Jump to content

Nova kampanja/mod


Torch

Recommended Posts

Opis (nadam se da vam nesmeta sto je na engleskom ;) ):

smeta nam,makar meni jer nisam bas dobar sa englisom,nego ako budes imo serbian prevod ti postuj!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno stavite potpise na mod da se zna da je to serpska ruka radila :DDDDDDDD

To smo i planirali [:D] . Ali nazalost necemo moci bas i zastavu da zakacimo, posto su 2 clana tima australijanac i englez (rade glasovnnu sinhrnizaciju) [;)]

smeta nam,makar meni jer nisam bas dobar sa englisom,nego ako budes imo serbian prevod ti postuj

Odvojicu malo vremena sutra pa cu da prevedem i postujem [:)]

Link to comment
Share on other sites

Kad budete pri kraju, sutnite ih  [}:)]  Salim se, nego, sta ce pisati ? Author : ... ?

Pravo da ti kazem, jos nismo 100% sigurni, ali ima jos dooosta do pisanja 'credits'-a tako da cemo vec nesto smisliti [:D]

A evo ga i prevod na srpski:

"Nista nije kao sto izgleda...

Ova kampanja ce izmeniti Star Wars univerzum. Ako ste ikad mislili da znate sve o Star Wars-u, evo neceg novog.

Prica prati decaka Dejsa na njegovom putu odrastanja i saznanja njegovog mesta u univerzumu. Putovanje pocinje na Dejsovoj maticnoj pleneti , Tatooine-u, i proteze se kroz sve poznate lokacije i planete kao i mnostvo novih.

Kampanja se desava u vreme izmedju epizoda II i VI, ali desavanja nisu mnogo povezana sa filmovima. Umesto toga, ubacena je cela nova paleta likova i dogadjaja koji produbljuju pricu.

Projekat ce biti kompletna konverzija, sto znaci da ce skoro svi modeli biti zamenjeni, ubacen novi igracki interfejs, musika i zvukovi. Bice 10-15 mapa sa veoma kompleksnim triggering (jass) sistemom i mnostvo dijaloga i sinematika. Akocija ce se odvijati na planetama, pod zemljom i u svemiru. Vecinu vremena Dejs ce se uglavnom boriti sam, ali u nekim slucajevima bice i onih masivnih, svemirskih i kopnenih, andrenalinom napumpanih bitaka. Zanrovski, kampanja se moze klasifikovati kao RPG/Avatura.

Gameplay bi trebao da bude veoma interesantan zato sto ce biti vise od 100 kvestova, 500 linija dijaloga sa punom glasovnom sinhronizacijom, 100 razlicitih likova i neprijatelja, 200 itema, 5 mini-igre, 2 sata sinematika, 1 1/2 sat kvalitetne muzike (od klasicnih SW do njihovih tehno remixa) i onaj dobri, stari Star Wars dozivljaj. Bice potrebno izmedju 15 i 25 sati da se predje.

U svakom slucaju, trebalo bi da bude unikatan Warcraft III dozivljaj baziran na Star Wars univerzumu. "

[:D]

Link to comment
Share on other sites

nesto sam cuo oko izlaska novog wara 4 (ili je to neko odvalio) pa ako izadje, taj vas mod nece biti popularan jer mi je neko reko da war4 izlati oko nove godine....neznam sta da kazem

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

elem ovo je mod igre ... poshto je radjen u istom endzinu kao i war ... mada bbi bilo bolje da te uzeli doom endzin i ... hehe ostavili ga takvim kakav jeste :)

salim se gl ... imam osecaj da ako se ovo zavrshi bice ... dobro problem je sto se dosta ovakvih nashih projekata nikad ne zavrshi ... svi znamo zashto ...

ajde ojha i sve najbolje ... i sklonite flashu videce se flasha ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bitje ali za 3-4 godine.

Miso nisam znao gde ovo da napisem ali mogao bi reci onom tvom ortaku , sto sam ga razvalio u cg, ili si to bio ti neznam a li i nvm , i koji qrac on ima mene da banuje sa bwsl ?????? doci cu tu u americu i slomicu mu noge bre , pobedio sam ali NVM mislim ipak je to BIO CG bre CG , vise mi je pun qrac tih fensera sto se qrce i imaju acces i onda kad dodje neko bolji pokida ih na cg i on ih banuje sa svih kanala de ima accesa i sere u bwsl o meni drug mi je rekao neznam tacno sta mislim ono bre .!.

nemojte da dl post

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Svi clanovi tima su se vratili sa odmora, pa nastavljamo sa radom. Ima par novih ideja, od kojih je jedan manje/vise vec funkcionalna - da NPC-jevi pamte vase odgovore i menjaju odnos prema vama...npr. ako nekom kazete da ga gotivite on ce vam u slecem razgovoru pomoci oko questa, a ako par puta oterate p.m. mozda vas kad ga kasnije sretnete i napadne.

A evo i par screenova...

assaultship7lt.jpg

jedifighter1jy.jpg

tiedefender3hw.jpg

slave110va.jpg

bantharider3ts.jpg

vwing7mw.jpg

yt13005py.jpg

yt24004ce.jpg

arc1700cg.jpg

I za kraj jos nedovrsen novi UI

http://img213.imageshack.us/img213/9540/ui10rk.jpg

Ima tu jos dosta toga, al nisam hteo sve odjedanput da postujem [:)]

Edited by Torch
Link to comment
Share on other sites

necu da ponavljam sve sto su rekli momci ali samo napred da barem nesto od projekta zazivi u scg.jedva cekam da probam betu , javite mi na pm ako treba neka pomoc nesto(ne vezano za kompove- neki marketing nesto : ) )

@mare: ortak mi je amer i boli me kurac sta ti mislis o njemu lik je extra to sto te je banovao me jednostavno ne zanima. niti sam gledao partiju niti znam sta je bilo samo znam da je bio nervozan,a da sam ja igrao ti bi izasao posle 5 minuta. tako da nemoj mene u usta da uzimas.

Link to comment
Share on other sites

Srecno :) Evo vam samo par saveta da se ne bi zajebali ko ja :)

1. war3 endzen se najbolje kapira sa jedno 50-100 jedinica na ekranu tako da gledajte da ne premasujete taj broj mnogo :)

2. Kompresujte teksture i smanjite poligone jedinica koliko god je to moguce i to iz 2 razloga:

- Bice manji fail (nece svi hteti da skinu neku grdosiju od 200 mega)

- Izbecicete moguca seckanja u igri cak i na jacim masinama.

Testirajte mapu i na slabijim masinama obavezno tipa pe na 1Ghz ili slicno...

Poz i puno srece...

Link to comment
Share on other sites

Srecno :) Evo vam samo par saveta da se ne bi zajebali ko ja :)

1. war3 endzen se najbolje kapira sa jedno 50-100 jedinica na ekranu tako da gledajte da ne premasujete taj broj mnogo :)

2. Kompresujte teksture i smanjite poligone jedinica koliko god je to moguce i to iz 2 razloga:

- Bice manji fail (nece svi hteti da skinu neku grdosiju od 200 mega)

- Izbecicete moguca seckanja u igri cak i na jacim masinama.

Testirajte mapu i na slabijim masinama obavezno tipa pe na 1Ghz ili slicno...

Poz i puno srece...

Hvala na savetima. Vec smo manjivali broj poligona koliko je moguce, ali nazalost neke jedinice, kao ARC 170 (zadnja slika), moradju da imaju veliki broj da bi izgledale kako treba :)

Najvise prostora zauzumaju sound fajlovi, posto vec sada imamo nekih 300 voice synconva. I muzici smo smanjivali bitrate, ali se javljaju distorzije na ispod 92 kbps.

Sto se tice glavne price, ona je manje-vise gotova, ali nam sad treba ideja za dosta sporednih questova. Tako da ikom padne na pamet bila kakva ideja, nek je postuje, dobro ce nam doci [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ranije sam pravio mape za WE, i slicno, triggere sam sabijao tako da ako vam ista treba, obavestavajte me na PM.

Btw, mislim da ima ogranicenje po pitanju mapa za BNet ali nisam siguran, to jest ima li ne znam tacno koliko je to ogranicenje... (ako ste uopste imali u planu da igrate on-line)

Link to comment
Share on other sites

Ranije sam pravio mape za WE, i slicno, triggere sam sabijao tako da ako vam ista treba, obavestavajte me na PM.

Btw, mislim da ima ogranicenje po pitanju mapa za BNet ali nisam siguran, to jest ima li ne znam tacno koliko je to ogranicenje... (ako ste uopste imali u planu da igrate on-line)

Jedno vreme smo koristili GUI trigere, ali su oni bili ogromni i nemoze sa njima da se urade neke advanced stvari. Tako da sad koristimo uglavnom cisti JASS.

Ali ako ti dobro ide skriptovanje, pomoc je uvek dobrodosla. [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za sad sve ide ok, ali imamo problema sa animiranjem. Zato sto nemozemo da nadjemo 3DS Max 5, koji je jedini kompatibilan sa oficijelnim pluginom za War3 modeliranje., pa moramo da koristimo Gmax, koji ima bag kod exportovanja pa moramo da to radimo rucno sto nekad moze da potraje i po sat vremena. Jos ako negde izgubimo neku liniju....

Anyways, ako neko ima 3DSMax5 ili je raspolozen da se prikljuci timu kao animator neka mi posalje PM [;)]

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na entuzijazmu i srecno!

Samo ono, mene taj SW opako smara, sto niste pravili ST mod? :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na entuzijazmu i srecno!

Samo ono, mene taj SW opako smara, sto niste pravili ST mod? :D

zato shto je ST gay.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...