Jump to content

kill 'em all ?


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

flame]

Da li vas je moj predhodni post uvredio ili povredio? Zelim da znam cisto reference radi.Cisto da popunim mentalnu sliku o tebi.Do sada,iz profila *koliko je verovati njemu*,znam da imas 19 godina i zivis u Zemunu.Iz tvojih i drugih komentara na forumu racunam da si zensko.

Ne odajes osecaj gamera.Da li je to zbog tvojih jedinih 4 topica na ovom forumu *znam,znam bio je pao forum* ili zbog tvojih post-ova koji su svi u ovoj sekciji.Rekoh da necu da diram ljude zbog post-ova.Ali ipak je ovo flame.

Znaci razlog tvoj posecivanja foruma koji je totalno posvecen igrama?Odgovor?

Zbog drustva?!! To je jadno.Koliko znam svet jos postoji a i leto *ili to ili mi se PC pregrejava*

Zbog atmosfere?!! Ipak si i dalje u svojoj sobi za kompjuterom.Govoriti o zabludi uma.Mozda gresim,notebook pod misku pa u parkic,to je atmosfera.

Zbog ..... ?!! Pomozite mi malo! Ah da .... upoznavanje. Mora da je do toga. Naravno da je to razlog.Gde ces bolje da upoznas ljude nego na elektronskom mediju.Tu je sama mogucnost da su informacije o osobi koju upoznajes istinite veoma mala.Sta ces bolje od toga.

Ti kazes da sam ja jadan. Prihvatam.Sto da ne.Nije toliko strasno biti jadan za mene.To znaci da sam najzad prosecan,nezanimljiv i obican.

Ja kazem da si ti specijalna.Potrazi pomoc lekara za to.

[/flame]

Ona Sheyn. Ja Kruko. Ti da si prestao da lajes.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zbog ..... ?!! Pomozite mi malo! Ah da .... upoznavanje. Mora da je do toga. Naravno da je to razlog.Gde ces bolje da upoznas ljude nego na elektronskom mediju.Tu je sama mogucnost da su informacije o osobi koju upoznajes istinite veoma mala.Sta ces bolje od toga.

Malo je izvuceno iz konteksta i nije generalni savet kao jedini nacin za upoznavanje ljudi, ali preko foruma i kompletnog sajta se upoznao izuzetan broj ljudi. Cisto eto da spomenem.

Link to comment
Share on other sites

@ Kruko

kolko sam ja procitao, ona je krenula prva da ga proziva... mislim, mene boli qko je kome sta i kako... samo objektivno

@ Lucky

I ne moras biti posebno bolestan da bi ga tu drzhao. Prosetajte se gradom, pogledajte sta sve ljudi nose na majicama.

kao metalac, osecam se prozvanim [:D]

sta fali bilo kom Ediju na bilo kojoj od mojih majica.. ??? [;)]

@ Topik

bole me patka za zeca... nagledasmo se poslednjih godina kojeraznih sranja, mnogo bolesnijih od ovog zekonje... i slobodno mogu da kazem :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Jebite se svi... ako ne mozete da podnesete slku malog slatkog (Nacrtanog!) rascerecenog zeke, treba da se zapitate sta bi se desilo da se zateknete negde kad ej svinjokolj... kad mesar baja rascepa svinjce na pola, povadi joj sva creva, pa je onda isecka/samelje..... svet je poprilicno surov, i ako vas ovakve stvari potresaju bas TOLIKO, mozda niste za njega...
» Click to show Spoiler - click again to hide... «
i da.. znam da nije normalno da covek ogugla na sva sranja... ali je tako... ne kazem ja da treba uzivati u scenama klanja/komadanja, ali jbg, polako ali sigurno nam se to svima desava.
» Click to show Spoiler - click again to hide... «
i da, stavio sam jos jedan spoiler, cisto da bi imali neku zanimaciju ukolo vam se ne svidi moj post [:D]

[}:)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kad mesar baja rascepa svinjce na pola, povadi joj sva creva, pa je onda isecka/samelje

upravo to. a pre toga je udari ovolkom sekirom po glavi da se onesvesti :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ok je i ako nije nacrtan. samo zato sto je zec ne znaci da moze da bude postedjen lanca ishrane :)

a i do keva nam je ipak malo vise stalo nego do zeceva :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam ceo topic. Mnogo svadje, mnogo...

Meni se mrtvi zecevi u signaturama apsolutno ne svidjaju. Nisam u tom fazonu (ako je zec kome se vide creva uopste fazon). Signe su meni uglavnom nezanimljive, jel iskazuju (opet, uglavnom) nesto licno. Mada ima i pametnih (ZerBah ;). Malo mi smeta pametovanje odredjenih osoba, a pogotovo hejt/flejm po osobama koje ne poznajes...

Sheyn, ako se vozih GSP-om znaces da iskuliras njihovu signu. Nauci da je ignorises, kao i matorog penzionera koji ti smrdi pod nosom/lika koji te gazi/babu koja ti prica o moralu.

Link to comment
Share on other sites

@ Kruko

kolko sam ja procitao, ona je krenula prva da ga proziva... mislim, mene boli qko je kome sta i kako... samo objektivno

Pazi kad i mene zabole, ali imam zeca na gajbi pa mi te signe extra idu na onu stvar, i ofkors da sam pristrasan, izmedju ostalog i zbog toga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mada ima i pametnih (ZerBah ;).

Znachi neko ipak chita moju signu! [:)]

Ajde da malo obrazlozim zashto sam protiv toga da slika nacrtanog krvavog zeke bude u signi:

1. Psiholoshki gledano, niko ne voli da vidi krv i smrt (ko voli treba da se lechi malo...)

2. To shto u poslednje vreme postoji (globalna) tendencija k propagandi nasilja je evidentno, ali to ne znachi da treba da pratimo "modne" trendove.

3. Uvek je mudrije i prijatnije napraviti signu koja ima poentu, zabavnu i sa ukusom - ischerecheni zeka nazalost to nije...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...