Jump to content

Izbor likova


Undenis

Recommended Posts

ja ne znam zashto toliko mrzite gnomove.. mada i ja ih nisam voleo ali vrlo brzo su mi postali simpa.

zenski gnomovi su najsladji karakteri u igri, mushki likovi jeste da su malo sjebani zbog ogromne glave :) i mega ushiju ali su opet sa facial hairom totalno simpa.

meni pored undead warlocka najvishe lezi ta klasa gnomu, video sam jedan odlichan wallpaper sa gnom warlockom.. odushevio me je.

inache kao shto kaze mohi, lechite komplekse.. ajde da ih ne volite, ali da ih MRZITE.. totalna glupost.

i to shto kaze amos, mene svaki gnom kog vidim nekako oraspolozi! :)

btw, taj undead warrior je jebeno odlichan a sve pare bih dao da vidim gnoma u tom setu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nemam nishta protiv istih ( gnomowa ) , niti mi smetaju, cak wariori sa kacigama lepim mogu da izgledaju jako hmmm lepo ?! :) Ali jednostavno mi se ne svidjaju ... ne bi ih nikad igrao :)

Ono mogu da kazem da mi je krava odvratna ( pogotovu ako je shaman ) , bar meni a verujem i vecini igraca ... velikoj

Mada ono u principu svaka klasa moze da bude super po izgledu ... ja se lozim na mog warlocka ( celavog UDa ) , imam Kurvu maga i ono extra je po izgledu i najt elf woriora , ali sam ga napravio da ne izgleda onako nabudzeno sa svim onim kikicama itd ... nego extra ozbiljno .. na foru elrika od melinborana ako je neko citao knjigu :)

Takodje sam se lozio na troll shamana , ali jbg kada sam krenuo i u narednih 10 min video od 70 hordasha 40 shamana a ostalo huntere batalio sam ga :)

Manje vishe svako moze da se napravi lika da roxa ... i kao mu se svidja ... samo se nadam da ce u nekoj expanziji da ubace neke dodatne karakteristike pri pravljenju lika ... tipa tetovaze , tezinu , visinu ( zamislite malog fat gnoma ^_^ ) ... i da unaprede postojece ...

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ej bre ne diraj mi human mageve roolaju :) zato sam i uzeo Human maga jer je najlepshi od svih (gnom-k'o dete, UD-ajde bezi u ku*ac , troll-valjda zato shto sam hteo aliansu :)) josh kad nabacim lvl 60 i mooncloth robe :DDDD

E da i izgled mog lika me verovatno drzi barem 10% duze kad sednem da igram, milina mi da gledam :) a i AOE spellovi sabijaju mobove !!!

Link to comment
Share on other sites

izgled likova je zaista previshe ogranichen i ko sto SScion reche truba je sto svaka rasa nema bar neki dijapazon shirine i visine...da ima moji NElf likovi bi svi bili u DotC fazonu (btw nemogutje je napraviti nelafa za furion sltyle bradetinom = just plain wrong!)

sa druge strane imam veliki beef sa dizajnerima opreme koji kao da fituju sve za orkove i taurene..GS shouldersi koji isgledaju apsolutno hideous na NElfovima izgledaju veoma dobro na orkovima i pogotovo na taurenima!

na taurenima one inteligence kacike sto izgledaju kao "kesonski skafanderi" zlgedaju smehotresno - ko nije video ne zna sta propusta =o)))

gnomitji mogu da budu neverovatno slatki i neverovatno anoying...jednostavno ne lezhi mi preko pola kombinacija koje ljudi vole da furaju...

undaedovi su mi svi ruzhni...chak i oni koje sam za sebe stvorio su megaugly ono jednostavno ne mogu da se pomirim sa tim izgledom ...da ne pominjem one kojima je otpala skroz donja vilica ti su hiperruzhni =o))

za trolove mi nisu jasni ljudi koji ne stave svom liku purple chirokanu = jednostavno to je frizura i boja koju trol mora da ima =o))

also zhenski trolovi orkovi i taureni su nekako totalno glupi uopste ne kapiram one koji ih iggraju....

i za kraj - humanke imaju bolju dojku od NElfica sto totalno sux ;oD

Link to comment
Share on other sites

Ja gotivim male dobre smeshne gnome, ali kad vidim arogantnog bezobraznog trvdoglavog gnoma nemogu da opishem kako ih zamrzim odjednom. Ustvari ne sve, samo tog arogantnog ,bezobrazno tvrdoglavog, da mogu sav onaj rage bi iskoristio na njemu :)

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Gnomovi rulaju ..

ja bih igrao gnome-a samo zbog takvih komplexasa kao sto si ti .... da te pwnuje gnome rogue pa da ne mozes da spavas kolko se nerviras .... lecite komplexe ljudi sjebatje vas ...

Kako to moze da bude kompleks leba ti? Jednostavno ih ne voli kao ni ja...Po meni su patuljci dovoljni, gonomovi ne bi trebalo da budu u igri uopste...

Mnogo lose izgleda kad se ,recimo, bije protiv taurena, nije mu ni do kolena a nosi neki opaki 2h i sabija ga...Meni to izgleda smesno i detinjasto...

Btw, ud warriori mogu da izgledaju opako, juce je nas mt napravio -Dark iron- plate iteme(sa totemom ima preko 260 fire resist) i izgleda mnooogo jako :)

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Najjachi trol ti je onaj sa istom frizurom kao kada idesh na kalimdor na slici , to nije cirokana nego neshta na foru zabacheno unazad , i jaka je stvarno ... onda samo da nabavish full shaman opremu i isti si kao na slici :):) :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Komplex je brate zato sto likovi nikad ne bi uzeli gnome-a zato sto nije veliki baja sabijac i na njemu recimo valor ne izgleda ko planina ... isto kao sto likovi ne bi uzeli female da igraju ....

Ja kad sam video female tauren druida ja sam se zaljubio kolko je gotivna ...

elem coll to je jeanette na shadow moonu mozda je znas ...

recimo isto tako nikad ne bi uzeli tauren female zato sto je kao kravica itd itd ... ono male nelf, male human, male undead, male tauren .... su najcesce rase ... mislim sta ti to govori ...

a pod komplexima sam mislio na ljude koji nisu zadovoljni sobom u stvarnom svetu pa recimo prave baju nabildovanog humana u igrici umesto malog slatkog gnomea ...

PPS: female gnome warrior je meni naj naj naj naj char u igrici ( ali mi se ne svidja klasa warriora pa zato nikad nisam ni pocinjao u toj kombinaciji ) znaci kad tenkuje svaki treci udarac na nju se cuje ko kad stisnes plisanog medu ... znaci zakon ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

znaci kad tenkuje svaki treci udarac na nju se cuje ko kad stisnes plisanog medu ... znaci zakon ...

haha, i ti pricash nekome da ima komplexe [:D] .

To shto ce neko nece da uzme gnoma je stvar ukusa i zalazenje u neku temu o kompeksima nikako tako ne moze da se odredi. Ja npr nikad ne bi uzeo gnoma zato shto smatram da uopshte nisu trebali biti ubaceni kao klasa. - to nije komplex !

Ja kad sam video female tauren druida ja sam se zaljubio kolko je gotivna ..

eto vidish ,stvar ukusa, ja mislim da su tauren females ocajno uradjene i iz tog razloga ne bi igrao sa njima.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

To shto ce neko nece da uzme gnoma je stvar ukusa i zalazenje u neku temu o kompeksima nikako tako ne moze da se odredi. Ja npr nikad ne bi uzeo gnoma zato shto smatram da uopshte nisu trebali biti ubaceni kao klasa. - to nije komplex !

E to je ono sto sam hteo da kazem :)

Mada ostaje ona stara - o uqsima se ne raspravlja...A sto se tice zenskih char, definitivno bih igrao ribu da igram prista ili maga ili mozda warriora(lepo izgleda orc warr riba)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

sta pricate bre da su female likovi grozni. meni su oni mnogo bolji od muskih likova. i ne bih se slozio da female hordasice izgledaju losije od alijansinih. stavise ja ne mogu da smislim female dwarfa ako i postoji takav jedan u igri dok zenske kod UD-a izgledaju mnogo bolje nego muskarci. i female kod orkova i taurena mi se vise svidja (pogotovo kada su orkovske na vukovima mnogo bolje izgledaju nego male orci koji su nezgrapni).

i jos jedna stvar: ne dirajte mi raspale undeadove, pogotovo female undeadove :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...