Jump to content

alijansa vs horda fajt @ dunemaul


Sajro

Recommended Posts

evo da pokusham da izorganizujem onu ideju by figl.

koliko sam mogao da pokupim, da se setim.. lista dunemaul igracha iz srbije je:

dunemaul horde:

Rasni

Velas

Atila

Diavolo

Mohican

Shadowdancer

Blaster

Kolljin/Kollentze/Kole

Kinzh

Rejz

Myt

Joxon

Petrosscg

Blaascg

Katsu

Vestica

Psychedelic

Unision

Demonoid

Milos

Mikele

Shmigi

Hullran

Tronetti/Tronettii

Hideout

Silan

Totemowner

Vasilije

Milan

Maelkum

Nakhtiwosret

Hamla

Sharulja

Maximusf

Darkassassin

Trixter

Dessa

Ajon

Figl

Jugluk

Radic

Mauddib

Misvity

Lowrence

Satara

Shadowpoison

Badsmrad

dunemaul alliance:

Elind

Mayha

Neoplant

Foxyfish

Kallus

Bascelik

Hogare

Redclaw

Dalibor

Tarya

Nenad

Ivona/Krsh

Jelena/Jovana

Yoya/Janky

Telhar

Suprimko

Dairauko

Devina

(ako sam nekome duplirao nik, ili u listi ima par nikova koji pripadaju istoj osobi, recite pa tju da ih spojim tipa nick1/nick2, hvala!)

e sada.. sigurno sam nekog zaboravio, tako da ako niste na listi, znate nekog ko igra dunemaul a nije na listi dajte update pls. takodje ako poznajete nekog sa liste a znate da ne ide na klanrur forum recite mu da overi ovaj topik ili vi prichajte u njegovo ime ako se tako dogovorite.

chim skupimo bar 20 ljudi (10 vs 10) krenutjemo razgovor oko termina.

pls, neka se javljaju samo lvl 50+ ljudi.

ajde.. valjda tje da bude neshto od ovoga, mozemo i da snimimo frapsom & stuff.

p.s.

pokushajte da ne skrenete sa teme.. da ne brisao postove. :/

Link to comment
Share on other sites

Toliko nashih horde je +50 ????

ne, nego sam ubacio u listu sve nickove za koje znam da igraju dunemaul bez obzira jer ne znam svakome level.

ako ne uspe organizacija 50+ levela, videtjemo sa onim lower onesima.

ajde pitaj gojka koj mu je nick i reci mu da pogleda topik plz.

Link to comment
Share on other sites

Otpisani:

lvl60

LOWRENCE

Markonius

Hullran

Sagath

Connta

lvl51-59

Spasm (slovak ali ide sa nama 100%)

Filkas

Pirun

Mancubus

Manijak

Sapa

Maelkum

Unision

Paracyde

Demonoid

Mikica

Svaba

Majkljacson

Aelandro

Vasilije

Petroscg

Ponavljam, ovo je samo iz gilde Otpisani, ima jos gomila nasih ljudi tamo :)

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

danas, tj sad vec juce oko pola osam bio fajt sa gildom balkan express, oni su aliansa na dunemaulu, burazer je igrao umesto mene jer nisam bio tu i kaze da je bila dobra pegla, neko od nasih je saznao da imaju sastanak pa smo ih malo isprepadali

cyro, dosta likova sa liste nije aktivno ili vise nickova pripada jednom, mada je cifra srba na dunemaulu jos veca, pored nas (otpisani 35+ igraca) ima jos 2 srpska gilda, jedan 30+igraca, drugi 15+ igraca

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

danas, tj sad vec juce oko pola osam bio fajt sa gildom balkan express, oni su aliansa na dunemaulu, burazer je igrao umesto mene jer nisam bio tu i kaze da je bila dobra pegla, neko od nasih je saznao da imaju sastanak pa smo ih malo isprepadali

cyro, dosta likova sa liste nije aktivno ili vise nickova pripada jednom, mada je cifra srba na dunemaulu jos veca, pored nas (otpisani 35+ igraca) ima jos 2 srpska gilda, jedan 30+igraca, drugi 15+ igraca

Tipicno, cak i u igri gde je poenta da nas je sto vise delimo se do te mere :)

Link to comment
Share on other sites

devojka iz subotice, shto?

petros: da, gledao sam =) ortak je ishao na sastanak od mene.. chek sva ona horda su bili nashi ljudi?

igrao burzer umesto mene, kaze da su svi uglavnom bili nasi, sve koje znamo da igraju hordu javili smo da dodju, samo je srbima zanimljivo da se biju protiv srba :)

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Petroc, sabili smo vas ko zhabice :)) jurili smo vas po celom astranaaru i podalje, silovali smo vam sve sto je bilo u okolini... :))

Jedino smrc, me neki rogue jurio po vodi oko astranaara i ubijao stalno... =( lvl 60 rogue

Sastanak je bio u 20:00h da se dogovorimo oko nekoliko stvari...polako smo svi doshli kod gryphon mastera i cekali, kad ono pljas Astranaar is under attack!

Nas jedno 10 idemo i vidimo gooooomilu njih trche preko onog malog posta i poubijaju nas...posle dolaze likovi iz nasheg guilda sve vishe i vishe dok nije doshlo nekih 30 i okolnih lvl 10-15 :D :D da vas tuku...

Tada je pocela prava bitka, koju cemo nazvati Bitka za najveci most u astranaaru... :)) tukli smo se bukvalno 10 minuta, ali svakako mora neki rogue da dodje sa ledja i dda ubija one lvl 10-15...posle tih 10minuta, pocela je bezhanija, poceli smo da vas jurimo mountovima po celom astranaaru, bilo je bezhanije po brdima itd...

Zatim smo krenuli u sentinel hill, svi vi iz tog guilda ste verovatno se vratili u durotar ili tako nesto, jer je bilo prazno, uleteli smo unutra jurili smo preostalu hordu po nekoj pecini :)) ali onda je neko napao gryphon mastera i ne zhelim dalje da pricham..... =p

Uglavnom, GG za guild koji je napao, bilo je do jaja!!! Samo tako nastavite i bice zabavno :D

Link to comment
Share on other sites

devojka iz subotice, shto?

petros: da, gledao sam =) ortak je ishao na sastanak od mene.. chek sva ona horda su bili nashi ljudi?

Zato sto sam je u par navrata toliko ubijao u pojam da to nije normalno :P

514310_big.jpg

___________________________________________________________________________

We defend. We stand. We show that as one. United. We destroy. Their god will fall !

When we all rise up... the sky's gonna light up !

Link to comment
Share on other sites

Petroc,  sabili smo vas ko zhabice :)) jurili smo vas po celom astranaaru i podalje, silovali smo vam sve sto je bilo u okolini... :))

Jedino smrc, me neki rogue jurio po vodi oko astranaara i ubijao stalno... =( lvl 60 rogue

Sastanak je bio u 20:00h  da se dogovorimo oko nekoliko stvari...polako smo svi doshli kod gryphon mastera i cekali, kad ono pljas  Astranaar is under attack! 

Nas jedno 10 idemo i vidimo gooooomilu njih trche preko onog malog posta i poubijaju nas...posle dolaze likovi iz nasheg guilda sve vishe i vishe dok nije doshlo nekih 30 i okolnih lvl 10-15 :D :D da vas tuku...

Tada je pocela prava bitka, koju cemo nazvati  Bitka za najveci most u astranaaru... :))  tukli smo se bukvalno 10 minuta, ali svakako mora neki rogue da dodje sa ledja i dda ubija one lvl 10-15...posle tih 10minuta, pocela je bezhanija, poceli smo da vas jurimo mountovima po celom astranaaru, bilo je bezhanije po brdima itd...

Zatim smo krenuli u sentinel hill, svi vi iz tog guilda ste verovatno se vratili u durotar ili tako nesto, jer je bilo prazno,  uleteli smo unutra jurili smo preostalu hordu po nekoj pecini :))  ali onda je neko napao gryphon mastera i ne zhelim dalje da pricham..... =p

Uglavnom, GG za guild koji je napao, bilo je do jaja!!!  Samo tako nastavite i bice zabavno :D

reko sam vec, nisam igrao ja nego burazer sa mojim likom jer nisam mogao da stignem, uglavnom ovi kazu da je bilo lepo peglanje, cak je guild mes. bio da je raid uspeo

anyway, mozemo ponovo da se dogovirmo da se malo koljemo

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Ja isto zaboravio da dodjem :(......

A neki koji ovde misle da bi promenili sve svojim dolaskom no comment.....Uostalom taj neko zna sta mu se desilo u 2 navrata kad je Cheap Shotovao ovog shamana u WG.....3 sekunde kasnije - "Release spirit" za momka koji bi mnoooogo promenio da je dosao....bah

Edited by GriM ReapeR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...