Jump to content

increases damage and healing.. bla bla


Sajro

Recommended Posts

"Equip: Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to X."

1) da li se ovo vazi i za DOT magije (recimo kod warlocka)?

2) da li onaj deo "healing done.." vazi i kada neko na MENE uradi healing ili samo u sluchaju da sam ja klasa sa healingom?

"Equip: Increases damage done by Shadow spells and effects by up to 11."

1) ako, za primer, kod warlocka bacim DOT Corruption (Corrupts the target, causing XX Shadow damage over XX sec.), da li tje u tom sluchaju taj DOT biti XX+11 shadow damage?

hvala unapred za odgovore na ova noob pitanja! =)

o da, tjira krenuo da igra! :)) jebiga, trebalo mi je samo pola godine. :]

Link to comment
Share on other sites

Increases damage done by Shadow spells and effects by up to 11.

po meni se to racuni i u DOT ... mada nisam siguran.

igras warlocka tjiro ? ... koji lvl :)

ja krenuo opet da igram warra ali novog, ono necu svog trolla da speckujem na crit, tako da sam napravio novog troll-a ;))) ime opet kremilek (ako me neko opet smori i proba da me projavi zbog imena ima bas da poludim ... uostalom ime nije nedozvoljeno :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

veliku grsku smo napraviili sa ortakom sto smo budzili undead rogua umesto trolla :]

kremilek je ime jednog lika iz nekog poljskog crtaca za decu iz osamdesetih ... ali neki cesi koji igraju aliance na SM me prijavili blizzardu da je to ime nekog komunistickog kandidata ovde u ceskoj i ono kao change your name ;] smaraci ... mrzelo me da pisem mail, pa sam pojeo g.

http://parezovachaloupka.wz.cz/obrkontakt/...lek%20kopie.jpg

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako healing by spells and affects se odnosi na direktne healove koje taj char baca ili neke magije koje mu recimo vracaju life tipa warlockov drain life i siphon life a to up to se racuna na sledeci nacin

ako kaze up to 33 recimo onda ce full efekat tj +33 na heal imati na healove koji se kastuju vise od 3 sec tako da je recimo moj healing touch ~2200hp heal + sav moj healing up to 200 == ~2400 heal i sto je manji cast time za taj heal to je manji bonus tako da ako recimo bacam regrowth ne dobijam bonus 200 heala vec recimo 160 itd itd a za instante je kapiram najmanji bonus ... mada recimo moj rejuvenation leci oko 250+ po ticku tj na svake 3 sec a bez talenata je 189 na svake 3 sec ...

Isto tako vazi i za dmg kod onih bonusa dmg and healing bla bla .... sto se duze kastuje magija to je veci bonus ... to sto se tice up to itema a oni koji daju cist + uvek daju isto ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

paaa nishta samo shto ja u svakom duelu ili pvpu koristim 5 instant magija i polymorph i pyroblast znachi ni za shta mi ne vredi sem za PvE !

chekaj ja tebe uopshte ne kapiram sada.. ako lepo kaze "Equip: Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to X." to vazi i za sve magovske magije, to jest spell damage +x. zar ne?

btw imash i _nezvanichni set_ (ja tako zovem iteme koji imaju ista imena, ali nisu kao set) "bla bla of frozen wrath", 4 ili 5 delova.. itemi daju samo +Xdmg (od 15-40dmg) to the frost spells.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, puni bonus, recimo +16, se dodaje samo kad spell ima casting time 3.5+, a ne 3+, za sve manje od toga, taj bonus se smanjuje. Isto spell mora biti maksimalan rank da bi se dobio puni bonus, za sve manje od maksimalnog ranka, bonus se opet smanjuje. Ipak, vredi skupljati iteme s +dmg, jer znam da je moguce dostici i do +200, a mozda i vise na fire spellovima, jer i sam igram magea, za frost bas i ne znam, ali trebalo bi oko +100 biti moguce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...