Jump to content

SpO-VoOdoO_MaN vs Mr.Little-Goga must see :)


Recommended Posts

brate vi se svadjate izmedju sebe i rasturate po nekim lafo dobrim klanovima,umesto da se sakupite sva vasa stara kompanija u jedan klan nadjete sponzora i na wc3l.Ja iskreno mislim da bi mogli nesto da uradite uz dobre pripreme,ako nista onda bi bili medju najacim klanovima na ladderu....

To smo probali vishe puta,ali sve padne u vodu i na kraju se klan rasturi...... jbg......

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate vi se svadjate izmedju sebe i rasturate po nekim lafo dobrim klanovima,umesto da se sakupite sva vasa stara kompanija u jedan klan nadjete sponzora i na wc3l.Ja iskreno mislim da bi mogli nesto da uradite uz dobre pripreme,ako nista onda bi bili medju najacim klanovima na ladderu....

uvek smo se separatisali u grupe pa nije ni cudo da nikad nista nismo uradili, cisto da spomenem pentagram koji su napravili cist poljski klan i ciji igraci nisu nista bolji od nasih sta vise mislim da smo blago bolji, a o5 oni su dogurali dalje eno ih u wc3l, iako se nisu odmah proslavili barem su pokazali zelju i volju

Link to comment
Share on other sites

uvek smo se separatisali u grupe pa nije ni cudo da nikad nista nismo uradili, cisto da spomenem pentagram koji su napravili cist poljski klan i ciji igraci nisu nista bolji od nasih sta vise mislim da smo blago bolji, a o5 oni su dogurali dalje eno ih u wc3l, iako se nisu odmah proslavili barem su pokazali zelju i volju

pentagram bi rastavio neku domacu all-stars ekipu bez problema.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislis da su njihovi igraci bolji?

nisu bolji nego odgovornije shvataju klan i obaveze prema istom. Kad god smo igrali ENC/WC3, nikad nismo imali 4 igracha u formi i 2on2 ekipu. Prvi WC3L kao SBB, rista je bio u slaboj formi, sharky u najboljoj, Vladica i Duke onako, epilog dva poraza bez dobijene mape. Slichno i za prvi ENC, u formi je bio samo Sharky, Vladica je pocheo tad da propada, ostali slabo. Za drugi WC3L je Rista bio u formi, Sharky je tad bio u fazi neigranja, slichno i za proshli ENC gde nismo imali igracha koji bi mogao da dobije sve svoje partije. Da ne prichamo da nashi igrachi imaju frku sa bo3, Vladica koji se shtreca od elfa i kune u LT, Sharky zaletach i sl :D

Pogledaj sad situaciju, Sharky i Vladica igraju (drugi ko zna kako, na Rotterdamovom nicku), Rista slabo, Duke nishta, kao ni Evil, Ghost ne znam, teshko da bi mi dobili neki tim koji je igrao u qualiju a kamoli pentagram.

Mislim sad ispada da ja prosipam neku pamet, ali mene su svi ti klanovi i repka smorili bash zbog toga shto nashi igrachi nemaju neki osecaj zajednice, tj tima. Duke-a morash pushkom da naterash da dodje na cw, i da ga okrenesh 15 puta, i chesto se deshavalo da zaboravi. Sharky uvek dodje njemu svaka chast, ko i Risti, Vladica je slichan duke-u, mada se vladici igra, ali idiot zaboravi kad je cw, pa se desi da cw pochne a da vladica nije ni blizu kuce. Ti i Freeman ste dolazili, ali se deshavalo da vas nervira host, obz, ili ko vec pa da pochnete da se prepirete i ponashate ko stoka. Nisam ni ja NuKe ili Enrique priznajem, ali barem sve chega sam se prihvatio sam odradio kolko je u mojoj moci, a mislim da i izbor igracha nikad nije bio toliko losh (mozda protiv onih Shpanaca, to priznajem sebi kao greshku), ali npr protiv Holandije prosle godine smo imali matchup-ove kakve smo hteli (nash najslabiji vs Grubby-ja, Sharky na ud-a, itd) pa smo opet izgubili mech za lan finala. Takodje ove godine kad smo igrali WC3L sa TeG-om sam opet iskombinovao postavu kako nama odgovara, ali smo izgubili.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zashto ne bi uzeo odgovornost nad bwsl-om kad kokos vec nema vremena, a i ti si isqsniji u tom poslu ipak mislim da bi bwsl mogao neshto da uradim sa franse-om i kot-om, uz naravno nashe igrace

zato shto od toga npr nemam nikakvu zaradu, vec samo gubljenje vremena

a fax + shljaka, visak vremena mi se ne gubi na gluposti :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^^eeee sad svhavatam zasto serbian clan neprolazi,mada pokusajte ponovo,,svi se sastanite i porazgovarajte,uostalom ko sam ja da vam to pricam!

samo zelim srecu u okupljanju, ako ga bude i bilo

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Trenutno u srbiji igra samo Sharky od pro igraca,Vladci stoji na bizzare isti skor kao i pre mesec i kusur dana,na rotterovom accu(da da onom za kojeg je molio sa goginog msn-a :))je skor 12-6 sa hmn,to je 18 partija=smejurija.Freeman ima valjda Freesoul. sa 20 partija(i lossom od voodoomana na ladderu) ^^,za Yurija ne znam valjda igra,sweet ima neki bruka skor acc,ali i to je 20 partija...Riste nigde nema.

Kad uporedis nasu scenu sa bilo kojom drugom u evropi(na koreju ni ne pomisljam)ostaje ti da se smejes i places u isto vreme.

Btw Pentagram bi rasrafio svaku nasu kombinaciju Yuri,cak i sa Franseom i Kotom...toliko...

Link to comment
Share on other sites

zerox je realno sagledao stvari, a sandadore, teshko da ce biti nekog novog okupljanja igracha i sl, osim repke za sledeci enc.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisu bolji nego odgovornije shvataju klan i obaveze prema istom. Kad god smo igrali ENC/WC3, nikad nismo imali 4 igracha u formi i 2on2 ekipu. Prvi WC3L kao SBB, rista je bio u slaboj formi, sharky u najboljoj, Vladica i Duke onako, epilog dva poraza bez dobijene mape. Slichno i za prvi ENC, u formi je bio samo Sharky, Vladica je pocheo tad da propada, ostali slabo. Za drugi WC3L je Rista bio u formi, Sharky je tad bio u fazi neigranja, slichno i za proshli ENC gde nismo imali igracha koji bi mogao da dobije sve svoje partije. Da ne prichamo da nashi igrachi imaju frku sa bo3, Vladica koji se shtreca od elfa i kune u LT, Sharky zaletach i sl :D

Pogledaj sad situaciju, Sharky i Vladica igraju (drugi ko zna kako, na Rotterdamovom nicku), Rista slabo, Duke nishta, kao ni Evil, Ghost ne znam, teshko da bi mi dobili neki tim koji je igrao u qualiju a kamoli pentagram.

Mislim sad ispada da ja prosipam neku pamet, ali mene su svi ti klanovi i repka smorili bash zbog toga shto nashi igrachi nemaju neki osecaj zajednice, tj tima. Duke-a morash pushkom da naterash da dodje na cw, i da ga okrenesh 15 puta, i chesto se deshavalo da zaboravi. Sharky uvek dodje njemu svaka chast, ko i Risti, Vladica je slichan duke-u, mada se vladici igra, ali idiot zaboravi kad je cw, pa se desi da cw pochne a da vladica nije ni blizu kuce. Ti i Freeman ste dolazili, ali se deshavalo da vas nervira host, obz, ili ko vec pa da pochnete da se prepirete i ponashate ko stoka. Nisam ni ja NuKe ili Enrique priznajem, ali barem sve chega sam se prihvatio sam odradio kolko je u mojoj moci, a mislim da i izbor igracha nikad nije bio toliko losh (mozda protiv onih Shpanaca, to priznajem sebi kao greshku), ali npr protiv Holandije prosle godine smo imali matchup-ove kakve smo hteli (nash najslabiji vs Grubby-ja, Sharky na ud-a, itd) pa smo opet izgubili mech za lan finala. Takodje ove godine kad smo igrali WC3L sa TeG-om sam opet iskombinovao postavu kako nama odgovara, ali smo izgubili.

istina, ja sam gledao nas vs pentagram uzeci u obzir da smo svi u formi :), ali je situacija trenutno generalno bedna, vladica kao nesto igra, rista nesto jako slabo, freeman onako, duke i exil neigraju trenutno, ghost je isto napravio pauzu, ja sam bio prestao pa sada o5 nesto igram,mile je isto prestao na neko vreme, sharky igra, ono sada ce wcg pa cemo vec videti da li ce se nesto izmeniti

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Kakav bre crni pentagram ste vi normali bre?Pentagram nista extra kla,mozemo da ih gazimo samo tako i to sa bruka scoro,znam,znam sada cete svi vi da kazete vidi budalu itd itd.bla bla.E sada ako je InT(Internationally Known)mogao na WPL da sa CNNom igra 3-2 i da jedna jedina partiju u 2x2 presudu posle scora u 1x1 koji je bio 2-2 i posle toga dolazi 2x2 gde je score bio 1-1 i gde je na samom kraju CNN uspeo jedva da izvuce win.E i onda vi dodjete i kazete EEEE pa to je CNN ma koji bre CNN ne kazem da su oni loshi super igraju,ali mozemo da ih dobijemo i to sam gotovo siguran.E sada ako neverujete CNN vs InT evo vam i link pa cisto bacite pogled:

http://warcraftpl.com/forums/showthread.ph...43&page=1&pp=10

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ne kapirate da mnogo jebenog vremena treba da se ulozi u igricu bez ikakve koristi tako da retko ko ce da se jebava oko toga zar ne? ipak nije ovde basnoslovan kesh u pitanju da se razumemo.

ako se nesto bude pravilo to ce biti bwsl remake i to je to. btw. rista nema neta pa na igra,mile je imao pauzu jer nije imao odakle da igra,laza pika,vladica tu i tamo,frimana i jurija ne racunam ^^(ladder till death group).

Link to comment
Share on other sites

mislite vi da ce vladica i co. citavod zivota da razmisljaju o w3.....imaju oni pametnija posla......cheka ih uzbudljv zivot......za koju godinu treba da se zene, a oni igraju w3......treba nasu ekipu podmladiti, npr gogili ima potencijal,.....

gl....

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

mislite vi da ce vladica i co. citavod zivota da razmisljaju o w3.....imaju oni pametnija posla......cheka ih uzbudljv zivot......za koju godinu treba da se zene, a oni igraju w3......treba nasu ekipu podmladiti, npr gogili ima potencijal,.....

gl....

Kol'ko samo volim ovako legendarne izvale, uvek se slatko nasmejem...

Gogo, nishta lichno, ali nema shanse da bilo ko ko je pocheo da igra wc3 pre 6 meseci or something bude top igrach, ne samo u war-u, nego ni u jednoj igri.

Link to comment
Share on other sites

ne kapirate da mnogo jebenog vremena treba da se ulozi u igricu bez ikakve koristi tako da retko ko ce da se jebava oko toga zar ne? ipak nije ovde basnoslovan kesh u pitanju da se razumemo.

ako se nesto bude pravilo to ce biti bwsl remake i to je to. btw. rista nema neta pa na igra,mile je imao pauzu jer nije imao odakle da igra,laza pika,vladica tu i tamo,frimana i jurija ne racunam ^^(ladder till death group).

nama cak nisu problem ni pare... vec manjak slobodnog vremena... npr. wcg se odrzava u vreme pocetka septembarskog roka... vanila je isao u sf (starcraft) jer je bio u gimnaziji... ove godine zavrsava sa istom, tako da ce u singapur... jednostavno smo normalni, pa imamo prioritete...

@ sharky: da igrac blizzardovih strategija predje na RA bio bi gosu za 3 meseca :)

p.s. zamisli dugme za rastrkavanje vojske ;)

Link to comment
Share on other sites

nisu bolji nego odgovornije shvataju klan i obaveze prema istom. Kad god smo igrali ENC/WC3, nikad nismo imali 4 igracha u formi i 2on2 ekipu. Prvi WC3L kao SBB, rista je bio u slaboj formi, sharky u najboljoj, Vladica i Duke onako, epilog dva poraza bez dobijene mape. Slichno i za prvi ENC, u formi je bio samo Sharky, Vladica je pocheo tad da propada, ostali slabo. Za drugi WC3L je Rista bio u formi, Sharky je tad bio u fazi neigranja, slichno i za proshli ENC gde nismo imali igracha koji bi mogao da dobije sve svoje partije. Da ne prichamo da nashi igrachi imaju frku sa bo3, Vladica koji se shtreca od elfa i kune u LT, Sharky zaletach i sl :D

bambi za ovo :)

al pazi jednu foru.. kad bi iza stao neki stvarno jak sponzor sa velikom kintom ljudi bi se u dupe jebali za reprezentaciju ili tim kako se vec kaze... aj vladica sto ima para ko blata mada mislim da bi i on jer voli jel da igra al ostali bi se stvarno potrudili... al opet je problem ko bi tu stao na celo kao menadzer jer je uvek bila frka oko toga ako se dobro secam (mozda i ne) ti si rekao da nikad vise neces voditi tim, cira je sve oterao u picku maternu a neki treci da uleti dunno...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bambi za ovo :)

al pazi jednu foru.. kad bi iza stao neki stvarno jak sponzor sa velikom kintom ljudi bi se u dupe jebali za reprezentaciju ili tim kako se vec kaze... aj vladica sto ima para ko blata mada mislim da bi i on jer voli jel da igra al ostali bi se stvarno potrudili... al opet je problem ko bi tu stao na celo kao menadzer jer je uvek bila frka oko toga ako se dobro secam (mozda i ne) ti si rekao da nikad vise neces voditi tim, cira je sve oterao u picku maternu a neki treci da uleti dunno...

Got teh point.CNN ima sponzora(pentagram)i zato svi bolji poljaci igraju tu,4k ima intel,sk ima ati i intel,mtw ati..etc,etc...jedno vreme je bwsl bio kao sponzor i svi su hteli dupe da prodaju za ulaz u klan...

Link to comment
Share on other sites

Got teh point.CNN ima sponzora(pentagram)i zato svi bolji poljaci igraju tu,4k ima intel,sk ima ati i intel,mtw ati..etc,etc...jedno vreme je bwsl bio kao sponzor i svi su hteli dupe da prodaju za ulaz u klan...

ali opet, vi mashtate mnogo, ovo je Srbija ovde nishta ne uspeva,a teshko da ce uspeti wc3 ekipa, i josh kako sponzor moze da povrati te pare shto ulozi u ekipu, napolju sponzori imaju veoma velike olakshice, dok ovde ne postoji zakon ni o sportu sa privatnim klubovima (donosi se zadnjih 5 godina), a kamoli o elektronskom sportu, tako da sponzor nema nikakve koristi. Sad ce neko da kazhe reklama, koja reklama kad imamo jedno klansko takmichenje (wc3l) koji godishnje ima 2 sezone u proseku (mozda i 3), imamo 2 velika 1on1 takmichenja (wcg i eswc) znachi malo prilika za reklamiranje, a ako taj sponzor napravi tv reklamu, jedan sekund vremena npr na rts-u je dragi moji 150k dinara. Znachi sve u svemu njemu se sponzorisanje nikako ne isplati, lakshe im je da peru pare ko shto i rade :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...