Jump to content

Najtuzhnije scene iz filmova


Recommended Posts

jebote Shoosh zna znanje...8 dan...kako se toga nisam setio...fenomenalno tuzan film,jebote...

a i sto je Dz rekla Davno zaboravljeno vreme zakon...i to ne mogu da verujem da sam zaboravio...

ovaj,sta sam hteo da kazem?[:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

T2-dok sam bio klinac,stvarno sam plakao na kraju filma

Let iznad kukavicjeg gnezda-kraj filma,posle sam se bas istripovao...

Lotr-kad roknu boromira,ali on se i dalje drzi sa strelom u vratu

zivot je lep-kao sto su svi rekli,kraj filma

Devojka od milion dolara

Bilo jednom u Americi-jos dok su klinci,pa kad mali popije metak i kaze:Ogliznuo sam se...

Dogvile-nije toliko tuzan,ali ceo film mi je bio nekako tezak.

Man on the fire

Bambi

Lion king

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

t2 ofkors, i scena kad johnny V polupan juri uz i need a hero, nije da je tuzno, ali sam plakao na to kao klinac, tad mi je kapiram bilo tuzno :)

seticu se vec josh nechega

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sada neznam tacno kako se zove film gledao sam ga pre milion godina.Radi se o porodici medveda koje lovci sve poubijaju i samo najmladji ostane ziv,ali nije to tuzne nego medvedic sedi na jednom brezuljku i gleda zalazak sunca

ps: Ali posle 2 godine ka da poraste svim lovcima J E B E kev...onako bas

i svakako od novijih filmova Star Wars 3 deo kada se Jedi-aje ubijaju onako ta scena je vrlo potresna

A od crtaca Lion King kada mu pogine tata i bambi

Link to comment
Share on other sites

i niko ne spomenu let iznad kukavicjeg gnezda, ceo onaj deo kad bleji ispred i indijanac mu daje kuzva i posle kad ga lobotomiraju...

Ma ne na lobotomiju, vetj na elektroshokove...

A.I. je ceo dakbe, i Quills, i 8. dan

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Meni su skoro svi Diznijevi crtatji bedak, mada mi je najgore bilo u crtanom Fox & the Hound, kad se lisac na kraju seca kad su obecavali jedno drugom da ce zauvek biti najbolji prijatelji

E, da...i:

Zemlja pre vremena, kad se Malo Stopalo istripuje od svoje senke da je njegova pokojna kewa

brate (tj sestro :D) secam se kako sam kao mali plakao na taj deo kad se Tod seca tog trenutka

Zemlju pre nastanka vremena i Lion King sam gledao kasnije, kao i vec pomenuti deo iz Ice Age-a, ali su isto potresni momenti.

od filmova u zadnje vreme Hotel Rwanda i Around the Bend, ovaj drugi narochito, i to scena kada otac (Cristopher Walken) objashnjava sinu zashto ga je napustio.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da ne ponavljam sve ono shto su ljudi rekli vec samo cu da dodam da sam plakao kao kisha kada sam prvi put gledao Gladijatora :(.

A da, Boromir scena definitivno su je odlicno odradili pogotovo u produzenoj verziji. Mada ovo nema veze sa topicom previshe, moram da kazem da sam pustio suzu i u Lotr 3 prilikom cuvenog jurisha Rohirima i govora koji mu prethodi (iako nije na pravom mestu, u knjizi se deshava tek kasnije u toku bitke).

^_^

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Umro je na kraju? Neee! Nikad nisam uspeo da predjem trku... :(

Nas ratni film. Igra neki stranac koji cuva bebu u camcu dok joj ustase ubijaju majku. Ta scena je prekid...

Spasitelj sa Denisom Kvejdom i Natashom Ninkovic.. film koji je najbolje opisao rat u bosni

Link to comment
Share on other sites

meni je extra muchna bila scena kada u High Noonu svi jedan po jedan odbijaju Coopera i smishljaju zasto ne mogu da mu pomognu i kada mu pomotj nudi samo onaj bogalj

also kada smo kod Coopera (Azda ce me voleti zbog ovoga =o)) - Yankies Pride

Ceo film Legends of the Fall, pogotovo scene u kojima ginu najmladji brat, pitova trudna zhena i sam brad na kraju sa medjedom =o))

ima josh...treba se setiti u ove sate =o)

Link to comment
Share on other sites

Gledao pre neki dan i razocharao se gadno. Shta sve nece dobiti oskara...

Ne pada mi na pamet nishta sem dva vec pomenuta - Zivot je lep i T2.

razocarao se u film? pffjuuu... mnogo si pao na mojoj lestvici cool rur likova ;P

hoce li mi neko objasniti sta je tuzno u filmu T2?

eh da Pijanista... dobar film bas

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Umro je na kraju? Neee! Nikad nisam uspeo da predjem trku... :(

Nas ratni film. Igra neki stranac koji cuva bebu u camcu dok joj ustase ubijaju majku. Ta scena je prekid...

Ne znam da li ti neshto znachi, ali mozesh trku da predjesh na fazon [:D] Aj da ne objashnjavam, ako ti treba, pitaj [:)]. Mnogo je lako...

meni je extra muchna bila scena kada u High Noonu svi jedan po jedan odbijaju Coopera i smishljaju zasto ne mogu da mu pomognu i kada mu pomotj nudi samo onaj bogalj

also kada smo kod Coopera (Azda ce me voleti zbog ovoga =o)) - Yankies Pride

Ceo film Legends of the Fall, pogotovo scene u kojima ginu najmladji brat, pitova trudna zhena i sam brad na kraju sa medjedom =o))

ima josh...treba se setiti u ove sate =o)

E da, ovo u High Noonu je dobro, sad si me podsetio. Dalje, Top Gun mi je bio tuzan (mada sam ga gledao iznova i iznova kad sam bio mali), ne secam se tachno zbog chega jer ima jedno 7-8 godina kako ga nisam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Ee da zivot je lep je stvarno pretuzan film, onda onaj, da pijanista valjda, ne mogu da se setim da li je bash tako, joj kako su samo muchili jadne jevreje... Ne znam, shto kazhe zeki ima dosta crtaca koji su me skenjavali, npr. Svi psi idu u raj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...