Jump to content

ma kakakv turnir :D


Recommended Posts

e poz wune... i ostali

turnir 1.6 cs

Novi Pazar

13.08.2005.

konfiguracije :

amd 2500 + barton

512 mb ram

17" lcd monitori

ati 9200 128 mb

ovo ostalo standardno ...

1500 din. uplata ili na dan turnira

nagrada full money od uplata !

do sada 8 ekipa prijavljenih !

informacije : ervin_beg@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma grupe .. pa winner loser ...

max 12 ekipa brate... nemogu vise bre trajece turnir 2 dana posle

znaci bice extra ... pice za sve ucesnike.. cevapcici :D .. specijalne nagrade za osvajace turnira ( farmerke , cipele , majce and tange :D ) !! :D :D haha da da nasao neke sponzore :D hihihi

Edited by SandzakHawk
Link to comment
Share on other sites

Moj savet ti je :

Odlicno je ovo za grupe i win/los. , ali stavi za 16 ekipa i povecaj ufur na 2000 po ekipi! To i nisu neke pare a onda bi ti prvo mesto bilo oko 400 evra i to su pare za koje se isplati dolaziti na turnir ! Ostalo sve je uglavnom cimanje ! A sve ekipe ce dati te pare posto se svima igra 1.6 zato sto je na WCGu retardirani Source !

Pozdrav i mozda se i vidimo !

Edited by JasoN
Link to comment
Share on other sites

Odlicno je ovo za grupe i win/los. , ali stavi za 16 ekipa i povecaj ufur na 2000 po ekipi! To i  nisu neke pare a onda bi ti prvo mesto bilo oko 400 evra i to su pare za koje se isplati dolaziti na turnir ! Ostalo sve je uglavnom cimanje ! A sve ekipe ce dati te pare posto se svima igra 1.6 zato sto je na WCGu retardirani Source !

agree, mada ni 2500 ne bi bilo previshe jer kapiram da ce na turnir doci ekipe iz NP i okoline i one "sa malo boljim uslovima" sa strane... btw, na koliko kompova ce se igrati?

Link to comment
Share on other sites

e wune ..

pazi sto se mene tice i ekipa iz np-a nije problem povecati ulog .. neg sta ce ekipe koje dolaze sa strane ??? brate karta bg-novi pazar jedan pravac 500-600 din !!!??? mislim.. ima pice ovde .. sladolede :D .. bice neki rostilj .. nece im trebati nesto para ovde.. ali plate ucesce 2000 + 2500 karta u jednom pravcu ... mnogo brate ... nisam ni znao da je toliko karta ..

stvarno bih voleo da dodju ekipe iz drugih gradova i tu sam da ih ugostim extra bre.. znaci sve sta treba..

sto se tice ogranicenja timova.. naravno zbog broja kom. 12 samo .. ono da povecam broj ekipa onda moram menjat sistem takmicenja da bi zavrsili u toku jednog dana - noci ..

---------------------------------------------------------------------------------------------

znaci uplata 2000 din. na vas zahtev .. ( heh sve se vrti oko para ) :P

max teams 12 za sada

Link to comment
Share on other sites

Toki, brate ovo je recenica meseca! :)

haha :) ma hteo je da kaze u fazonu moj savet ti je, pa ona je u sledecem pasusu napisao koji je to u stvari savet :) znachi trebao je da stavi samo dve tachke na kraju rechenice i mozhda bi i proslo ali josh bolje bi bilo da je tu rechenicu stavio na kraj :D no dobro i meni je bilo smeshno kad sam prvi put prochitao :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...