar. a i inace. footman mi je najvece sranje otprilike.. zato sto igram sa orcima wave+chain = no footmans....

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

imba ima definiciju?? ... retoricki gledano rec imba predstavlja mnogo bolji od velike vecine.. sad sta su korejanci mislili kad su uveli rec imba u wc vokabular dunno don care...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...