Jump to content

Ko ce osvojiti WCG ????


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misho prvo nemoj me vredjati,tako pricaj sa svojom kevom ako oces a drugo ti si poceo pricu o elfovima kako ''oni su toliko jebeno pametni pa koriste sav svoj potencijal''.Citaj malo sta pises.

@highly : ro retardiran se odnosilo na njega(oce da se tuche sa todom zbog imbalansa?) a ne na njegov skill:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Misho prvo nemoj me vredjati,tako pricaj sa svojom kevom ako oces a drugo ti si poceo pricu o elfovima kako ''oni su toliko jebeno pametni pa koriste sav svoj potencijal''.Citaj malo sta pises.

@highly : ro retardiran se odnosilo na njega(oce da se tuche sa todom zbog imbalansa?) a ne na njegov skill:)

kad bi ti bio upucen ,znao bi da je tod udario prvi 4 godine mladjeg lika zbog toga shto je deadman sabijao nekog humana na ladderu, i rekao kako je elf balansiran.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Barem me neko podrzava...freemane javi seeeeee:)).Btw misho sad cemo ovo da pretvorimo i u BG/NS konflikt a?:)Radi ti sta hoces,samo sam rekao da me ne vredjas zbog jebene igre.Btw sto se tice one taktike o njoj su svi odavno prestali da razgovaraju,sada se prica o tome da si rekao da elfovi koriste potencijal a ud ne sto je...smesno ali dobro ako ti tako mislis sta da radim.

Ps.Sto se tice deadmana ja sam procitao ono sto je bilo na sk/replayersu/wcreplays(rus se napio i krenuo na toda a doticni ga je jednim udarcem bacio na zemlju) e sad ako su lagali zbog toda onda jebiga,a i treba ga prebiti kad kaze da je elf balansiran:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

tod je chitave 4 godine stariji od apm-a, toliko o njegovom boxu, da npr vladica izadje ispred tod-a bila bi druga pricha, o shkegiju zmaju da ne govorimo, tod bi bio manji od makovog zrna

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cekaj jel pricamo o nasem vladici? ^^

nije ni bitno hell. poenta je da elf nije za dzabe rasa sa najvise taktika jer igraci uspevaju da se odbrane samo sa herojem vs dk-a i 5 ghoulova(pogledati rep deadman vs abver game 2 na wcreplays je top trenutno) a ostale rase ne mogu to,na to sam ja mislio a ne da elf igraci su pametni a ostali ne.

Link to comment
Share on other sites

cekaj jel pricamo o nasem vladici? ^^

nije ni bitno hell. poenta je da elf nije za dzabe rasa sa najvise taktika jer igraci uspevaju da se odbrane samo sa herojem vs dk-a i 5 ghoulova(pogledati rep deadman vs abver game 2 na wcreplays je top trenutno) a ostale rase ne mogu to,na to sam ja mislio a ne da elf igraci su pametni a ostali ne.

ma zgazio bi ga vladica, tod je smeshan kako izgleda u rl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cekaj jel pricamo o nasem vladici? ^^

nije ni bitno hell. poenta je da elf nije za dzabe rasa sa najvise taktika jer igraci uspevaju da se odbrane samo sa herojem vs dk-a i 5 ghoulova(pogledati rep deadman vs abver game 2 na wcreplays je top trenutno) a ostale rase ne mogu to,na to sam ja mislio a ne da elf igraci su pametni a ostali ne.

pa uspevaju to da urade, zato sto imaju 5 noobwellova u bazi i shop. Daj ti meni mk-a, 5 noobwellova i shop , pa cu da se branim od 10 ghoulova i dk-a.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Deadman je stajao pored toda i smejao mu se i zajebavao ga dok je ovoga na ladderu jebo neki elf i kolko sam cuo,taj elf ga je bas ono rasturio,pa iz razumljivih razloga desio se prirodan splet dogadjaja i deadman je dobio po pichci :D mora da je kap preko case je bila kad je rekao da elf nije imba :D A onda se mladjani apm posle toga otisao napiti ne bi li skupio muda da vrati todu,pa je ponovo dobio po pichci

Ko zna sta bi sad bilo,jer mali apm nije bas vise tako mali -.-;

Link to comment
Share on other sites

Deadman je stajao pored toda i smejao mu se i zajebavao ga dok je ovoga na ladderu jebo neki elf i kolko sam cuo,taj elf ga je bas ono rasturio,pa iz razumljivih razloga desio se prirodan splet dogadjaja i deadman je dobio po pichci :D mora da je kap preko case je bila kad je rekao da elf nije imba :D  A onda se mladjani apm posle toga otisao napiti ne bi li skupio muda da vrati todu,pa je ponovo dobio po pichci

Ko zna sta bi sad bilo,jer mali apm nije bas vise tako mali -.-;

kolko si sad prosuo gluposti u samo jednom postu

to kad se napio je sa acon5 u kini, a tucha je bila na weg-u par meseci pre..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kad bi ti bio upucen ,znao bi da je tod udario prvi 4 godine mladjeg lika zbog toga shto je deadman sabijao nekog humana na ladderu, i rekao kako je elf balansiran.

Nije tacno nego ga je Deadman prozivao dok je ToD igrao elfa na ladderu i govorio mu da je smesan,etc..ToD ga je 2 puta opomenuo i posle lupio shamar.Kasnije je Deadman igrao Dotu i smarao nesto pa mu je neki korejac rekao da ucuti ili ce ga udariti kao sto je ToD uradio.Onda je Deadman pitao ToDa *posle par vodki)da izadju da to rese napoljumtod je izasao ovaj ga udario i posle "deadman me je udario shoka" koji bi svako doziveo,oborio na zemlju u izudarao...

I treba :)) i ja bi :D

hahahah Freeman aka ToD...vi biste bili vrh ortaci

mozes cak i bota da namestis da igra prvih 5minuta

"5"

Neznam da li prichate o istom pijanchenju, ali ja sam chitao kako se negde u Koreji, deadman napio i pokusavao da se transformishe u demon hunter-a :)))

Ne mogu da zamislim kako je to izgledalo :)))

To je bio acon 5 u kini,ovaj se napio i glumio roar i metamorfozu...rofl,usao u taksi valjda i lupao neke gluposti...

Link to comment
Share on other sites

svejedno, to je ko kad bi neko od nas starijih npr naleteo na gogu, ili grina, tako je izgledao taj sukob :)

a da je tod idiot, jeste, i mutav je i ne zna 2 normalne rechenice da sastavi, u to sam se lichno uverio.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neznam da li prichate o istom pijanchenju, ali ja sam chitao kako se negde u Koreji, deadman napio i pokusavao da se transformishe u demon hunter-a :)))

Ne mogu da zamislim kako je to izgledalo :)))

to je cak bilo i na DVD-u i moglo je da se donwloaduje na sk sajtu,ja sam se cepo gledajuci to, jes da nisam nista razumeo jer je na debilnom jeziku :DDDDDDDD

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

kolko si sad prosuo gluposti u samo jednom postu

to kad se napio je sa acon5 u kini, a tucha je bila na weg-u par meseci pre..

Sine ja za acon5 nisam cuo nista,tako da za to necu nista da kazem ,a za ovo sto sam rekao sam siguran da je bilo tad na weg-u i dobro se secam da sam to procitao na wcr-u i dobro se i secam i kad sam procitao to na wcr-u.

Link to comment
Share on other sites

svejedno, to je ko kad bi neko od nas starijih npr naleteo na gogu, ili grina, tako je izgledao taj sukob :)

a da je tod idiot, jeste, i mutav je i ne zna 2 normalne rechenice da sastavi, u to sam se lichno uverio.

a sta si ocekivao,manekena i intelektualca koji igra wc3 12 sati dnevno? :)

Btw nemoj tako Green zna aikido :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...