Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

Nije naravno. Ali mogli bi nekada da naprave i neku emisiju kako smo dobri. Namerno se poturaju samo loshe stvari.

A taj navijacki olosh bi ja kao totalni laik reshio za 15 dana, samo kad bi mi dali da budem ministar policije. Tako da se tu radi samo o tome da neko ne zeli to da uradi.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Nekad i sam aktivni fudbaler, koji je zbog umeća na terenu zaradio nadimak Ajkula, tvrdi da je dvojicu sinova vaspitavao "u duhu viteštva i časti svojstvene Dorćolu"

Ovde je vec sve bilo jasno [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Marko, Kimijev burazer, je išao sa mnom u razred u osnovnoj i gotivan je lik, nije klasičan navijački ološ. Kimija znam iz viđenja, i takođe ništa loše ne mogu da kažem protiv njega.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam klasicni navijacki retard, koji se lozi na huligane, vodje su mu uzori sta god radili, ali bih iz perspektive obicnog lika koji kimija npr. vidi samo na utakmici na sipci i nigde vise mogao da kazem da mislim da se razlikuje od drugih i da je stvarno dobar lik i gotivac

my 2 cents ^_^

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...