Jump to content

obuci ili ne obuci...


Recommended Posts

kad kazhesh kapri mislish na one gusarske ispod kolena? meni je to skroz kulturno po vrucinama..

moracu da pochnem da nosim tesne providne majice - imam mnogo dobru sisu, shteta da ne delim sa drugima [:D]

(da, druga je zla i napada iskljuchivo sa ledja)

Link to comment
Share on other sites

E znate jedan od onih dana kad vam se celo bice raspada od dosade, a lenjost preovladava bilo koju drugu funkciju tela, i tako lezite i gledate neku glupost na tv, jer ste suvise lenji da podignete upravljac i promenite program?

E bre, ja se ovako osetjam stalno! :[

Link to comment
Share on other sites

kad kazhesh kapri mislish na one gusarske ispod kolena? meni je to skroz kulturno po vrucinama..

moracu da pochnem da nosim tesne providne majice - imam mnogo dobru sisu, shteta da ne delim sa drugima [:D]

(da, druga je zla i napada iskljuchivo sa ledja)

pa da, tricetvrt, taman mu dodju tolko, znaci na pola potkolenice recimo...

lol za tesne providne majce, ali pazi, ako si u kurtonci i kapri lonama moras da imas i gej torbicu, kao i naravno kozne sandale:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zavisi od choveka, npr ja na fax ili u gimnaziju  nikad nisam ishao u bermudama u letnje vreme, uvek u pantalonama, iako se kuvam ;). Nekako mi je prostachki da idem u nekom kratkom shortsu, takodje shto si vec spomenuo oko dizanja i sl :D

dok drugi npr vole da idu goli, ili raskopchane koshulje.

Nik Sloter npr.

fml

Link to comment
Share on other sites

ma..kapiram da bi pola nas izgubilo seksualnu zelju kad bi svaki dan gledalo druge gole ;P ... mislim , nema tu nikakvog "golicanja uma" ... smor

a sto se tice shorceva na faxu i tako to ..stvarno je nekulturno nositi onaj za kupanje po faxu ili skoli ali bermude su ok ...

a da..kapri pantalone je naziv za zenske tricetvrt koliko mi se cini ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...