Jump to content

kako igraju rumljani?


Recommended Posts

mozda cu ovih dana morati da idem kod babe u rumu, tako da necu moci da dodjem u bg na turnir. zanima me da li neko zna kakvi su igraci rumljani?????

10x

kada je persija trebala da se iskrca na atiku svi grcki narodi bili su poplaseni. kada su spartanskog vojskovodju upozoravali da se nece nebo videti od persijskih strela, on je na to mirno odgovorio: -bas lepo, boricemo se u hladu.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmmmm.
Edited by bleedoh

kada je persija trebala da se iskrca na atiku svi grcki narodi bili su poplaseni. kada su spartanskog vojskovodju upozoravali da se nece nebo videti od persijskih strela, on je na to mirno odgovorio: -bas lepo, boricemo se u hladu.

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti jos nista video,dodji do ns-a i odigraj poneku partiju sa ns goshuima...samo pazi,ako naletis na freemana i dobijes ga bacice monitor na tebe.E da...nadam se da nisi elf :<

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u Rimu,igraci i nisu neki [:(] ali ima i dobrih [^]

rimu? ^^

cuo sam da tamo sabijaju :))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da je freeman umro ... misim sav taj stres .. blizard nije izbacio NE , a najavio je UD nerf i Panda buff ... ono slog , srce itd ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hehe.. [:D]

ma jok, igram sa ORC, GRUBBY school bato pa ti vidi

kada je persija trebala da se iskrca na atiku svi grcki narodi bili su poplaseni. kada su spartanskog vojskovodju upozoravali da se nece nebo videti od persijskih strela, on je na to mirno odgovorio: -bas lepo, boricemo se u hladu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...