Jump to content

Valter Zenga-Novi trener FK Crvena Zvezda


gruja

Recommended Posts

Ako ne prodjemo Bragu, Zenga pakuje kofere...

Sto se tiche Pantelica, mnogo je naprzen... mislim da ne zasluzuje kapitensku traku... kapiten treba da bude pametan i iskusan igrach... na pamet mi jedino pada Dudic... koji ove sezone bash i nije u formi kakvoj je bio pre...

Svi prichate o Joksimovicu i Pantelicu, ( slazem se za njih ) ali niko ne spominje Mudrinica, koji je po meni najveci rtd u zvezdi... Uvek je u prvih 11, nezna da igra, ostali to nadoknadjuju borbom, dok on ni to ne nece, znachi nije da ne moze nego jednostavno nece, boli ga kurac... Samo pritrchi kad treba slobodnjak da izvede koji takodje nezna da izvede, a stalno se neshto trpa... Zhigic, glup... kao i Pantelic koji bi samo da se svadjaju...

U dobroj formi su Jankovic i izuzetno borbeni Kovachevic... Dobar je Trajkovic, Zigic daje golove, cheka se povratak Baste... Dramani ce biti dobar samo da ga registruju ili sta vec treba...

Sve u svemu, sto se napada i sredine tiche, manje vishe sam zadovoljan, ali odbrana je stvarno ochajna, chak ni golmani nisu toliko loshi, ali smo strasno shuplji... Od kad je otishao Vidic nikako da sredimo problem sa odbranom... jos jedan rezultat pohlepe pojedinih ljudi sa vrha, a dok tako bude nishta od lige shampiona za zvezdu i bilo kakvog drugog veceg uspeha...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te koji neznanje nadoknadjuju borbom odmasadaodma poslati na box pa nek kod mame i tate na terasi nadoknadjuje...pazi kad su vratili retardiranog miladinovica koji je upropastio 80% utakmica prosxle sezone, medju ostalima cxovek je pravi znalac...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kako sam nervozan...secate se kad je Ljupko nakon nekog x y poraza rekao "fudbal ne mozxe da se igra bez dobrih fudbalera" e u ovoj debilnoj izjavi ima i te kako puno tuzxne istine a odnosi se i na partizan i na zvezdu...a pantelic ce da zavrsxi kao i ostali grande transferi iz zvezde ognjenovic, adzxic, lalatovic, jovicxic...

fml

Link to comment
Share on other sites

a pantelic ce da zavrsxi kao i ostali grande transferi iz zvezde ognjenovic, adzxic, lalatovic, jovicxic...

Eh a tek koliko sam ja juce popizdeo...drug mi je predlozio da mogu sad slobodno da idem u monahe i tako necu da se nerviram bar do kraja zivota [:D] .

A sto se tice Pante naravno da ce da zavrsi kao i ostali sto su otisli iz Zvezde u poslednjih nekoliko godina(sa izuzetkom Vidica koji misli da igra u Milanu)...

Link to comment
Share on other sites

Ma koliko god me nervirao Pantelic protivim se onoj pozajmici ( znam da su odustali od toga ). Zamisli ti to, da im damo kapitena na pozajmicu, pa nismo mi trece ligashi jebem mu mater... ako oce neko da da kesh neka da, a ne da se debilishemo sa pozajmicama... to je ok kad damo na pozajmicu igracha od 18 godina za koga trenutno nema mesta u prvom timu, ali da dash kapitena na pozajmicu, to nema veze s mozgom...

Link to comment
Share on other sites

Ognjenovic u Zvezdi....

izjavio je da je Zvezda ponudila ugovor sa njim,i rekao je da bi voleo da se vrati u Zvezdu...

ako dodje popunice prazninu u napadu jer Pantelic najverovatnije ide u Hertu....

videcemo...on se totalno zeznuo sto je presao u real tako mlad,ali nadam se da ce doci...dobro dribla:)

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

i ovde: PERO PERICE ZVEZDINA PERJANICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!

definitivno ce to biti veeeeliki plus za zvezdu, pogotovo sto pantelic odlazi, tj vec je otisao u hertu!! hvala kurcu....

nasa odbrana je prethodnih godina bila jaca strana ekipe, dok ove ne mozemo da se pohvalimo tim. dudic, kao sto je vec neko rekao, ne igra kako zna, miladinovic i joksimovic ne mogu NIKAKO da popune rupu odlaskom slavoljuba (iako on i nije preterano dobar, ali je pozrtvovan) i povredom ODLICNOG bisevca, koji se inace polako vraca na teren. jos kada se basta vrati i ako onaj brazilac nesto pokaze onda mozda i mozemo da pricamo o nekoj odbrani, ali do tada... hm...

sreda... joooj.... mudrina-dbl, perovic-maneken, jankovic, iako sada ok igra, PREPOTENTKO!, jedino sto vredi je kovacevic i ako se pokaze trajkovic.

napad- jednom recju ziga. kako on igra, tj mu asistiraju zavisi i konacan ishod tekme...

Link to comment
Share on other sites

Ali je zato znao da udje sa loptom u gol :)

Da oba puta :)))))

Julijano no way hose, pada u vodu...Mladenovic ok mozxe...pericu sam 11 avgusta gledao kod babe i dede na seoskom turu u malom fudbalu, neki seoski bogatun je doveo ekipu sa strane za 2000 jura i zamalo da rsnu u finalu...perica je bio na nivou onoga sxto zapravo i jeste prvoklasni vasxarski igracx

fml

Link to comment
Share on other sites

Mladenovic potpisao...do jaja! [dance2]

Baj d vej...video sam da ste pomenuli Jovicica,izvaljujem da 90 posto likova ne zna za njega iako je bio kapiten pre desetak godina (nosio broj 9,secam se)...e sad ono sto hocu da kazem je-On mi je ujak! [yeah] :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Mladenovic potpisao...do jaja! [dance2]

Baj d vej...video sam da ste pomenuli Jovicica,izvaljujem da 90 posto likova ne zna za njega iako je bio kapiten pre desetak godina (nosio broj 9,secam se)...e sad ono sto hocu da kazem je-On mi je ujak! [yeah]  :)

Eeeeeee da je zabo baiji drzxao bi mu sliku u predsoblju, ovako... :))))))))

Smorile ga povrede besxe?

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...