Jump to content

Ko sve ide na Exit?


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

e ajde nek neko od Novosadjana ostavi broj nekog Taxi udruzenja koje daje popust na telefonski poziv da me ne bi odrali oni "divljaci" sto cekaju zrtve kad sidju sa busa-voza-whatever...

A kako ste se vi organizovali za smestaj?Ja sam iznajmio neki lezaj za 10jevreja tu negde blizu tvrdjave posto mi treba samo jedan dan...i jer ste isplanirali sve,posto su vec postavili satnicu...

ja u petak imam samo dilemu da li od 00:00 do 01:30 na Garbage ili Michael de Hey,dok u subotu da li ostati sve vreme na Marky-ju ili otici na Sashu???:)[:D]Sta kazete??

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kada ulazite u taxi kod autobuske/železničke stanice, obavezno uđite u neki na kome negde piše broj telefona firme za koju radi. Ako nema broja telefona, zaobiđite ga (neki divljaci sada čak i izmisle neku firmu pa je stave na auto, npr. "Taxi Novi Sad" ili tako nešto). Dakle, tražite broj telefona na automobilu, a od firmi, tu su SOS, Vojvođani itd.

Za broj telefona, evo prvo SMS broj Vojvođana - na 1011 (bez obzira na kojoj mreži ste), pošaljite SMS u kome piše samo adresa gde vam treba taxi i to je to... Cena je, mislim, pet dinara.

Brojevi telefona:

Vojvođani - 021/522-333; 021/55-22-22; 065/5-200-500; 063/322-333 i 063/582-022

Grand Taxi - 021/443-100; 021/6-333-333; 021/533-333; 063/350-390; 063/443-100

I, uhm, to je sve što imam :) Valjda svi brojevi rade, prepisao sam ih sa vizit kartica.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

idem na sve dane kao i do sada :)

underworld marky fbs sasha white stripes (nije mi jasno kako su ova tri utrpali u isti dan)

ps. koaj je fora sa violinom za nas sa jeftinijim ulaznicama

Jao super, aj se upoznamo tamo pa da te bacim sa tvrdjave za ovih ~70 000 sto si me posusio :)))))

KOJOTE, jel ides ti?

Link to comment
Share on other sites

A kakve veze ima sto ti riba nema licnu kartu??

ako ga neko zaustavi na ulici jer nosi gumenu lutku pod mishkom, mozhe da ih lichnom kartom ubedi da je to zhivo bice, samo malo vishe stondirano [:D]

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Ahahhahhh, kako sam matoran iskusno tjuti a svi pitaju da li ON ide :))

A sto se one ograde oko kampa tiche, vetj vidim nekog debelog nezainteresovanog lalu

kako umoran od celonocne djuske i navaren shutira nejaku ogradicu i produzuje ka

svom shatoru..... =)

PS: Ivane, pati, danas sam uvrshio kanticu jurokrema kojima cu da nabiflam

palachinke u cetvrtak ujutru, a ostatak cemo kojot i ja srolati sa duhanom i sprzhiti!!! [:D]

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...