Jump to content

Još par pitanjca


Recommended Posts

Poruka se cesto pojavljuje, povremeno i kod mene, samo ne utice na fps. Moze biti da ima veze sa karticom. Javlja neku gresku vezano za grafiku. Nisam siguran kako da to uklonis.

Ako te glava nervra kucaj cg_drawattacker 0. Tako bi trebalo da se pise. Ima i komanda cg_drawkiller 0. Probaj ih obe.

Lagometar menri kasnjenje, tkvz. lag. U lanu nebitno. Mozes i da ga ukines. cg_drawlagometar 0, mislim. cg_showlag 1 bi trebalo da pokazuje lag u ms ispod fps, ako te bas zanima to.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Corey koju graficku imas? Bolje igras kad ti je grafika u 5 boja ili what?

Meni je sa GF4 SE na 800x600x32 fps 120 bez kochenja i kasljucanja kompa.

Na kom sens-u i cl_mouseac igras? Meni je sens 1.9 a accel. 0.15...

Ne znam kako oni likovi poput K3peera ili uNkind-a izvode one fore i imaju onoliku preciznost sa sens 4 i acc. 0.5!!!!!??

A mozda je to zbog demoa... mozda nije lepo snimljen.... nemam pojma... uglavnom znam da me posle pola sata gledanja njihovih demoa zaboli vugla [|)]

Link to comment
Share on other sites

Igram CS nekih 4 godine [^] ....

Quake sam igrao malo u igraoni i nije mi bilo interesantno jer niko nije hteo da igra [V] , pa sam jednom prilikom video jedan klip q3 i poludeo! lud sam za q3!

Trenutno imam 56k i ne mogu da igram na netu ali kad dodje ADSL videcemo...

Za nekih mesec dana aktivnog igranja sa bratom i botovima, gledajuci demoe sa neta puno sam stvari naucio i lepo se uvezbao sa railom ali sam i dalje n0000000000000000000000b [8)] ,za tebe naravno!

Na koji sens i acc. igras? Imam mx510 i kad stavim sens 4 ne mogu da pogodim ni u nebo da gadjam [:D][:D][:D]

Edited by ActiveX
Link to comment
Share on other sites

//mouse//

bind mouse1 "+attack"

seta cl_mouseaccel "0.5"

seta in_logitechbug "1"

seta in_mouse "1"

seta m_filter "1"

seta m_forward "0.5"

seta m_pitch "0.022"

seta m_side "0.5"

seta m_yaw "0.022"

seta sensitivity "3"

Mis mx 510, treca crtica za sens i low accel u drajverima, ukljucena accel u igrama, mouseware 9.80

[;)]

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

***********************************************************************

Imao sam i ja ranije MX510 & CatWalk Optimice(podlogu batalio odavno,,,upropastila nozice od misa) i ubio se trazeci savrsen sens. Nasao sam ga nakon ceprkanja po coolerovom cfg. Meni je tada za mx510 super odgovaralo sledece:

sensitivity "4.0"

m_pitch "0.014000"

m_yaw "0.015"

cl_mouseAcceleration "0.5"

ovo je bilo super za rail i light-gun.Koristio sam MX510 na obichnoj platnenoj podlozi.

***********************************************************************

Sada imam Razer DiamondBack koji ima 1600dpi i 5.8Mpixela.Najbolji mish za pro igrache. Na njemu je 4.0 sens kao 20 na 510. Jedno vreme sam igrao na 0.8 sens i 0.01 m_accel na obicnoj podlozi i to je bilo strasno BRZO!!!!

Kada ovom misu povecas USB pooling rate(Hz-aza USB) sa defaultnih 125ms na 1000ms mish se pretvara u ZVER!!!! :).Pogadja svaku polovinu pixela na monitoru [:)]

Railom nema da mashish.Mada i Tigar21 ima istog misha i nije toliko precizan no ipak pobedjuje.

Za kraj savet za sve one koji misle da kupe MX518 koji se reklamira kao 1600dpi mish. To je shity mish jer su iz logitecha softverski isforsirali 1600dpi mada ni meni nije jasno kako.Ima dobru ergonomiju no kao i MX510 ruka se znoji isuvishe brzo od one fensi svetlucave plastike....Zaobici u shirooookooom luku... Toliko od mene pozdrav.... Malo si zakasnio za Quake3 ali mozes da sve kidash ako odma' startujes sa Quakeom4 :)))

jinjan7dg.gif
Link to comment
Share on other sites

Corey, vazna ti je acceleration (cl_accel "x")

Ma znam čemu služi nego nisam ni gledao koliki mije(accel :).btw možda accel nema uticaja jer imam mfix instaliran.

Ja sam stavio padsurfere pa sam spasio nožice.

Ma de bre nisi me video kako kidam botove na expert ovaj na Nightmare [:D]

P.S.Ajmo jednom da se dogovorimo da se nađemo u igraoni i pikamo Q čisto da vidim gde sam,koliko sam napredovao :) i da mi pokažete neke stvari koje nikako da uradim :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da on batali Quake3 ali ne mora toliko da se cima.Sve ce vremenom nauciti.Samo neka gleda po forumima ne samo ovom.Gleda demoe i dosta ce brzo nauciti fore itd.Barem sam ja tako poceo da igram....

Nisam iz BG tako da jedino ako svratish u Smederevo no cisto sumnjam.... [:)]

jinjan7dg.gif
Link to comment
Share on other sites

www.cyberfight.org, ne engleskom. Ne tako azuran kao original, ali ako ne znas ruski nema ti druge.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...