Jump to content

WCG prijave za StarCraft


Recommended Posts

WCG se blizi, a blizi se i kraj prijavljivanja za kvalifikacije a lista prijavljenih ljudi za SC izgleda ovako :

Conclave - Protic, Dejan Beograd

Genofilos - Djurdjevic, Rodoljub Beograd

Radule - Radulovic, Milos Beograd

Analstriker - Koprivica, Dusan Beograd

Milos Milunov - Milunov, Milos Pancevo

nadimac - Ristic, Dragan Beograd

Red - Rakic, Dejan Pancevo

vanilica - Petkovic, Srdjan Beograd

Da li bi mozda neko zeleo da mi kaze shta se deshava? Zar nema josh ljudi koji ce se prijaviti?

Shta je sa Atilom, Djukom i ostalom kompanijom koji su mi rekli da ce se prijaviti? Shta je sa Hicom? Sarmo shta bi sa tobom? Novi Sad javi se!?

Gde su svi oni ljudi koji su bili proshle godine na kvalifikacijama?

Da li je moguce da je neko odustao od prijave jer misli da ne moze da bude prvi i da nece otici u Singapur?

Dodjite u BG da se igramo i da se druzimo. Ovo je jedinstvena prilika da se organizuje veliko okupljanje za koje ste kukali tako dugo, mozda jedno od poslednjih. I to sve na visokoj nozi u Sava Centru gde ce biti josh gomila ljudi i gomila zabave. Da li je moguce da ce vas mozda 300 dinara spreciti da ucestvujete u dogadjaju kao shto je WCG?

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde su svi oni ljudi koji su bili proshle godine na kvalifikacijama?

Da li je moguce da je neko odustao od prijave jer misli da ne moze da bude prvi i da nece otici u Singapur?

Dodjite u BG da se igramo i da se druzimo. Ovo je jedinstvena prilika da se organizuje veliko okupljanje za koje ste kukali tako dugo, mozda jedno od poslednjih. I to sve na visokoj nozi u Sava Centru gde ce biti josh gomila ljudi i gomila zabave. Da li je moguce da ce vas mozda 300 dinara spreciti da ucestvujete u dogadjaju kao shto je WCG?

Dobro ajde, sta kukas, prijavicu se ;))

Pa ne, pazi, znas da kod nas ljudi uvek cekaju poslednji dan da bi se negde prijavili, racunaju da li ce imati vremena, ovo ono ... mislim da je ovih nedelju dana dovoljno da se prijavi jos izvestan broj igraca, ne bi trebalo da bude frke.

.to Dule - Pa ako mislis da igras, samo se prijavljuj, cim je krenula ova "frka" oko prijavljenih igraca, ili sacekaj da vidis koliko ce ih biti prijavljenih 13. pa ti odma' 14. ako bude falilo ljudi :)

Link to comment
Share on other sites

hehehe Lucky bolje da kukam pre nego posle :D

Sve shto sam napisao mislio sam ozbiljno, a uzdam se u to shto si ti rekao. Kod nas uvek svi cekaju zadnji dan :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

WCG se blizi, a blizi se i kraj prijavljivanja za kvalifikacije a lista prijavljenih ljudi za SC izgleda ovako :

Conclave - Protic, Dejan Beograd

Genofilos - Djurdjevic, Rodoljub Beograd

Radule - Radulovic, Milos Beograd

Analstriker - Koprivica, Dusan Beograd

Milos Milunov - Milunov, Milos Pancevo

nadimac - Ristic, Dragan Beograd

Red - Rakic, Dejan Pancevo

vanilica - Petkovic, Srdjan Beograd

Da li bi mozda neko zeleo da mi kaze shta se deshava? Zar nema josh ljudi koji ce se prijaviti?

Shta je sa Atilom, Djukom i ostalom kompanijom koji su mi rekli da ce se prijaviti? Shta je sa Hicom? Sarmo shta bi sa tobom? Novi Sad javi se!?

Gde su svi oni ljudi koji su bili proshle godine na kvalifikacijama?

Da li je moguce da je neko odustao od prijave jer misli da ne moze da bude prvi i da nece otici u Singapur?

Dodjite u BG da se igramo i da se druzimo. Ovo je jedinstvena prilika da se organizuje veliko okupljanje za koje ste kukali tako dugo, mozda jedno od poslednjih. I to sve na visokoj nozi u Sava Centru gde ce biti josh gomila ljudi i gomila zabave. Da li je moguce da ce vas mozda 300 dinara spreciti da ucestvujete u dogadjaju kao shto je WCG?

Apsolutno se slazem da treba doci zbog igre i druzenja.

BTW, ako niste primetili, Starcraft je (iako najstarija) jedina igra na WCG u kojoj je strategija i taktika osnov igre, vec u Workraftu se mnogo toga okrece kao u nekoj vrsti FRP igre, a ostale igre nisu strategije nimalo...

Zao mi je sto su me obaveze na poslu sprecile da se pojavim na proslogodisnjem turniru, no to cemo valjda nadoknaditi ove godine.

Dakle, bilo bi lepo da se ista ekipa pojavi i ove godine, cisto da nam bude zanimljivije...

Pridruzujem se pozivu.

Link to comment
Share on other sites

Dobro ajde, sta kukas, prijavicu se ;))

Pa ne, pazi, znas da kod nas ljudi uvek cekaju poslednji dan da bi se negde prijavili, racunaju da li ce imati vremena, ovo ono ... mislim da je ovih nedelju dana dovoljno da se prijavi jos izvestan broj igraca, ne bi trebalo da bude frke.

.to Dule - Pa ako mislis da igras, samo se prijavljuj, cim je krenula ova "frka" oko prijavljenih igraca, ili sacekaj da vidis koliko ce ih biti prijavljenih 13. pa ti odma' 14. ako bude falilo ljudi :)

ajde da mi ucinite jednu uslugu... ja sam stvarno u qrcu sa vremenom... i ne znam ni koje se mape igraju... vezbanje sc-a moze da me kosta 100 000 dinara... tako da ja dilemu nemam... stvarno moram mnogo da ucim... to ne znaci da necu doci da se druzim i da vas gledam kako cepate... mislim da je bolje da ja budem sudija, a da neko drugi igra... anyway ako me ne pozovete da budem u orga videcu da se prijavim... mada mi sikaniranje od strane novih gosu-a nikako nije potrebno po stare dane :)

btw. mene je nemesis pitao kako kad i gde je prijava... rekao sam mu da nadje na rur-u... tako da sam poprilicno siguran da ce biti dosta prijavljenih... a ako vanila naleti na mocnog sarmagedona... ko zna ko ce od gore prijavljenih u singapur :)))))

i da sa hicom cu ja da pricam... on je ipak sah, kralj, legenda ove igre... i mora doci... isto vazi i za fenjca...

Link to comment
Share on other sites

@Genofilos :

Hteo bih da te pitam od cega zavisi igra u wc3-u ako ne od taktika i strategija?zasto je SC bolji od WC3a,da li se zato vecina SC gosua prebacila na WC3,i sada tvrdi da se nikada ne bi vratila?razmisli o necemu pre nego sto postujes ko zna kakve gluposti.(Nije nista licno samo sam malo zacudjen izjavom kao wc3 igrach.)poz

Link to comment
Share on other sites

ne bi se nikad vratila ne zbog lepote igre, nego zbog kolichine para u wc3-u....ne zbog lepote igre, veruj mi...poznato je da je sc bolja igra od wc-a , prochitaj statement blizzarda posle izdanja svakog bw patcha...chak je i igraniji od wc-a ,i pobedi ga u svakom glasanju :p

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe.

Ova tema je bila hiljadu puta do sada i nemoj da mi zagadjujesh topic dalje sa njom. Ako ti je do rasprave otvori novi topic.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ne bi se nikad vratila ne zbog lepote igre, nego zbog kolichine para u wc3-u....ne zbog lepote igre, veruj mi...poznato je da  je sc bolja igra od wc-a , prochitaj statement blizzarda posle izdanja svakog bw patcha...chak je i igraniji od wc-a ,i pobedi ga u svakom glasanju :p

jos da dodam pored svog postovanja prema wc3... u sc-u mi nikada niko nije napisao lucky noob... imba... play terran if you think its easy... and so long...

wc3 ima elemente frp-a... a gde ima kockica ima i srece... sc je cista matematika... ^^

Link to comment
Share on other sites

ne bi se nikad vratila ne zbog lepote igre, nego zbog kolichine para u wc3-u....ne zbog lepote igre, veruj mi...poznato je da  je sc bolja igra od wc-a , prochitaj statement blizzarda posle izdanja svakog bw patcha...chak je i igraniji od wc-a ,i pobedi ga u svakom glasanju :p

da bas zato sto je igranija i bolja igra i zato sto pobedi u svakom glasanju(?!),u wc3 se ulaze vise para,ima vise sponzora,turnira,wc3 je takodje povlasceniji od SC-a na bilo kom vecem eventu(ESWC.WCG,CPL)mada nisam siguran da se tu i igra SC jer je mnogo dobra igra...btw kako mozes da kazes da je SC igranija igra LOL..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...