Jump to content

Misljenja.


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vulfgare, rasplakao si me, ali nemam net, pa idem na 041 tek da vidim sa ima, tako da moraju izostati moje obimne i nadasve zanimljive prozne iskrice (ili prozni pozari) na neko vreme...ali ipak ziv sam, umro nisam:)))

a za topik, pa, sve najbolje o ljudima na listi ahhahaahaaahahahoh hoh heh...he...hh...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Shta da kazem , ne znam nikog irl (logichno) ali chini mi se da su svi ql , ono migsini postovi su super , zatim cali .... kole(heh majstor , postovi su mu stvarno sa odredjenom dozom h8-a ali boze moj)

Lucky- n/c , gotenks lol...to je to....shta znam mozda sam izostavo nekog....ali umoran sam pa me mrzi na pishem.

Link to comment
Share on other sites

migsa ;> (sori bte tek sam sad izvalio da sam te zaboravio. neopravdano.) ;<

ophushteno bate:))

migsha - iako nije bash toliki indijanac u RL, blizu je [:D] Probijanje shake hemijskom je manje bolno od chitanja njegovih postova.

xomi - malo bolja verzija migshe (negde u rangu probadanja shake shilom )

hmm za prvo... paaaaaa fani koz its tru fazon [:D] znam da boli i treba da bolim... jer vidish izvlacite jednu stvar za koju cete mi biti zahvalni kroz xx godina... kad budete shvatili koja je ta stvar, naravno potrudicu se da i ja skontam koja je to stvar i bicu sebi zahvalan... aham! :)

za drugo, ebiga ipak sam ja t-100 :D

Migsa - Migsa odaje utisak onako skroz finog momka, mozhda i suvishe finog za svoje dobro. Na osnovu postova mozhda deluje malo dementirano, ali je kada ga upoznate skroz ok. Ima svoje tripove ali ko ih nema ;) Ipak spada u grupu ljudi koje morate upoznati uzivo da ne biste mislili da nisu bas citavi.

pa i to je istina... mogu reci da sam dobar i fin ( a i djubre bacam u kantu), jebiga taki sam [:D] bat dont push maj batns... koz d dej of truth vil kam... and ... aj vil get ivl on jor hajni!!! :))

migsa - [;)] shta drugo reci

for ju frend :) ( [;)] )

(moram d askratim post... jer je bilo previshe emocija:D )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

nastavak:))

migsa - veselijeg lika po forumima ne znam... bio mi je ok i kad su ga svi hejtovali ... mislim kako mi ne bude ok kad covek spava, kupa se, i vodi ljubav sa svojim bozzarom

...

..

.

word! :)

secam se tog hejting perioda, ehhh.. e se secash bozar pricica? [:D]

Migsha - chovek od koga se moze mnogo nauchiti. Uvek pozitivan ili bolje reci ekstatichan. Nekom bi se mogao uchiniti kao bilde, ali nije. Zapravo je pametan dechko mada je u zabludi po pitanju nekih stvari (da, da, Shmigi... Kastro je divan chovek, vaaaaazi, a japanke bash kul stoje mushkarcima, okaaaaaay [:D]), no dobro, kad malo poraste, shvatice valjda.

ne, ne, ne ne mislim da je on divan bajan sjajan, al ipak imam mass rispekta za njega... duga prica:)

Migsa - skroz otkachen ali se ne plashi da kaze bilo kakvu glupost sho mu padne na pamet sho je za respetak

dhanke druze:))

ono migsini postovi su super

[:D] maj pipl :))

( provalih kako se kvotuje :))) , nego... [:D] )...

nego... sad... hmm... khmmm...

za koji dan napisacu i ja neshto... samo da se smislim, eboga svi su bili neshto fini [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aj i ja da bacim neki komentar, i ako sam jos malo "zelen" :)

lucky - glavni baja, i cool lik. Mislim da je jedini ovde ko jos prica ceski osim mene. ( Kole?)

ivan_ - glavni jebac u kraju :P

kruko - iz postova sudim da je skroz opusten lik ... a i dobar dj verovatno :)

kole - maaaaajssssttoor ... kao sto rece cali, ljudska wikipedia :)

maud - paladin ! agrahhhhh ... zbog ovog katastrofalnog izbora me smorio, ali u sustini super lik :) zabava citati njegove postove.

cali - calija bas gotivim. Njegov humor mi nekako najvise odgovara :)

wulfgar - wifebeater :)) (titul godine) - wulfgara gotivim i uvek kada citam njegov posto zamisljam kao da ga pise/izgovara onaj opaki crnja iz baldurs gate 2 :)

ch1zra - eddie freak.

ivan

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

lucky - glavni baja, i cool lik. Mislim da je jedini ovde ko jos prica ceski osim mene. ( Kole?)

U, u, ajde da prozivamo okolo a oni da ne znaju o cemu govorimo? ;} Mada pazi, i Ivan sos crtu je zajeban, mozhe da nas provali, zna i on ponesto od tih jezika ...

Link to comment
Share on other sites

baj popjular dimend, kao i zbog činjenice da čekam homicide :)

tekst dole je zasnovan na ličnim mišljenjima i doživljaju određenih ličnosti, verovatno nije tačan i ne treba mu pridavati preveliki značaj.. samo da naglasim da o svima sa liste imam preovlađujuće pozitivno mišljenje; glupo je da kod svakog pišem "dobar je lik", te ću to ovako, paušalno :)

lucky - dobro sarađujemo :P

ivan_ - ima veliku zelenu patku

kruko - do jaja mi je ortak, ponekad smori kada je konstantno neozbiljan ili kada mnogo sere (neću da idem na exit, ja sam mali kruko, njanjanja)

maud - doktor džekil i mister maud.. kao i svi, ima svoje mane, ali ostaje osoba sa kojom se na nekim nivoima najbolje kapiram

cali - loži(o) se na moju sestru, što ga automatski čini traktoristom :P šalu na stranu, prva stvar koja mi pada na pamet u vezi s njim je "ispravno nasađen lik" (drugi aspekt isključen)

sa1nt - ne poznajem ga suštinski, al deluje da je momak na mestu (osim što previše vremena provodi pred wowom)

ex1le - skijaš, nuff said.

wulfgar - opravdano frustriran, često pretera ali su mu razmišljanja u pravom smeru.. uživo mnogo opušteniji, gotivno je blejati s njim

ch1zra - he don' like me, i don' like him. zajebavam se, spada u normalne korisnike foruma te kao admin mislim da je dobar, a ovako nemam mišljenje.

ivan™ - na netu je postao prenaporan te s njim više ne mogu da pričam dalje od "edesi štaima", al dok to nije bio slučaj, imali smo par ok chatova, kapiramo se..

cyro - ćira... o njemu bih mogao da napišem knjigu.. :) dobar dečko, trpi nesrećnu kombinaciju malog mesta, srbije2000 i svog emotivnog sklopa / temperamenta

dule - dule smor, nikad nisam s njim nešto više pričao, volim da čitam njegove postove.

byp_ - jedan od likova sa foruma koje ne znam onoliko dobro koliko bih voleo.. život ga nije štedeo, bat hiz kipin it ril, i poštujem ga jako zbog toga

lag - moja riba ga želi (a ne sme to da prizna).. što se mog mišljenja tiče, dobro je, jedan od retkih predstavnika mlađih generacija koji me uveravaju da budućnost ipak nije u kurcu

maha - kul momak, želi da učini, ponekad se osećam glupo u njegovoj blizini al kontam da to nema veze sa životom.. ekstra inteligentan, i upoznao me je sa sejdžovom muzikom :)

migsa - često naporan, ranije nepodnošljivo a sada u granicama moje tolerancije.. razmišlja ultrapozitivno ali istovremeno zdravo.

krenuo sam da pišem i o ljudima koji nisu na spisku, al onda sam skontao da bih sigurno nekog zaboravio, te ću stati sada. činjenica da homicide počinje za petnaest minuta nema veze s tom odlukom :P

jedino još alena moram da spomenem, pošto je on ovde glavni macan.

Link to comment
Share on other sites

ma ne znate vi mene,ja sam glavni macan...haha,LOL[:D]...evo ja vas pitam,sta mislite o meni?Bas me zivo interesuje,jebiga,kad me mrzi da se jos vise ukljucujem u diskusiju...1000puta mi se dogodi da nesto hocu da napisem i vidim bukvalno isti odgovor i onda mi glupo da ponavljam vec pisano...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zavisi... ako si gruja iz zrenjanina, onda mislim da si kreten :)

al ozbiljno...

ako nisi, onda nemam neko misljenje...

Blah,sad bi rekao da sam iz Zrenjanina samo da bi mogao da mislim zasto sam kreten...ali nisam iz Zrenjanina,iz Pancevo City-ja sam...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...