Jump to content

Recommended Posts

lastmandancing je giacomo, eulo.o ili kako vec ide nick je frog

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw za ono vezano za balans gledam sad repove insomniju je sad nabio neki lik puwa elf :) lol sky-ja je nabio neki nalchigi i onako lucifer objasnio todu par stvari ja nisam nikad video rep da neki tako anonimus human dodje i satre ijednog gosu-a naravno sad ce neko doci i reci puwa ti je brate lvl40 ona najchili ili se zove je lvl45 to je sve lepo i krasno ae nek mi neko da link de neki tako random lvl40-ak human nabija neko gosu-u undeda elfa ili orca plz...

vladice, bash ono sto kaze sharky, ako cemo tako, ja sam nabio tod-a, zaba nabila rotterdama, sto nemora da znaci da ce to uraditi ako ga ikad sretne u lan-u, verovatno ce iskoristiti njegovu dobru volju da chatuje, dok pisha u gace i trese se ko prut.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

to zeerox ... zeroxe gledaj znaci igru ZNACI TOTALNO RAZLICITA prvo BUILD ODER RAZLICITI na startu potom creeping pathern skroz razliciti ovaj ide fe ili na fontanu ovaj ide one trolove gore potom i krajnje totalno razlicite jedinice vade ovaj ide fe i t3 i sosers knight mortar ili u standardnom slucaju breker dodaje ovaj ne mada neznam dal i je fatc sad sam mu poslao sms i kaze its not me ali je stavio :)))) sto znaci ili da laze ili da zna ko je

to ghost: ghoste ja sam samo trazio da mi neko da link za replay de neki anonimus human nabija grubby-ja lucifera spirit moon-a kao sto ti ja mogu dati 1000 gde neki nobovi orcovi elfovi i undedovi dobijaju insomniju toda i sky-ja koji su klasa igraca od ovih gore mislim da scor sve govori na b netu na evropi pogledajte samo koliko humana sa high ell-om i visokim lvl-ima ima dobre scorove i druge rase orcova ima surnajst sa dobrim scrom undeda isto a elfa da nepricam humani se mogu nabrojati na prste.... to nesto govori o skillu koje je potreban da se masteruje human ili o balansu u igri...

stojim pri prvoj tezi da je eswc pokazatelj balansa trenutnog u war-u orc>elf>ud>human sad mozda bi moon zabo gruba tako da orc=elf ali su u svakom slucaju te dve rase > ud i > human

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Vladica Poaro :)

dodjesh mi 5e za moju foru, tnx, poslacu ti broj ziro-rachuna :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E Vladice, "upoznao" sam lika koji te je dobio u Mostaru na nekom turu. ( stavio sam sa navodnicima "upoznao" zato sto ga znam samo preko jednog foruma... )

Kaze da te dobio ( igra sa elfovima ) i da je kasnije valjda u polufinalu izgubio od Sharkija jer kako kaze, ne idu mu mirrori.

Jel ovo tachno ? Da je ovako bilo ?

Edit: Stavio sam ovaj post u ovaj topic zato sto ste pricali o tome kako neki noobovi dobijaju jake humane... pa eto ovaj lik je u 1.17 dobio Grubija, ali je tad ovaj lik igrao sa orcovima, a Grubby sa elfovima, kad su zamenili rase kasnije, naravno Grubby ga je izuo :)

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

E Vladice, "upoznao" sam lika koji te je dobio u Mostaru na nekom turu. ( stavio sam sa navodnicima "upoznao" zato sto ga znam samo preko jednog foruma... )

Kaze da te dobio ( igra sa elfovima ) i da je kasnije valjda u polufinalu izgubio od Sharkija jer kako kaze, ne idu mu mirrori.

Jel ovo tachno ? Da je ovako bilo ?

Edit: Stavio sam ovaj post u ovaj topic zato sto ste pricali o tome kako neki noobovi dobijaju jake humane... pa eto ovaj lik je u 1.17 dobio Grubija, ali je tad ovaj lik igrao sa orcovima, a Grubby sa elfovima, kad su zamenili rase kasnije, naravno Grubby ga je izuo :)

tachno je to, lik se zove Last.Day, ali vladica i ja npr tokom tura i posle smo vezali preko 60h bez sna, vladica je bio mrtav bukvalno, ja sam ispao pre :)). Plus je bilo bo1 i turtle rock, elfovska rasa

p.s. koji sam drveni advokat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zeroxe aj apojodzajz for d lest topik i misanderstud ju :)

@topic: jbt otvoriste dosije za ovo u pi*ku materinu !

OK,samo pise se apologize...

to ghost: ghoste ja sam samo trazio da mi neko da link za replay de neki anonimus human nabija grubby-ja lucifera spirit moon-a kao sto ti ja mogu dati 1000 gde neki nobovi orcovi elfovi i undedovi dobijaju insomniju toda i sky-ja koji su klasa igraca od ovih gore mislim da scor sve govori na b netu na evropi

Totalno se slazem.Gledao sam kilo repova koje okace idioti poput terrax.fischa ili deathkratesa kad dobiju slucajno ToDa koji je najbolji human evrope,mozda i sveta,a Grubbyja retko kad dobije neki anonymous...

tachno je to, lik se zove Last.Day, ali vladica i ja npr tokom tura i posle smo vezali preko 60h bez sna, vladica je bio mrtav bukvalno, ja sam ispao pre :)). Plus je bilo bo1 i turtle rock, elfovska rasa

p.s. koji sam drveni advokat

advokat? ^^
Link to comment
Share on other sites

e ovako sad

to mare: mare nevidim kako ovaj tvoj post imam ikakve veze sa mojim ja sam rekao da mi neko nadje rep de neki anonimus human dobija nekog gosu-a(non humana) .... da ima pun kurac nobova da dobijaju gosu humane sam i rekao samo si potvrdio moju tezu a to necu da kometarisem sta ej bilo u mostaru kad sam bio odmoran i na netu kad smo igrali videlo se ko je kakav igrac btw thx highl1 :) moj manager advokat i konsoltent onaj glupi pandur sto ide sa poarom :))))

to zeerox : znam da sam upravu thx :)

za topic: hmm raspravljao sam sad sa fatcom nije on kaze verovatno je heman to znaci kaze on nemam nikakvih dokaza samo sto on ono vidja se sa todom svaki treci dan i znao bi da je ovaj a i igra je totalno razlicita ko sto rekoh od build ordera do creepovanja i na kraju jedinica koje prave kao counter za elfovsku vojsku koja je bila ista u sva 3 repa :)

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ZNACI TOTALNO RAZLICITA prvo BUILD ODER RAZLICITI na startu potom creeping pathern skroz razliciti ovaj ide fe ili na fontanu ovaj ide one trolove gore potom i krajnje totalno razlicite jedinice vade ovaj ide fe i t3 i sosers knight mortar ili u standardnom slucaju breker dodaje

To shto ti svaku partiju odigrash identichno, ne znachi da chiji_god_je_ovo_acc igra tako retardirano i predvidivo.

orc=elf ali su u svakom slucaju te dve rase > ud i > human

Daj bre, na eswc-u na primer, koji i ti stalno uzimash kao primer, je u 24 najbolja igracha bilo samo 3 orc-a, medju prvih 8 je bio 1.

To shto je Grubby ubedljivo najbolji igrach na svetu, i po ko zna koji put kazhem ne samo sa orc-om , sabijao bi sa svakom rasom(kao npr toda hu vs hu 2-0 najopushtenije, uzeo je masters kad je igralo gomilu vrhunskih igracha sa randomom) ne mozhesh uvek da uzimash za primer kao ovaj gore.

Link to comment
Share on other sites

sharky molim te nepricaj o onome o cemu nemas pojma gledao sam 10000 todovih i milion human repova i mogu da procenim bolje od tebe da li je tod ili ne i tod nije jebana igra je totalno razlicita

a drugo evo ti weg 2 grupe pre kraja fov(ud) sweet(ud) gostop(ud) moon(elf) zacard(orc) prva grupa

druga grupa winer(ud) short(elf) duck(orc) i jos neki ne human.... u top 8 na wegu ni jedan human i molim te mi nadji jedan masters gde je human osvojio a u protkle vreme ga igraju svi i swain i tod ga je igrao i sunshine ni jedan nije ni prsmrdeo finalu a kamoli osvjalanju istog..

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

rekao da mi neko nadje rep de neki anonimus human dobija nekog gosu-a(non humana) ....

brate, pogledaj full game listing na spo.ghost i spo(ghost) , sve ce ti biti jasno.

Onaj buggzbunnie je valjda didi, chinesepower , kaze zerox da je neki tamo wizard, onda lash, mmm, crafty , giacomo , eo-olle, rholle, just.doit, abver, v_e_t_a_l, 3wd.demon, tiyawa, echizen-kun, reseT.3BEPb, nem pojma, neznam sta je cak za tebe gosu non human, znam da cesh ti reci, ma usralo te bla bla, brate upadali su mi po vishe puta i dobijao sam ih i dobijali su oni mene, jedino, ruku na srce, grubiju nisam mogao ni jednu od 3 partije da mu uzmem, decko, jednostavno sabija igricu.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

brate, pogledaj full game listing na spo.ghost i spo(ghost) , sve ce ti biti jasno.

Onaj buggzbunnie je valjda didi, chinesepower , kaze zerox da je neki tamo wizard, onda lash, mmm, crafty , giacomo , eo-olle, rholle, just.doit, abver, v_e_t_a_l, 3wd.demon, tiyawa, echizen-kun, reseT.3BEPb, nem pojma, neznam sta je cak za tebe gosu non human, znam da cesh ti reci, ma usralo te bla bla, brate upadali su mi po vishe puta i dobijao sam ih i dobijali su oni mene, jedino, ruku na srce, grubiju nisam mogao ni jednu od 3 partije da mu uzmem, decko, jednostavno sabija igricu.

Taj neki Wizard je slucajno izumeo mass talonaca,igrao WEG 2,dobar igra uostalom.Svaka cast za ove pobede.

Link to comment
Share on other sites

brate, pogledaj full game listing na spo.ghost i spo(ghost) , sve ce ti biti jasno.

Onaj buggzbunnie je valjda didi, chinesepower , kaze zerox da je neki tamo wizard, onda lash, mmm, crafty , giacomo , eo-olle, rholle, just.doit, abver, v_e_t_a_l, 3wd.demon, tiyawa, echizen-kun, reseT.3BEPb, nem pojma, neznam sta je cak za tebe gosu non human, znam da cesh ti reci, ma usralo te bla bla, brate upadali su mi po vishe puta i dobijao sam ih i dobijali su oni mene, jedino, ruku na srce, grubiju nisam mogao ni jednu od 3 partije da mu uzmem, decko, jednostavno sabija igricu.

ti si idiot ti se necunas u obicne humane iznenadio si ih i to je sve kad ih na nekom lanu zabodes na nekom vecem turniru to je vec nesto

samo trazim da mi neko da link de neki n00bara

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ti si idiot ti se necunas u obicne humane iznenadio si ih i to je sve kad ih na nekom lanu zabodes na nekom vecem turniru to je vec nesto

samo trazim da mi neko da link de neki n00bara

ohoho teske reci od strane mladjanog vladoice..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

e ovako sad

to mare: mare nevidim kako ovaj tvoj post imam ikakve veze sa mojim ja sam rekao da mi neko nadje rep de neki anonimus human dobija nekog gosu-a(non humana) .... da ima pun kurac nobova da dobijaju gosu humane sam i rekao samo si potvrdio moju tezu a to necu da kometarisem sta ej bilo u mostaru kad sam bio odmoran i na netu kad smo igrali videlo se ko je kakav igrac btw thx highl1 :)

Ma samo sam pitao da proverim njegovu prichu, btw nije se odnosilo na vas mech nego na mech on vs Grubby... mada sam prvenstveno pitao zbog toga da vidim dal' govori istinu... Inache lik nije to pomenuo u fazonu "sabio sam ga ovo, ono"

Samo je napisao "just for the record I won Vladica on lan"... to me zainteresovalo pa sam malo vishe pitao i rekao mi je kako je bilo... u svakom sluchaju ko gubi ima pravo da se ljuti, kao sto je i on rekao, da ne voli mirrore i da mu lose idu, i da je zbog toga izgubio od Sharkija... izgovori, izgovori [:p]

Link to comment
Share on other sites

e ovako sad

to mare:

mario?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...