Jump to content

PrePaid kartice?


MadDog

Recommended Posts

e recite mi, el mogu ja sa pre paid karticama koje kupim ovde u bg-u da uplatim mesec dana igranja na US verziju WOW-a ? Ili sam samo ogranicen na UK ?

-------------------------------------

|This Message Was Powered By MadDog|

-------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

e recite mi, el mogu ja sa pre paid karticama koje kupim ovde u bg-u da uplatim mesec dana igranja na US verziju WOW-a ? Ili sam samo ogranicen na UK ?

hmm - a da li moze neko da mi kaze (objasni) shta i kako se radi sa tim karticama ?

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

Pre-paid kartice se koriste za placanje pretplate za igranje Wow-a.Svaka kartica ima svoj kod koji ukucas na wow site-u da bi produzio pretplatu.Kartica ima pretplatu od 60 dana. [8D]

koliko koshta ta kartica i gde moze da se kupi ? (hmm - a kad se kreira acc mora da se stavi nachin placanja ? - npr. stavio sam da mi je nachin placanja master card a ni1 nisam platio preko njega nego svakih 60 dana kupujem po 1 pre paid karticu)

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

Nabavljaju ih onoliko koliko im se isplati.Nece sigurno da uzmu 100 komada,pa da niko ne kupi...

haha :)) ma stoka su to...

Nego da vas pitam,jel bi mogao ja caletovu kredit karticu da upotrebljavam za placanje,mislim da ne vadim svoju i to...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Aha, strava ne bitno dao sam liku 30e pa cemo ja i on po, pola pola da platjamo on ima vizu i sve :) Jedino bedak sto sam na US serverima :)

Ping malo kida... ali jebiga guram :)))

-------------------------------------

|This Message Was Powered By MadDog|

-------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

haha :)) ma stoka su to...

Nego da vas pitam,jel bi mogao ja caletovu kredit karticu da upotrebljavam za placanje,mislim da ne vadim svoju i to...

Sto su stoka? Znam 99% ljudi tamo,i koji rade,i sefove i sve ostale.Cak sam i radio tamo neko vreme. Prvo te kartice u platou su preskupe.Ja sam uzeo jednu,i pricao sa likom, koji mi je rekao da njima naplacuju do jaja,i da su skuplje skoro 10e ako ne i vise,nego sto bi trebale.Samim tim nece mnogo ljudi da ih kupuje,pa nabavljaju mali broj istih.Ne znam sta tu nije jasno i jednostavno....

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo rekao da im je poslovnost nula kao sto i jeste. U prvom talasu WoW-a su sjebali pola ljudi koji su imali rezervacije,onda su za 2. talas lagali i svaki dan pricali 2. pricu,a da su se malo raspitali znali bi da komotno mogu da naruce kolko oce komada da ce sve da ode za cas,kao sto je i otislo. Tako da ja verujem da tamo rade posteni ljudi,ali firma je nula sto se tice osecaja i poslovnosti za prodaju igara. Ali posto zivimo u zemlji Srbiji nista se to njima nece odraziti na zaradu, ovde i oni koji ne znaju da posluju mogu da zarade sto nigde u svetu nije slucaj. Ali jbga to je lepota zivljenja u zemlji Srbiji.

p.s. mene je tu najvise pogodilo sto sam zvao vise puta i uvek je bila razlicita prica( u prevodu laganje)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...