Jump to content

Mushki frizer ???


Recommended Posts

Hm ... ako bi otisao jos malo od Slavije ka Crvenom Krstu mogao bih da ti preporucim jednog :) A i ne znam sta je za tebe bije po usima, ovaj uzima mislim 400 din za kompletno sisanje, pranje kose, "stilizovanje" i te slicne stvari. BG profy - Cara Nikolaja Drugog, poznatija kao 14. Decembra, odma' sa desne strane kad prodjes visoku belu zgradu, ne moz' da omanes. Ako hoces detaljnije upute javi.

A ima prekoputa njega neki sto sisaju ove poznate, ne znam kakve su im cene ali su korektni skroz, par ljudi znam koji tu idu, i ono, kazu da su ok, da te zovu da dolazis ono svakih nedelju dana da ti malo srede friz free of charge i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Pazi Panjkovic je dobar,samo da ga nadjes u gradu negde,posto ja idem do NBG(Piramida) a tamo ima jedan salon.Pa potrazi u gradu,ne znam sad kakvu kosu oces,ako sisas dugu kosu obavezno kod nekog boljeg pa makar i malo tukao po usima,bolje to nego da te unakazi ko sto je mene jednom brica sjebo'.Uzeo lik onaj nozic i samo skinuo krajeve sa strane,zavrsio za 3min i stanjivanje i skracivanje i sve...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ajde, pa nije bash toliko loshe. evo ja sam sa zanimanjem procitao sve postove, posto mi je sada kosa u stilu fernanda alonsa, da je barem malo sredim ako vec idem na izgled latino lovera [;)] .

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

najbolje ti je da nadjes ribu koja je frizerka ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Alexandar nije skup? Mis'im, nikad nisam bio, ali on ima televizore kod svake stolice na kojoj se sisas kao da ti ne bude dosadno i to ...

Provereno nije...jedno vreme sam se tamo sxisxao i znam da sem sxto zna znanje ne izuva sa cenom...mada valjalo bi pitati pre nego sxto sednesx u stolicu, cxisto da i novcxanik ne dobije "nularicu" :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...