Jump to content

eswc replays day 4


Recommended Posts

daj jbt lik je samo pravio dryade...i imao je 3 exp-a , isao je na 4. a pravio mu se 5. :) misliiiiiim ;p koliko god da mu ovaj sjebe jedinice ovom se jos toliko automatski pravi u bazi...nije znao sta ce sa parama..imao je 2 tp-a..ma video si partiju...

gledao neke sc repse sa zergom... :)

znam kako je surov osecaj gde god da krenes vidis drvo...

Link to comment
Share on other sites

Nema boljeg od grubby-ja ... bas nesto razmisljam da nije slucajno pustio fov-a da ga pobedi u grupi, mozda su hteli nesto da iskombinuju da obojica prodju grupu... ?

Sta vi mislite ?

teshko, ne bi se oni kockali sa tim, a grubby je izgubio i od fova u incupu prosle nedelje, iako je posle uzeo incup kroz luzere

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

teshko, ne bi se oni kockali sa tim, a grubby je izgubio i od fova u incupu prosle nedelje, iako je posle uzeo incup kroz luzere

tada kada je izgubio bili su se zamenili rasa.. nevazno, mislim da se nisu nista dogovarali ipak je fov dostojan igrac da mu uzme bo3

Link to comment
Share on other sites

evo ja sad stigao kuci mrtav umoran posle 26 sati puta :0

krivo mi sto je deadman izgubio jer me je pitao kako da igra protiv grubija i ja sam mu rekao talonce na turtlu rocku a warden + t1 + exp na LT-u :( grubi je najbolji u svakom slucaju, tesko ko moze da ga dobije, a realno deadman dolazi posle njega

Link to comment
Share on other sites

,Jul 11 2005, 14:51]evo ja sad stigao kuci mrtav umoran posle 26 sati puta :0

krivo mi sto je deadman izgubio jer me je pitao kako da igra protiv grubija i ja sam mu rekao talonce na turtlu rocku a warden + t1 + exp na LT-u :( grubi je najbolji u svakom slucaju, tesko ko moze da ga dobije, a realno deadman dolazi posle njega

hehe pa pitao te je zato sto ni on sam ne zna kako da ga dobije :) jbg riki bice bolje sledeci put nego kakvi su likovi deadman sky oni koji su bili sa tobom u grupi, rus zivotinja ili?

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

^^extra opis ili ima jos....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

drago mi je da sam mogao nekako pomoci ;p bio sam i ja nekad modemas :) znam kako je ;p

ako vam zatreba jos nesh samo javite...meni nije tesko da uploadam na moj server...

Open your mind...think Open Source

...the lips of the righteous teach many, but fools die for want of wisdom... - Robert Nesta Marley -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...