Jump to content

Recommended Posts

ja roc nisam igrao na bnetu,ali znao sam neke likove tada,kao greena i blue-a preko cs-a dok sam jos igrao. a hajlija sam upoznao u industriji gde me je on prao u cs-u, on i njegov g klan. cisto kazem jedino sto je dobro su poznanstva i zajebavanja koje smo imali na turovima. nista vise sve ostalo je gubljenje vremena sa moje tacke gledista.

lepo je kad neko priznaje :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nego sta je reci mi keve ti?

dobijas skill? sta ces sa tim skillom da radis? da osvojis turnir koji je jednom u 3 meseca? daj pustite me tih prica.

Khm khm zajebavo' sam se narawno,al sam mislio da smajli nije potreban...Ni jednu igru nisam shvatao ozbiljno jer od toga kao sto rekoste nema leba,verujte mi na rec nikad ne bih voleo da sam neki Grubby.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

koja roc vremena, kad sam te u rocu video na jednom turniru, onom poslednjem u bh :) kad si razoru uzeo jednu

Hmm da,tada ja tebe nisam znao,ali posle tog tura je bilo josh dosta turnira u ROCu na kojem sam ishao....anyway realno ROC vremena su bila bolja,btw tada je i ovde u NSu bilo vishe turnira,a sada nikada nema ni jedan....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Hmm da,tada ja tebe nisam znao,ali posle tog tura je bilo josh dosta turnira u ROCu na kojem sam ishao....anyway realno ROC vremena su bila bolja,btw tada je i ovde u NSu bilo vishe turnira,a sada nikada nema ni jedan....

to je bio poslednji roc turnir, tj bio je josh onaj plato posle toga pochetkom leta, i vec od septembra se igrao ft, znachi josh jedan tur :))

btw pozdravio tebe i gogu moj burazer philip, kaze dolazi na wcg :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ti editujes moj post da pise nesto i kad ga ja reeditujem PISE DA SAM JA EDITOVAO POST NE PISE 2x da je editovan!!! znaci ti editujes moj pise nesto bla bla i budem quotovan i posle toga ja editujem i pise moje ime ispod ne tvoje sto na kraju ispada da sam ja editovao post a ne moderator prvenstveno ^^

Link to comment
Share on other sites

ja roc nisam igrao na bnetu,ali znao sam neke likove tada,kao greena i blue-a preko cs-a dok sam jos igrao. a hajlija sam upoznao u industriji gde sam ga prao u cs-u, njega i njegov g klan. cisto kazem jedino sto je dobro su poznanstva i zajebavanja koje smo imali na turovima. nista vise sve ostalo je gubljenje vremena sa moje tacke gledista.

Brate, to su josh bila "neozbiljna" vremena, kada je realno svakome sevao paja za sponzore i kesh. Sad je svima zinulo dupe za tim i jebiga, deshava se shto se deshava, scena nam se pretvara u CS scenu, sa svadjama i ostalim sranjima. Ja bi voleo da se odmah vrate vremena ranog ROC-a kada smo se svi na turu poznavali i lepo se zajebavamo uvek, a ne sa svadjama tipa: "OMG, Sharky u prvom kolu, kakva nameshtaljka, jebem ti organizatora, ochajan je, kasnjenje 6 minuta, OMFG, nije mi dao milion eura koje mi je obecao jer sam ja ultra mega giga goshu, a to shto ne mogu da dobijem prosechnog stranog igracha nema veze...i tako to"

Zanimljivo... Misho, jasno mi je da si ovo postovao jer si se smorio u americi kao mi sa Fatom u busu do Subotice. Ovo ce se 99% pretvoriti u topic za neko najgore napushavanje, ali nvm... Navikli smo [:D]

Da, samo shto smo ishli za Sombor, ali isto ti se hvata, tj nije...do Sombora ima 4 sata, a to je peklo.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Brate, to su josh bila "neozbiljna" vremena, kada je realno svakome sevao paja za sponzore i kesh. Sad je svima zinulo dupe za tim i jebiga, deshava se shto se deshava, scena nam se pretvara u CS scenu, sa svadjama i ostalim sranjima. Ja bi voleo da se odmah vrate vremena ranog ROC-a kada smo se svi na turu poznavali i lepo se zajebavamo uvek, a ne sa svadjama tipa: "OMG, Sharky u prvom kolu, kakva nameshtaljka, jebem ti organizatora, ochajan je, kasnjenje 6 minuta, OMFG, nije mi dao milion eura koje mi je obecao jer sam ja ultra mega giga goshu, a to shto ne mogu da dobijem prosechnog stranog igracha nema veze...i tako to"

Da, samo shto smo ishli za Sombor, ali isto ti se hvata, tj nije...do Sombora ima 4 sata, a to je peklo.

Subotica, sombor, sve jedno, selo je selo, i fata je smor.

Link to comment
Share on other sites

Kako moze da bude svejedno kad do Subotice ima ~2.5h, a do Sombora ~4.5h. Skoro duplo vishe vremena sa Fatom, aaaaaaaa...kad se setim tog horora, bio je jedan period kad je spavao, pa nije toliko bash zrachio, ali bilo je i kad je pola sata drzao svog misha onako za pola kabla i ostavio da visi, i mish visi a ovaj sere. Boze...

Link to comment
Share on other sites

neznam bash, poslednji put kad sam isao sa vama u novi sad fata je cutao, a vi ste svi nesto kenjali, dzoni je uspeo toliko da se smori, da je zaspao, a cim bi fata otvorio usta da nesto normalno kaze, green bi upao sa recenicom tipa "el znash da sam juce uradio face lifting" ili tako nesto.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nije to do klinaca nego sto na netu mogu svi da ti kaze sta hoce,a kad te vide manji od makovog zrna,ali jelte to je sve normalno. ljudovi su to.

jedina dobra stvar koju sam izvukao iz ovog warcrafta su poznanstva,nista vise.

naravno da je dobra stvar upoznati mene ^^,to je san svakog coveka.

Link to comment
Share on other sites

neznam bash, poslednji put kad sam isao sa vama u novi sad fata je cutao, a vi ste svi nesto kenjali, dzoni je uspeo toliko da se smori, da je zaspao, a cim bi fata otvorio usta da nesto normalno kaze, green bi upao sa recenicom tipa "el znash da sam juce uradio face lifting" ili tako nesto.

Ghoste, daj gledaj sa tim tvojim docom da ti malo smanji doze lekova...halucinirash.

Link to comment
Share on other sites

kako sve pamti :)

to ono kada sam jedini uzeo partiju kuru :)

ja sve pamtim care :D

a to sa mishem je bilo priceless, secam se da razoru jadnom nije bilo dobro :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sve pamtim care :D

a to sa mishem je bilo priceless, secam se da razoru jadnom nije bilo dobro :D

A da, ishli su i Razor i DingDong, nije im bilo dobro, znam da se Dingo toliko smorio da je pushtao Djoganija na telefonu iznova i iznova [:)].

da znash, recicu tvojoj kevi da smanjimo dozu spida, poludi zena  [8D]

Doooobroooo...

Link to comment
Share on other sites

neznam bash, poslednji put kad sam isao sa vama u novi sad fata je cutao, a vi ste svi nesto kenjali, dzoni je uspeo toliko da se smori, da je zaspao, a cim bi fata otvorio usta da nesto normalno kaze, green bi upao sa recenicom tipa "el znash da sam juce uradio face lifting" ili tako nesto.

Nije bilo tako, nego kad god je Fata pokushavao da dodje do rechi, svi bismo ga brzhe-bolje ucutkavali, da nas ne bi smorio za sve pare [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...