Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, ali se zato Korejanac iz pB namenjao klanova koliko hocesh (i ushao je u pB tek kad je pB ushao u wc3l), a FoV je u 4K vec vishe od godinu dana, ako ne i dve.

od eswc-a 2003, znachi preko godinu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od eswc-a 2004...secam se da je na eswc-u bio aT-FoV...

typo je bio gore, ali hvala shto si me ispravio :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"Ma Pusi Te Ga Kralju Vladici ekekke :) :D :

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

kako nebi znao vikija moj ucenik ali nije se drzao masterovih instrukcija i zavrsio je kako je zavrsio :) no saznace se mada ja stvarno sumnjam gledam repove ovog lika i neigra mi todovu igru nekako mada mozda i jeste nekazem mada mi nesto tu smrdi sharky to sto si ti rekao ima najvise smisla mada jos uvek mi nestima nesto :) lets just say its a fealing that me and my bro vito have :) elem

burning. nije grubi grubi moze da napravi mnogo bolji skor od toga i neznam odakle zakljucuje da je to kao sto ste rekli da je lastmandancing mad frog koji je u 2 svoja intervjua izjavio da to nije on e sad taj human zaista mnogo lako moze biti heman npr heman frog zacard(duck) vise ima smisla ono sharkijevo ali moguce je i ovo nezna saznace se :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

green ti znas da ja nemam pojma sta 5v3zn4juc1 znaci :))) kiding btw covek je reko da nije njegov nick e sad ako ti bolje znas od njega onda kk :) btw PLAY MOUZ TAJ NICK NIJE HUMAN TOD UPOREDIO sam repove na echu totalno se drugacije vs elfa razgradjuju skinite vs torrena (mindtwist) toda i mouz play vs didija ili vs hota ja mislim da cak tod ide i breker vs elfa a ovaj lik neide tako da ono neverujem da je tod znaci fatc ili heman druge nema :) 100% hmm apm se poklapa potpuno sa fatcovim jos kad bi mogao da vidim kako binduje jedinice bilo bi extra

btw za ono vezano za balans gledam sad repove insomniju je sad nabio neki lik puwa elf :) lol sky-ja je nabio neki nalchigi i onako lucifer objasnio todu par stvari ja nisam nikad video rep da neki tako anonimus human dodje i satre ijednog gosu-a naravno sad ce neko doci i reci puwa ti je brate lvl40 ona najchili ili se zove je lvl45 to je sve lepo i krasno ae nek mi neko da link de neki tako random lvl40-ak human nabija neko gosu-u undeda elfa ili orca plz...

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

btw za ono vezano za balans gledam sad repove insomniju je sad nabio neki lik puwa elf :) lol sky-ja je nabio neki nalchigi i onako lucifer objasnio todu par stvari ja nisam nikad video rep da neki tako anonimus human dodje i satre ijednog gosu-a naravno sad ce neko doci i reci puwa ti je brate lvl40 ona najchili ili se zove je lvl45 to je sve lepo i krasno ae nek mi neko da link de neki tako random lvl40-ak human nabija neko gosu-u undeda elfa ili orca plz...

Nema to veze, na LAN turniru se pokazhe ko je kakav igrach... Fury-ja su nabili mile i spo.wolf(ali mile i spo.wolf! [:D]), pa opet mislish da bi mogli na LAN-u da mu uzmu i jednu partiju? Juche...

Link to comment
Share on other sites

green ti znas da ja nemam pojma sta 5v3zn4juc1 znaci :))) kiding btw covek je reko da nije njegov nick e sad ako ti bolje znas od njega onda kk :) btw PLAY MOUZ TAJ NICK NIJE HUMAN TOD UPOREDIO sam repove na echu totalno se drugacije vs elfa razgradjuju skinite vs torrena (mindtwist) toda i mouz play vs didija ili vs hota ja mislim da cak tod ide i breker vs elfa a ovaj lik neide tako da ono neverujem da je tod znaci fatc ili heman druge nema :) 100% hmm apm se poklapa potpuno sa fatcovim jos kad bi mogao da vidim kako binduje jedinice bilo bi extra

btw za ono vezano za balans gledam sad repove insomniju je sad nabio neki lik puwa elf :) lol sky-ja je nabio neki nalchigi i onako lucifer objasnio todu par stvari ja nisam nikad video rep da neki tako anonimus human dodje i satre ijednog gosu-a naravno sad ce neko doci i reci puwa ti je brate lvl40 ona najchili ili se zove je lvl45 to je sve lepo i krasno ae nek mi neko da link de neki tako random lvl40-ak human nabija neko gosu-u undeda elfa ili orca plz...

Razresena je misterija,to je mouz.BenQ.Spell.Poaro nash! :D

Link to comment
Share on other sites

Razresena je misterija,to je mouz.BenQ.Spell.Poaro nash! :D

ne bih rekao da je spell, to se tod zajebavao u repu frog-envi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice LasManDancing accounta to nije MadFrog,jer je izjavio vec 2x da to nije njegov acc i da ne zna ko ga koristi,madfrog jeste rekao da je acc bio njegov,sto to svi naravno i znamo,ali je rekao da je bio inactive i da acc nije koristi 3,4 meseca i da ga je blizzard bio resetovao i da je sada neki UD uzeo taj acc i krenuo da sabija,inace bash sam uporedjivao njegove repove i od MadFroga,bash se vidi razlika MF ne igra tako .... ni priblizno

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

kakav crni spell pa nebi se nick onda tako zvao :) pazite sad ovu varjantu ljudi :)

fatc,,blatty,,shore

mada pazite uporedio sam igru toda imate rep on vs mind twist na nicku forgotaboutdre i partiju na mouz play pb nicku totalno se razlicito razgradjuju ovaj decko igra standardni human build altar baraka farma farma rudnik dok tod forsira njegov altar farma baraka farma i onda onaj sto zavrsi rudnik pogledajte partije znaci iste su pozicije humana na echu i onaj se totalno razlicito otvara e sad imamo 2 repa i vidimo da se lik isto pocinje a tod drugacije i apm je isti sa apm-om fatca e sad kako da vidim bindove imam rep ovaj poslednji fatc vs inso sto ga je nabio fatc pa bi uporedio ako je moguce videti bindove nekako sta stavljaju pod 12345

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ipak mislim da su 4K momci, na SK forumu se vodi oshtra polemika oko ovoga, ako vas zanima, potrudite se da nadjete [;)], i uchestvuju i NuKe i ToD vrlo aktivno i nijedan od njih josh nije porekao da su to oni, a obichno NuKe vrlo zvanichno porekne sve shto nema veze sa 4K.

Link to comment
Share on other sites

ma nuke se prvi iztrtlja uvek :) nije 4k 100% cenim da je human FATC non stop je online na msn poslednjih dana a afk je ;) znaci igra ili nije kuci jebiga ako neko mi kaze kako mogu da vidim kako obelezavaju grupe iz repa reci cu vam zasigurno

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ne bih rekao da je spell, to se tod zajebavao u repu frog-envi

TT mislio sam da je ozbiljan.

Sto se tice LasManDancing accounta to nije MadFrog,jer je izjavio vec 2x da to nije njegov acc i da ne zna ko ga koristi,madfrog jeste rekao da je acc bio njegov,sto to svi naravno i znamo,ali je rekao da je bio inactive i da acc nije koristi 3,4 meseca i da ga je blizzard bio resetovao i da je sada neki UD uzeo taj acc i krenuo da sabija,inace bash sam uporedjivao njegove repove i od MadFroga,bash se vidi razlika MF ne igra tako .... ni priblizno

FroGov acc je najverovatnije ovaj :

http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-pla...ayerName=Eulo.o

kakav crni spell pa nebi se nick onda tako zvao :) pazite sad ovu varjantu ljudi :)

fatc,,blatty,,shore

mada pazite uporedio sam igru toda imate rep on vs mind twist na nicku forgotaboutdre i partiju na mouz play pb nicku totalno se razlicito razgradjuju ovaj decko igra standardni human build altar baraka farma farma rudnik dok tod forsira njegov altar farma baraka farma i onda onaj sto zavrsi rudnik pogledajte partije znaci iste su pozicije humana na echu i onaj se totalno razlicito otvara e sad imamo 2 repa i vidimo da se lik isto pocinje a tod drugacije i apm je isti sa apm-om fatca e sad kako da vidim bindove imam rep ovaj poslednji fatc vs inso sto ga je nabio fatc pa bi uporedio ako je moguce videti bindove nekako sta stavljaju pod 12345

Shore je inactive,a i tesko da oni mogu da naprave 105-10...

ma nuke se prvi iztrtlja uvek :) nije 4k 100% cenim da je human FATC non stop je online na msn poslednjih dana a afk je ;) znaci igra ili nije kuci jebiga ako neko mi kaze kako mogu da vidim kako obelezavaju grupe iz repa reci cu vam zasigurno

Uzmi deo repa kada vodi vojsku na creep ili kad je pegla i stopiraj svaki sekund i gledas koje su jedinice zajedno obelezene.Ja znam samo ToDove groupinge:1-AM+foots+rifle+knight+gryph | 2-MK+casters+mortars

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...