Jump to content

POMOC MOLIM !!!!


Recommended Posts

Imas ispod Vukovog spomenika KGB,mojo,relax(ne idi tamo) i jos par njih ali prve dve su najbolje,ja tamo cesto odem.Imas i forum,Balkanska ulica,imas Deus -stari merkator,i to je to,Sat u Mojou i KGBu je 60 din,a u Deusu valjda 50,ali sa nesto slabijim pingom i opremom...to je to.

Link to comment
Share on other sites

E jedino u Deusu nisam bio......U Forumu ima likova koji hoce da igraju pravi w3 ali ne znaju da sagrade Altar,a i ako znaju ne znaju cemu sluzi...Kod vukovog spomenika sam bio mnogo puta i strasno sam se razocarao posto nijedan put nikoga nisam nasao za w3 :((.....Ali sve jedno THX Puno.....jel zna nego tacno ulicu u kojoj se Deus nalazi ????

Link to comment
Share on other sites

E jedino u Deusu nisam bio......U Forumu ima likova koji hoce da igraju pravi w3 ali ne znaju da sagrade Altar,a i ako znaju ne znaju cemu sluzi...Kod vukovog spomenika sam bio mnogo puta i strasno sam se razocarao posto nijedan put nikoga nisam nasao za w3 :((.....Ali sve jedno THX Puno.....jel zna nego tacno ulicu u kojoj se Deus nalazi ????

dodji u deus, tamo su svi tamburashi :)

nalazi se tacno u starom merkisu, drugi sprat. ako nista drugo pitaj bilo kojeg klinca od 10 god, sigurno zna :)

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Hehehe...Nemas pojma koliko je dobro sto sam se vratio u Sabac!Pikamo k'o blesavi!Glupi BG!NIko tu vise nigde ne igra war,znas i sam,probali smo skoro sve...

Kako ti ide na originalu?

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Hehehe...Nemas pojma koliko je dobro sto sam se vratio u Sabac!Pikamo k'o blesavi!Glupi BG!NIko tu vise nigde ne igra war,znas i sam,probali smo skoro sve...

Kako ti ide na originalu?

MA da glupi BG nema ni jednog dobrog igraca,i igraci iz BGa ne osvajaju vecinu turnira,a zato gosu sabac salje igrace na WCG i ESWC...

Link to comment
Share on other sites

MA da glupi BG nema ni jednog dobrog igraca,i igraci iz BGa ne osvajaju vecinu turnira,a zato gosu sabac salje igrace na WCG i ESWC...

Very funny

Necemo da se prozivamo,please,nemojte zasrati jos jedan topik time,mada priznajem da sam prvi poceo i malo preterao sa onim 'glupi',ali stoji da vise niko ne igra w3 u beogradskim igraonicama,jer sam mnoogo puta pokusao da nadjem nekog,i nista!A u Sapcu imam ekipicu od 6-7 likova koje u svako doba mogu da nadjem u igraonici i igram 1v1,2v2...probaj to u BG!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

da, osecam da si dosao u 13:00 i pitao svu decicu ovog sveta oce li neko jedan na jedan warcraft oni kao hmm warcraft ? jel to ono gde pucas u cike pistoljem??... brate u deusu se okupljamo malo kasnije bar oko 19 - 20 :00, tamo ti je skoro redovno ili bar svaki drugi dan raspali zhaba, ja , navata se i ghost i jos par nas

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa na originalu..onako posto uvek mora da laguje sa 56k trenutno sam 23 level i imam otprilike 60% Wins....P.S. Odbrojavam dane i sate do trenutka kada cu dobiti ADSL :))

i ja jedva cekam adsl ali zbog filmova,muzike i tako a za w3 ,ogu i sa 150 ping

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ocajan stats ali zbog discova i pinga 328 ili 424,i verujte nije nikakav problem igrati na tim pingovima,samo je frka kad dodje freez ili disc...Da dobijem bilo koji broadband i da imam ping ispod 300 OK,samo da mi ne dodje racun za tel posle 5k dinara.

Link to comment
Share on other sites

Very funny

Necemo da se prozivamo,please,nemojte zasrati jos jedan topik time,mada priznajem da sam prvi poceo i malo preterao sa onim 'glupi',ali stoji da vise niko ne igra w3 u beogradskim igraonicama,jer sam mnoogo puta pokusao da nadjem nekog,i nista!A u Sapcu imam ekipicu od 6-7 likova koje  u svako doba mogu da nadjem u igraonici i igram 1v1,2v2...probaj to u BG!

Brate i da si nasao nekoga da ti igra,taj neko bi bio do jaja nob koji w3 igra cisto da napravi pauzu od CS-a.I da nabasas na Duke-a ili Sharkyja opet ne bi hteli da igraju sa tobom,tako da ti se vise isplati da uplatis 10 din vise i igras na netu sa protivnicima svog skilla,koliko hoces i navezbas se...

Link to comment
Share on other sites

Brate i da si nasao nekoga da ti igra,taj neko bi bio do jaja nob koji w3 igra cisto da napravi pauzu od CS-a.I da nabasas na Duke-a ili Sharkyja opet ne bi hteli da igraju sa tobom,tako da ti se vise isplati da uplatis 10 din vise i igras na netu sa protivnicima svog skilla,koliko hoces i navezbas se...

dobar zaklucak sobzirom da moze i kod kuce da sabija lader

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ali,jebiga,meni je jedino LAN po volji,mislim da bi mi i ping ispod 50 smetao:)

@zerox:ne znam kakav w3 majstor moras da budes,da bobro igras na tolikom pingu-meni je neshvatjlivo,jer svaki put kada pomerim heroja/jedinicu,a on to uradi tek posle par sekundi,dodje mi da polupam ceo komp!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ali,jebiga,meni je jedino LAN po volji,mislim da bi mi i ping ispod 50 smetao:)

@zerox:ne znam kakav w3 majstor moras da budes,da bobro igras na tolikom pingu-meni je neshvatjlivo,jer svaki put kada pomerim heroja/jedinicu,a on to uradi tek posle par sekundi,dodje mi da polupam ceo komp!

to jest ali stvari moras malo da gledas unapred :))))))))))))

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Nije problem igrati na velikom pingu, dok god je ispod 250(svaki modem je takav), samo da nemash one freezeve od nekoliko sekundi ili tako neshto.

Pogledaj npr Zeus-a, on je sabijao josh u rocu, a imao je neku modemchinu, nikad veci krsh... Potrebno je samo malo volje.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem igrati na velikom pingu, dok god je ispod 250(svaki modem je takav), samo da nemash one freezeve od nekoliko sekundi ili tako neshto.

Pogledaj npr Zeus-a, on je sabijao josh u rocu, a imao je neku modemchinu, nikad veci krsh... Potrebno je samo malo volje.

Sbb ADMIN USKACE KAO POMOC!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

btw, kolko ja znam, sharky sa svima hoce da odigra 1on1 u igraonici, naravno kad ga pitaju, ne secam se da je odbio jednom nekog ko je hteo da igra sa njim, za duke-a ne znam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ahaha podsetio si me za avi,najjace je,to je nekome bila signa na junku.

Khm, pitam se kome [:)]. Za one sa jeftinijim ulaznicama, meni. Vladicine izjave su ubedljivo najjache (Fata je van konkurencije, jer su njegove izvale u 99% sluchajeva glupe i samo njemu razumljive), uvek se setim izvale da je slon plav.

Link to comment
Share on other sites

Niko ne kazhe da nije problem igrati sa 2 sec delay-a, sigurno je bolje ako ti je manji delay. Ali nije neigrivo. Necesh imati tako dobar score kao shto bi mogao na boljoj konekciji, ali nauchicesh da igrash u svakom sluchaju, pa kad dodjesh u lan...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...