Jump to content

ADD ON-ovi


Klindza

Recommended Posts

Posto sam uoravo dosao kuci sa kupljenim WoWom [8D][:)][:D][8D]

i stavio g da se instalira zanima me koji add onovi su najbolji i za sta koji sluze..

Za sada sam upoznat samo sa onim kosmosom ali mislim da taj necu da uzmem

pa ako je neko upoznat sa ovim neka mi pomogne.

U napred hvala!

Link to comment
Share on other sites

Valjda je bila slicna tema nedavno ,ali ajde ...

http://ui.worldofwar.net/

http://www.curse-gaming.com/mod.php

na ta dva sitea imash da skinesh shta ocesh, ogroman izbor dobrih addonova sa sve opisima, ali morash da pazish da ne preterash i da stavljash neke gluposti koje samo zauzimaju memoriju i usporavaju igru.

evo moje trenutne liste :

Atlas

Auctioneer

AutoShoutOut

CallToArms

ChatHighlight

CT_RaidAssist

EnhTooltip

FastQuestText

Gatherer

HealthValues

LinkWrangler

LootHog

myAddOns

myReloadUI

Parchment

QuestLevel

ReagentData

ReagentInfo

Recap

SellValue

TipBuddy

UnbuffAlert

Warrior

WarsongCommander

WoWPlayer

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako ja sam poceo sa ctmod-om kao najosnovnijim i uprincipu najboljim za pocetak. Posle sam presao da koristim insomniax pack modova koji pored ct-a sadrzi i jos nekih 35tak modova. Vremenom sam izvalio koji mi modovi trebaju a koji ne pa sad koristim sledece :

Af_tooltip

Discordactionbars

Numbia`s perl unitframes

ct_mod

titan

inventory hawk(titan)

equipcompare

cooldowncount

statusbar

damagemeters

stunwatch

gatherer

decursive

atlas

monkeyquest

weaponquickswap

lootlink

enchantrix

allinoneinventory

bankitems

avgXP plus

goodinspect

scrollingcombattxt

auctioneer

quickloot

Objasnjenja sta radi koji mod mozes naci na www.curse-gaming.com

U principu najbolje je da krenes sa CT-modom jer on sadrzi sve najosnovnije dodatke a i najlaksi za upotrebu a kasnije kad malo vise udjes u tematiku mozes ga zameniti nekim naprednijim modovima ili dopuniti njegove funcije drugima...ja recimo od celog ct moda sada koristim samo ct-raid i selfcast...

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Pa neznam, ja nesto nisam primetio da usporava...ja ga uglavnom koristim zbog inventory hawka koji je njegov plugin...mozda ga i uklonim ako nadjem neki dobar samostalan mod koji radi istu stvar....mada sam se nekako navikao da mi titan stoji gore a i ima par korisnih opcija :))

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

omg.. stao mozak pa sinoc nisam mogao da se setim :-)

eh, neko je postavio topic/post za neki PvP addon, ono moze da stavite nekog na PvP sa recimo textom "gankovao u ashara" and stuff i kada sledeci put naidjete na njega sve to vam pishe ispod njegovog imena... Kako se zove taj addon?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

omg.. stao mozak pa sinoc nisam mogao da se setim :-)

eh, neko je postavio topic/post za neki PvP addon, ono moze da stavite nekog na PvP sa recimo textom "gankovao u ashara" and stuff i kada sledeci put naidjete na njega sve to vam pishe ispod njegovog imena... Kako se zove taj addon?

Ultimate Book of the Dead ti je jedan od najboljih modova za to + ima jos par korisnih opcija

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaista, ne postoji taj prorocki add-on. Na xp koji ces dobiti utice milion stvari, pa je debilno napisati skriptu koja ce da obradi sve moguce situacije- "sta bi bilo kad bi bilo". Ne znam cak dal postoji program koji pamti koliko si dobio xp za odredjenog creepa.

A, inace sta ce ti to? Za grind? :) Tuci +/- 1 lvl od svog - poenta je da budes brz i dobijes pristojan xp i uzivaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...