Jump to content

Najtuzhnije scene iz filmova


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ne ponavljam sve ono shto su ljudi rekli vec samo cu da dodam da sam plakao kao kisha kada sam prvi put gledao Gladijatora :(.
E da! Gladijator,kako sam to mogao da zaboravim.

Ona scena kada prilazi ka kuci,i nailazi na obesenu zenu i sina,kad dodiruje travu a jos ona muzika,mnogo tuzno...

@Wulfi:Kako bre ''devojka od milion dolara'' krs? Aj mi pojasni sta je za tebe onda dobar film?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

13.Ratnik - Kad se na kraju filma skupljaju chetri lika oko Bulvaja, on bezivotno gleda u daljinu,a pas pored njega cvili....

Star Wars III - Kad Palpatin izda naredbu 66. i kad klonovi ubijaju dzedaje...(tu sam se ubio od plakanja(i to u bioskopu)):)

Star Wars VI - Kad Luke gleda tjaleta yodu i obi wan-a na kraju filma...

Lion Hart - Kad umire mufasa....

Nije toliko tuzna, ali je neprijatna ona scena u Spasavanju redova Rajana kad onaj nemac pooooooolako zabija noz u grudi onom amerikancu....

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

13.Ratnik - Kad se na kraju filma skupljaju chetri lika oko Bulvaja, on bezivotno gleda u daljinu,a pas pored njega cvili....

Aaaaaaaa, da, da, da! Mnooooogo dobra scena.

@Wulfi:Kako bre ''devojka od milion dolara'' krs? Aj mi pojasni sta je za tebe onda dobar film?

Pochinje dobro, zapravo pola filma mi je skroz dobro, a onda od onih skroz naivnih scena iz ringa kada sudije kobajagi kuliraju ili samo upozoravaju za poteze zbog kojih bi realno prekidali mech i zvali policiju krece downhill... poslednjih 30-45 minuta filma sam doziveo kao muchno, nedovrsheno razvlachenje koje (shto je najgore i zbog chega mi se zapravo i ne svidja film) za mene nema ama bash nikakvu poentu sem da bude samo sebi svrha i da pruzi krajnje patetichan kraj koji izgleda, znachajno povecava shanse za oskara. I am not entertained.

Dopala mi se ona glumica u scenama preskakanja konopca... yummmy! [:I][:D]

hoce li mi neko objasniti sta je tuzno u filmu T2?

Kad spushtaju Shvarcija, najkul lika celog filma... spasao ih je, sve je gotovo, sreca, sreca radosta, a onda on objashnjava da mora biti ubiven. Neeeeeeeeehhehehhhehe... zashto!? Zashtooooooooo mora biti tako, o zivote??????? Pa onda kad pokaze [ok] , bre, podilazi me jeza o'ma. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne na lobotomiju, vetj na elektroshokove...

A.I. je ceo dakbe, i Quills, i 8. dan

gledao sam pre sto gondana tako da moguce da se tripujem, ali zar mu nisu odradili lobotomiju posle elektrosokova, pa je doso poglavica i skontao da ima one oziljke i da je sjeban forevr i onda je uzeo da trci s njim, to mu valjda dodje kraj?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad spushtaju Shvarcija, najkul lika celog filma... spasao ih je, sve je gotovo, sreca, sreca radosta, a onda on objashnjava da mora biti ubiven. Neeeeeeeeehhehehhhehe... zashto!? Zashtooooooooo mora biti tako, o zivote??????? Pa onda kad pokaze [ok] , bre, podilazi me jeza o'ma. [:D]

ah da ta scena je lisena bilo kakve patetike :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad spushtaju Shvarcija, najkul lika celog filma... spasao ih je, sve je gotovo, sreca, sreca radosta, a onda on objashnjava da mora biti ubiven. Neeeeeeeeehhehehhhehe... zashto!? Zashtooooooooo mora biti tako, o zivote??????? Pa onda kad pokaze [ok] , bre, podilazi me jeza o'ma. [:D]

ah da ta scena je lisena bilo kakve patetike :)

spoiler alert!

btw za deovjku od milion dolara tih zadnjih pola sata su najbolji ovo pre toga je u stvari obichna bokserksa prica... ceo film je i dobar zbog toga... sve se desi odjednom i skenjas se u sekundi... bas je zajeb kad prljavi hari zaplace :)))) mislim covece mora da ubije/prekratismuke devojku kojoj se posvetio kao svojoj kcerci sa kojom nije govorio x godina i zbog cega je postao jebeno samozivi cinicni usamljeni matorac i to taman kad se ponovo osetio zivim (i prestao da zajebava svestenika u crkvi :)))

film malte ne iz regularne komedije u trenu prelazi u potresnu tragediju... ne znam samo sta je tu pateticno

p.s. dijalozi i prepucavanja sa morganom frimenom su biser :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad spushtaju Shvarcija, najkul lika celog filma... spasao ih je, sve je gotovo, sreca, sreca radosta, a onda on objashnjava da mora biti ubiven. Neeeeeeeeehhehehhhehe... zashto!? Zashtooooooooo mora biti tako, o zivote??????? Pa onda kad pokaze [ok] , bre, podilazi me jeza o'ma. [:D]

ubedljivo najaca scena, bedak sto je t3 onako lose uradjen u odnosu na 2-ku

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...