Jump to content

Shta se deshava sa crtanim filmovima?


Recommended Posts

Samo usporedite crtane filmove pre 5-10 godina i ove danashnje. Dobro ajde nekada se i nasmejem, ali shta treba 6- godishnje dete da pomisli kada vidi rena i stimpija kako spavaju u raspadajutjoj leshini kita? Kakve tje to biti poremetjene generacije ja stvarno ne znam... vishe puta mi se povratjalo kada sam gledao ren & stimpy-a nego kada sam gledao jackass the movie... dude

renstimp34.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, u pravu ste... kad se samo setim duska dugouska, patka dache i ostalih...

Ali daleko najjachi lik ever je onaj ludi petao, kakav je ono car, ne mogu sad da se setim kako se zove :)

Sofronije ako mislimo na istog , ma car je :D 2x nishta je nishta , matematika je jasna , nema tvoje polovine :D

Link to comment
Share on other sites

ren i stimpy nikako nisu za decu....

a da je losa sinhronizacija je glupost, posebno za sundjer-boba koji je bolji nego original

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Današnji crtaći su definitivno krš i utiču na današnju decu.Recimo onaj crtani sa ona 3 debila(ed,edd i neki kurac) gde je broj frameova po sekundi 5 što ide na živac i sve što rade je to da prde i podriguju.Onda isto takvi neki slični crtaći(ne mogu da se setim imena) ali sve su neke deformisane face.U jednom crtaću imaju ogromne glave,u drugom nose maske,u trećem velike bulje u četvrtom velike noseve i sve na tu foru.A glasovi su nula.Kad se samo setih dobrog starog Kremenka,ili Vučka i Žućka pa Duška....to su bili crtaći.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

krsh bre sinhronizacija, glasovi su nevidjeno iritantni, poslenji mohikanac od crtaca koji su sinhronizovali ok bio je Vitez Koja.

pre neki dan naletim negde se pustao, ma bre to su glasovi.

naravno, mica tatic i nikola simic eeeeeej bre vrh!

naravno, i svi ostali sto smo ih gledali ujutru u 7:08 radnim danom na RTS I :D

Link to comment
Share on other sites

sofronije je lud a i kojot i tica trkacica... south park takodje al to je kao "novi crtac" i nije za klince

-Ja sam pevac

-Pevac ili krelac bice dobar sos

sto se tice sihronizacije bila je tema pre.. neko rece da su sve te trake sa tom dobrom sihronizacijom izgorele prilikom NATO bombardonanja RTS-a :(

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam vec na jednom topicu rekao, ali ne shkodi :)

kod nas je juche bio protest protiv takvih crtaca, tipa pokemona i teletabisa. U fazonu, vratite nam Looney Toones i Disneya. Nisam bio tamo, igrao sam turnir u fudbalu, ali sam chuo da je bilo dosta mase i da su nakupili dosta potpisa. A ko da ce to neshto da im znachi...

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

ma evoksi shtrunfovi himen robotek transformersi sve bre to vrh crtaci to sam ja gledao kad sam bio mali a ne sad ove neke kugle neki glavti shareni teletabisi pravljeno za decu debile a oni nashoj deci to pushtaju da ih zaglupe a i realno gledano dea vishe nit igraju se napolju nego se igraju na kompovima :( e de su dobra stara vremena dok sam bio klinac

Link to comment
Share on other sites

Cartoon Network ne gadja populaciju od 7-10 godina, vec kompletan spektar. Teshko da ce se naci neko ko ne gotivi da gleda makar jedno od ponudjenih: Samurai Jacka, Powerfuff Girls, Johnny Brava, Dextera..

Ovo ipak ne mozhete reci za transformerse, himena ili kremenka. to su crtani za decu do 12 godina - bez zapleta, sa radnjom koja se iz epizode u epizodu ponavlja, itd.

Glavna drazh Looney Toonsa je sinhronizacija Nade Blam, Simica i ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...