Jump to content

Sponzorstva


Recommended Posts

Da li je neko od vas negde procitao, ili cuo kao ja oko sponzorstva 4K organizacije.

Najme oni su potpisali jednogodisnji ugovor sa BBC-em u vrednosti od 1 Milion eura.

A iz pouzdanih izvora saznajem da se plate cs igraca 4K krecu oko 2500e/mesecno...

A mi se ovde svadjamo oko vremena u igraonici i slicno.

Ne znam kako cete vi da reagujete na ovo ali ja sam se smorio do bola :((((

Gde smo mi od svega ovoga.... Ko zna verovatno ce na to moji unuci moci da odgovore :DDD

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam samo sta vi ocete od cs-a .Posto kakva je situacija u nasoj zemlji , da ljudi koji zavrse fakultete kod nas nemaju platu od 2500e ,a vi od igrice ocete tolike pare.

A i ako vam je toliko stalo trudite se pa cete mozda jednog lepog dana i vi da igrate za 4k,sk i ostatak lidera :)

Link to comment
Share on other sites

pogledajte gde je taj 4k igrao u zadnje 2 godine koliko "timova/igraca" ima i kakva je to organizacija... to kod nas nema pa ni da se svi zajedno skupe....

@hyba- dotji tje... ali kada nasi igraci/timovi/sponsori shvate sta se moze dobiti igrom zajedno a ne ja pa ja... :))))

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako, slucajno radim u firmi koja saradjuje sa inostranstvom, pa znam par poslovnih fora. Elem prica je ovakakva: u svim zemljama osim zemalja 3 sveta, sponzorstvo se smatra kao humanitarni podstrek ili rad, tj. sto vise sponzorises dobijs poreske olaksice i raste ti takozvani bonus. Sto znaci das 1 milion sponzorstva ustedis oko 1.8 milione poreza, zato se svi preko utrkuju ko ce bolje sponzorstvo da ponudi, ovo sto sam rekao mozda nema veze sa ovom temom, ali mislim da ce makar objasniti kolko tolko zasto svi preko imaju EXTRA sponzore i plate....

Edited by minist@r
Link to comment
Share on other sites

@ministar

a koje su te 3 zemlje :D znam da mi spadamo u njih a koje jos :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

@ministar

a koje su te 3 zemlje :D znam da mi spadamo u njih a koje jos :D

a pa jednog lepog dana Tito je formirao blok zemalja 3 sveta tj. sve osim zapadnjaka (ameri , englezi , nemci , franc. itd) i istoka (sssr,...) sa predstavnishtvom u Sava Centru (za koje je inache i formiran lol) . Ukratko to su sve siromashne zemlje:(((

Edited by Lekler

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

omg 2500 evrica samo sto vezbaju svaki dan cs i igraju radi zabave omg...znaci ono ja bi bio zadovonjan sa 500 evrica... [:)] ionako igram cs svaki dan po 10 sati omg !! prso sam zar ne [:D]

sha' bilo mishevi!

I Deniro bi ga sad na ovo mesto parkiro' ja nebi dzabe na medalju svoje ime graviro - Djus

amg.gif

Link to comment
Share on other sites

omg 2500 evrica samo sto vezbaju svaki dan cs i igraju radi zabave omg...znaci ono ja bi bio zadovonjan sa 500 evrica... [:)] ionako igram cs svaki dan po 10 sati omg !! prso sam zar ne  [:D]

Meni bi bilo dovoljno da ne plaćam igranje a tek 2500 evrića...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a pa jednog lepog dana Tito je formirao blok zemalja 3 sveta tj. sve osim zapadnjaka (ameri , englezi , nemci , franc. itd) i istoka (sssr,...) sa predstavnishtvom u Sava Centru (za koje je inache i formiran lol) . Ukratko to su sve siromashne zemlje:(((

a ti si saljivdzija neki ????

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...