Jump to content

Ko sve ide na Exit?


Recommended Posts

Guest sinister

sini to je jos jache :) kisha a ti na xeru :)) ili kad pada sneg a ti trcis posle srpske nove godine od spensa do naselja i pevas snage mi ponestaje i gadjas grudvama nafurane plavushe u tajmsu :))

:)))

al` ne mogu da verujem da ce times raditi za vreme Egzita...

taman ovi stranci da cuju nasu novokomponovanu ziku....

enivej, primices i ti grudvu kad se budem vracao...

nema ljutis, k ?

Edited by sinister
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest sinister

AAA zli tajms , moja riba ide u tajms :((( , znam , znam nemojte odma hejt...

Ja joj stalno govorim da podje na exit , al ne ceca ownage.jebli je narodnjaci!

ju, ne seri da je pustas samu tamo ?!

[;)]

Link to comment
Share on other sites

ocu ja u Tajms...pa da se namrstim i podignem obrvu...i onda da pokazem tuki onom ko me pogleda...:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam siroche.(tacka)

Smorio sam se...moji ortaci cigani doveli su u pitanje moj odlazak na exit...nakon sto sam rezervisao 3mesta u kampu,uzeo kartu sebi za petak i subotu,uz obecanje mojih ortaka da 100%(ma kakvih sto,hiljadu posto)da idu sa mnom,danas sam dobio obavestenje da obojica ne idu...naravno da su u pitanju pare,ali kad sam im ja rekao da uzmu karte oni su govorili polako,polako...i sad ne znam sta da radim...da li prodati karte?Ili da odem sam,da se nadam da me niko nece opljackati,da pokusam nekako sam da podignem sator i sve ostale stvari koje cu morati umesto uz neciju pomoc sad da radim sam!!??Blah,smorio sam se...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kapiram da ti je pametnije da odeš sam, ako si iole komunikativan, skontaćeš se sa nekim ljudima u kampu. eto ti ga jack o lantern, čak je i telefon okačio.. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam siroche.(tacka)

Smorio sam se...moji ortaci cigani doveli su u pitanje moj odlazak na exit...nakon sto sam rezervisao 3mesta u kampu,uzeo kartu sebi za petak i subotu,uz obecanje mojih ortaka da 100%(ma kakvih sto,hiljadu posto)da idu sa mnom,danas sam dobio obavestenje da obojica ne idu...naravno da su u pitanju pare,ali kad sam im ja rekao da uzmu karte oni su govorili polako,polako...i sad ne znam sta da radim...da li prodati karte?Ili da odem sam,da se nadam da me niko nece opljackati,da pokusam nekako sam da podignem sator i sve ostale stvari koje cu morati umesto uz neciju pomoc sad da radim sam!!??Blah,smorio sam se...

Fuck 'em. Ako si pametan, otishao si...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Veliki magovi su progovorili...idem...Jack vidimo se tamo...da karamo crnkinje...Dizeldorf...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...