Jump to content

nezeljene trudnoce


Recommended Posts

Siptare i rome :))

Ako se zeli biti politicki korektan kaze se albanci i romi.

Inace se kaze siptari i cigani :)

offtopic - ako cemo bash da cepidlachimo - oni sebe zovu siptarima , a albanci je strani naziv.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam jednog lika koji je isto tako najebao...znaci dosao je u skolsko da igra fudbal i cale je dosao po njega i bukvalno ga odvukao da se zeni...sad ga retko vidjam,zabo se gajbi,nema vremena...pa ti vidi kakav je njegov zivot...nema vise zezanja,samo beba,beba,beba...ludnica!

Sta znam ja bih probao da je ubedim da "pasuljko" nestane!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

[:)] ^^Znam kako ti je sada lepo, i ja sam imao slicnu epizodu pre par nedelja. Uzivaj u saznanju. :)

Keva pocela da me tripuje kako cu joj doneti dete u kucu!?! Kao u mojoj familiji uvek najmladji otvori sezonu. Ja je pitam na osnovu me smara, a ona kao "pa ona mala ti ne izbija iz sobe. ko zna sta vi radite unutra." Ma igramo domine! :)

Btw. pocelo novo godisnje istrazivanje na durexovom sajtu.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Godisnje poredjenje

Uzeli smo nekoliko vasih odgovora i uporedili ih sa vasim vrsnjacima od proslogodisnjeg istrazivanja, da biste mogli da se uporedite

Sa koliko godina ste prvi put imali seksualnu edukaciju?

Global 2004 : 12

Ti : 12

Sa koliko godina ste izgubili nevinost ?

Global 2004 : 16

Ti : 16

Koliko cesto, u proseku, vodite ljubav?

Global 2004 : 91 puta godisnje

Ti : 286 puta godisnje [8D] (<<dobro, mozda sam "malo" preterao, al stvarno mi nesto krenulo ove godine. [:)] )

Koliko ste seksualnih partnera imali do sada?

Global 2004 : 4

Ti : izmedu dva i pet

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

E ljudi respect svima i to ali ne vidim problem u tome da to radim bez kondoma, izvadim ga pred kraj i to je to. Otkad bockam to tako radim. Kasni ribi 20 dana, ja sam miran. Dobije na kraju, bude told you so...

Mislim znam ja da teorijski postoji mogucnost, ali praktichno...

Ima ljudi koji pokushavaju godinama da naprave dete, pa ne ide. A nekom prc, iz keca u kec.

Hejtujem kondom, ali u danashnje vreme se klinke satiru. Tako da definitivno preporuchujem, pogotovo ako je sve to na bum, sad smo se upoznali. Ja vishe preferiram neke manje iskusne [:D]

Brate s kojim se vi to ribama zabavljate kad im kasni pod 10-15 dana.

Jbga, brate, kod zena svashta moze da se desi. Tu imaju uticaj hormoni, stres, nepravilna ishrana [:D]

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Devojci vec deset dana kasni... Pre minut mi stize poruka "Dobila sam!" Radosti moje! Jedno veliko Uffffff... Da je neko sa RuRa ovde dobio bi pivo... [:D]

Die Pasuljko!!! [}:)]

lucky bastard... ja jos cekam:(

mada i ona je nenormalna, redovno joj se desi da "preskoci" neki mesec...

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Definitivno kondom jer:

1. Polne bolesti

2. Sigurnost

ali ako si vec dugo sa nekom devojkom i siguran si da nema polne bolesti/shta god udri mile pa shta ti bog da.

condom 4tw!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

tehnologija abortiranja je toliko napredovala, da je ravna odlasku na partiju UT-a, odesh i zabavish se :P, znachi nema sranja tipa ljulja mi se, ili ne mogu da hodam, nema vishe struganja jajnika, sve se radi nekim vakumskim sranjem, sa kojim se abortus izvrshi ocas posla.

sve osobe koje ja poznajem da su zatrudnele, su obichno osobe koje nemaju nikakvu perspektivu u svom zivotu, tako da im to dete uopshte ne dodje kao teret,jer da bi ti devojka zatrudnela stvarno treba da budesh idiJot.

-neces biti veca faca u drustvu ako jebesh bez gumice, ili ako ima drustvo u kome se hijerarhija odredjuje po tome ko je vishe riba jebao bez gumice, dajte mi adresu njihovog udruzenja, pa da im bacim bombu.

-ako to radish bez gumice, onda budi pametan i nemoj 5 puta zaredom da se jebesh, i devojka ti overeno nece zatrudneti

-isto tako koliki god ti bio trip u glavi, izvadi ga pre nego shto treba da svrsish, i o5 i riba ti opet overeno nece zatrudneti.

-ako ti se vec omaklo, imash sredstva za kontracepciju, koja su 99% sigurna

-preejakulati koji cure non-stop u toku seksa su bezopasni, od njih se ne moze zatrudneti

ko ne postuje ove stavke gore, stvarno je iskompleksirani *luzer. a najgori su mi likovi koji seru kako je riba kriva za trudnocu, to je njen posao, a ne moj, CCC to treba UBITI, a isto tako treba ubiti i one ribe koje slazu svoje partnere da su trudne, ne bi li im izvukle kintu za abortus, koju bi posle potroshile u shoppingu.

rezime:

-ako vec ne moz' se iskontrolisesh sa svrshavanjem, a mislish da si faca shto se jebesh bez gumice, onda ti preporucujem da posetish sveshtenika ili psihijatra

-ako volish da praktikujesh vishe od jednog odnosa, prvi moze i bez zashtite, ali za svaki sledeci bih ti istu preporucio

*

loser8sp.jpg

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

off =)

Siptare i rome :))

Ako se zeli biti politicki korektan kaze se albanci i romi.

Inace se kaze siptari i cigani :)

meni je jedan cigan rekao, da romima sebe nazivaju cigani, koji ne zele da priznaju da su cigani :)

to je isto kao shto crnogorci tvrde da govore maternji jezik, a ne srpski :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_ Ne znam da li si nekada citao "manual" za kondome ali tamo pise _podvuceno_ da ni jedan kondom ne pruza 100% zastite tako da cak i ako nije puko moze da se desi "situacija". Cak i onaj Durex extra safe (poznatiji kao ne osecam nista koliko je debeo).

...nije nishta bezbedniji (sem shto Ivan reche za premaz, koji ionako ne koristi kada krene veca kolichina)... i btw. nije uopshte deblji, uz to, to je jedini (a nadam se i poslednji) kondom koji mi je pukao!! Srecom, primetio sam na vreme...

od tad to sranje u plavoj kutijici ne kupujem...

shto se tiche teme...

1) neka razreshe hoce li beba biti rodjena..

2) ukoliko reshe da mali / mala dodje na svet treba da vide ko ce paziti dete

i da se dogovore oko izdrzavanja... ako hoce, nek se uzmu i zaposle, ako im nije do svadbe, neka se onda dogovore oko zajednichkih obaveza prema detetu, pa nek svako zivi kako misli da je bolje... dakle, ne mora brak, ali mora se ostati u kontaktu sa detetom - to je moje vidjenje...

a to oko ubedjivanja devojke da nije tvoje/moje/njegovo neshto je najgore shto se moze uraditi!! [xx(]

Link to comment
Share on other sites

a isto tako treba ubiti i one ribe koje slazu svoje partnere da su trudne, ne bi li im izvukle kintu za abortus, koju bi posle potroshile u shoppingu.

keenjas.. cuo sam svasta, ali ovo... iznenadilo me otprilike kao cinjenica da postoje ribe koje coljaju patke po igraonicama..

o_O

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

wulfi...

Diamonds are forever

They are all I need to please me

They can stimulate and tease me

They won't leave in the night, I've no fear that they might desert me

Diamonds are forever

Hold one up and then caress it

Touch it, stroke it and undress it

I can see every part, nothing hides in the heart to hurt me

I don't need love

For what good will love do me?

Diamonds never lie to me

For when love's gone

They'll lustre on

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

-preejakulati koji cure non-stop u toku seksa su bezopasni, od njih se ne moze zatrudneti

Totalno se slazem sa tvojim postom sem u sluchaju koji sam quoteovao.. nije tachno da su bezopasni i da se ne moze zatrudneti, ALI ipak je JAKO mala verovatnotja mada opet ALI nije toliko mala da su sada bezopasni i da se slobodno retji "ne moze se zatrudneti".

To je jedan veliki mit ("od preejakulata u toku seksa se ne moze zatrudneti") i zbog takvih kao shto si ti koji to shire :))) bolnice imaju po par abortusa vishe! [:)]

Over and out!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...