Jump to content

Ajmo sad malo i na H U N T E R A


MadFarmer

Recommended Posts

Hmmm sta fali hanteru koji juri sa bonebiterom :) mozda vec ima dovoljno stvari koje mu daju agi pa sta tu moze da nedostaje 5-6 max agija koje ce dati neka sekira ???? i tebi se plache za tih par poena :) ja da mogu verovatno bih kupio tu agi sekiru ali ova sa 20str i 11sta mi je odlicna + stekam pare za mounta i magije na 40lvl pa necu imati ni za gryphona nego cu morati da putujem tramvajem i to samo izmedju sw i if :) Toliko o toj temi

p.s. jedva cekam da vidim taj topic :)

p.s#2 meni se plache kad cujem da si nosio Archeus :) aka Mor'Ladims sword

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u trenutku kada nosish bonebiter mozhesh da nosish u rukama +18 na agi ili +11 na agi i sta...lepo je imati jako oruzhje ali za hantera je umesto bonebitera bolji i harpun koji baca kuvar-murlok u DMu (daje 7 na agi =o))

a plache mi se za svakoga ko fra nesto sto ne doprinosi njigovoj borbenoj efektivnosti...meni niko nije rekao da ne nosim takve stvari, zato sam sam morao da provalim...a i realno, koliko chesto se kao hunter ulazi u mele? =o))

bonebiter je super kvest reward jer ga mozhesh prodati za 2.6 golda i to dodati ili svom mount fondu ili potroshiti na 2h of agility axe svog nivoa

takodje, zezanja radi na drugom serveru sam krenuo opet hunta i za 5 ingame dana ga digao na 40ti nivo i imao 75 golda nakon sto sam kupio lvl 40 skilove...fazon je da hunteru skoro da ne treba oprema, tj nista sem luka i agi modifikatora, jer je njegov kontakt sa neprijateljem pet

onda oko lvl 42-5 se prebacish na mail opremu i posle toga nista do lvl 53-5 kada kupish poslednje stvari...(vetj tada se kupuju BS braceri i belt) i na lvl 58 krenesh lagano da ulazish u partije da sklapash ceo BS set...

Link to comment
Share on other sites

He he, voleo bih da vidim maga na 45 yardi, posaljem mu concative shoot malo da ga ucutka gadjam ga lukom sa 1.8 sekundi attack rate bacim magiju da to 40% ubrza znaci jedna strela u sekundi, naravno i arcane shoot zajedno sa njima kao i posion, a da ne pominjem pet-a koji napada sa 1,2 attack u sekundi i koji odmah baca claw i byte, bio bi srecan mag jer ce samo uspeti maximalno da baci jedan spell pre nego sto umre, ili pokusa da se priblizi u dead zonu ako mu to cak i kojim cudom uspe, ostace mu samo da mu posaljem sccater shoot i pobegnem unazad i opet isto. Tako sam ubio maga 7 levela veceg od mene jeste da sam uzo potion priznajjem:))) uspeo je da dodje u dead zonu sa 20% energije i malo mu falilo d ame ubije

Link to comment
Share on other sites

Eto ja igram huntera a nikad u zivotu nisam rollovao za neko melee oruzje. Jedine stvari za koje rollujem su bow i armor koji je bolji od onog koji nosim (prioritet agility). Nisam imao previse prilike za pvp, ali kada sam bio u tim situacijama u vecini slucajeva sam dobijao protivnike. Vecina njih su bili mage-ovi, i oni mi stvarno leze u 1vs 1, dok protivnike koji su dobri u melee gotovo da nema sanse da dobijem, osim ako su bas smotani. Recimo protiv rogua ja uopste ne vidim nacin kako bi mogao da ga dobijem. Mozda sam ja debil ili sta vec, ali duelovo sam protiv druga 50 puta i kida me samo tako.

Sreca je samo sto huntera igram iz zadovoljstva, i bez obzira na sve mislim da je ta klasa fenomenalna.

Link to comment
Share on other sites

Ja sa jednom mucio sa paladinom najduzi mec u zivotu, 4 puta mi se baja puni ubio mi peta, i na kraju i mene, i onda shvatio foru lepo ga otrujes sa strelicom za manu 800mane manje i to dva puta i ne ostane mu nista a za to vreme ga punis strelicama.

A protiv roga ako igraas duel....lepo klikci mark, mark, mark odmah da ga obelezis a pre toga postasvi frost trap i lepo ga sacekaj da se zaledi onda lagano imas 15sekundi odaljei se naciljac range shott i salji peta ako te usreci sa criticalom ode on na pola i cepaj dok ne crkne baja, ako pridje ponovo scater shot udalji se i opet ga otruj i arcane i kad nema druge onda meli....

Link to comment
Share on other sites

ma jok... ne moze hunter nishta

ni mark ne moze... jer me ne vidi kad stealthujem (note: nikad ne valja biti u partiju sa likom koga duelujesh jer te vidi u stealthu.. hehe)

samo flare i trap mogu neshto da urade ako si dovoljno glup da se strchish na iste...

a kad mu lagano pridjesh i cheap shotujesh... onda lepo cripple i gotova partija...

sa blade fury mozesh i peta i hutera zajedno da ubijesh =))

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

A protiv roga ako igraas duel....lepo klikci mark, mark, mark odmah da ga obelezis a pre toga postasvi frost trap i lepo ga sacekaj da se zaledi onda lagano imas 15sekundi odaljei se naciljac range shott i salji peta ako te usreci sa criticalom ode on na pola i cepaj dok ne crkne baja, ako pridje ponovo scater shot udalji se i opet ga otruj i arcane  i kad nema druge onda meli....

Hehe takva taktika bi upalila kada bih igrao protiv nekog debila rogua :)

Mislim to da ce da mi se zaleti u frost trap je vise naucna fantastika nego realnost :)

p.s jedna od stvari koje me najvise nerviraju dok igram sa hunterom su dva bug-a koja me bukvalno ubijaju u pojam:

1) Kada ispalim concussive shot i stunnujem protivnika u 99% situacija nakon sto stun istekne on se stvori ispred mene, tako da na kraju ispadne da bi mu vise trebalo da dodje do mene da ga nisam stunnovao.

2) Kada mi protivnik pridje blizu bilo bi pametno prvo jednom odraditi raprtor strike pa tek onda scatter shot. Medjutim, ako to uradim onda nakon scatter shota glupan sam (automatski) jos jednom udari protivnika machem dok se odaljavam i tako ponisti dejstvo confusiona :(

Link to comment
Share on other sites

Ja kao hunter mogu da kazem da hunteri razbijaju rougove samo treba malo skila. Cak mi je lakse da razbijem rouga nego maga. A to za paladana je jedino resenje slicno je i sa shamanima dobijo sam i jedne i druge. Skini im manu i oni su najebali. Duel hunter roug je neravnopravan iz razloga sto hunter ukljuci detect stelth pa flare pa trap i roug ne moze da ga pipne ali u iznenadnom napadu roug ima kakvu takvu sansu. Dok ne popije scater shot onda je gotov.

Link to comment
Share on other sites

ehmm pre nego shto si me pljunuo mogao si da prochitash da sam ja napisao da sam sa tom taktikom zamalo dobio 4 lvl-a jacheg huntera, a da mi je to ujedno i normalna taktika za fight protiv huntera i da sa to ga uglavnom odvalim ako je moj lvl ili jachi mozda za 1 lvl !

Link to comment
Share on other sites

ehmm pre nego shto si me pljunuo mogao si da prochitash da sam ja napisao da sam sa tom taktikom zamalo dobio 4 lvl-a jacheg huntera, a da mi je to ujedno i normalna taktika za fight protiv huntera i da sa to ga uglavnom odvalim ako je moj lvl ili jachi mozda za 1 lvl !

Link to comment
Share on other sites

e sad,

nisam siguran, ali izgleda da su onda svi hanteri koji su u alijansi na dunemaulu debili (stoji da je cela alijnsa ret. ali onda su ovi bas teski slucajevi), jer ja kao mag najvise volim da kidam hantere, cak je i hanter jedini kojeg mogu da dobijem 1vs1 da je visi nivo od mene i da ja nemam celu manu

jednostavno sheep peta dignem mana stit i udri po njemu sa instant magijama, najvise volim kad trcim oko njega i castujem instan arcan exp, mucenik nestigne ni da me nanisani, a za slucaj da me stanuje tu su blink i will of forsaken (racial za undeadove)

sve u svemu, ZA MENE najlaksi hk je hanter

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

2) Kada mi protivnik pridje blizu bilo bi pametno prvo jednom odraditi raprtor strike pa tek onda scatter shot. Medjutim, ako to uradim onda nakon scatter shota glupan sam (automatski) jos jednom udari protivnika machem dok se odaljavam i tako ponisti dejstvo confusiona :(

hmm, nisam nikad probao posho sam warr, ali procitao sam negde da ako prtisnesh escape prestane da napada.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Hehe takva taktika bi upalila kada bih igrao protiv nekog debila rogua :)

Mislim to da ce da mi se zaleti u frost trap je vise naucna fantastika nego realnost :)

p.s jedna od stvari koje me najvise nerviraju dok igram sa hunterom su dva bug-a koja me bukvalno ubijaju u pojam:

1) Kada ispalim concussive shot i stunnujem protivnika u 99% situacija nakon sto stun istekne on se stvori ispred mene, tako da na kraju ispadne da bi mu vise trebalo da dodje do mene da ga nisam stunnovao.

2) Kada mi protivnik pridje blizu bilo bi pametno prvo jednom odraditi raprtor strike pa tek onda scatter shot. Medjutim, ako to uradim onda nakon scatter shota glupan sam (automatski) jos jednom udari protivnika machem dok se odaljavam i tako ponisti dejstvo confusiona :(

to sto se stvori ispred tebe je do laga, a za ovo drugo, ti cim na nekog kliknes desno dugme tj da ga napadne, on autmatski ako nista nekastujes udara sa oruzijem, resenje ti je ili da uklonis sa esc target ili da selektujes target preko tab dugmeta jer preko tab kad izaberes metu on ce biti target ali nece udarati sa oruzijem

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

to sto se stvori ispred tebe je do laga, a za ovo drugo, ti cim na nekog kliknes desno dugme tj da ga napadne, on autmatski ako nista nekastujes udara sa oruzijem, resenje ti je ili da uklonis sa esc target ili da selektujes target preko tab dugmeta jer preko tab kad izaberes metu on ce biti target ali nece udarati sa oruzijem

Ne verujem da je do laga jer se to desava i pri pingu od 75 ms.

A za ovo drugo, hvala i tebi i Immortalisu za savet.

Link to comment
Share on other sites

to za stvaranje moze da se desi i kao lag i kao bug, mada lichno mislim da je bug, jer se deshava pri pingu od 70-90, zivi dokaz za to je kad bezim od creepa i bacim frost novu na njega pobegnem jedo 50 yardi i okrenem se vidim creepa smrznutog i sledeceg trenutka on se pojavljuje ispred mene i krlja me :(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...