Jump to content

Recommended Posts

Internet caffe net+ ti je profi igraona, u 34 bloku(stunenjak) preko puta pekare "Gak", samo je sranje sto je 1h=60din i nema popusta kao na primer Forum 1h=50 din a 8h=240 din. ali sve u svemu do jaja je, mozes da pijes nesto, pekara je najjaca na novom beograd uneses sendvic (kao stoka, ali boli te kurac) i jedes i igras. moras da napravis account(nekima se to ne svijda ali meni je do jaja).

secanja iz smauga: mi uplatimo 2h za kvalitetno peglanje wc3-a a lik sto tamo radi opusteno zaspe jer je prethodne noci drzao nocno igranje, tako dok on spava mi odigramo jos barem 1-2h za dz [:)] . zna li neko zasto je ta igraona zatvorena ?

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste li vi culi za Lan party to se desava kada nema mesta u igraonama a onda likovi koji zive blizu ili su komsije umreze kompove pa se pogla W3 mi to praktiujemo minimum jednom nedeljno ako je neo zainteresovan da se pridruzi

mozemo razmatrati tu mogucnost inace nas ima 6-orica

pa bi mozda jos neki dobar igrac mogao da upadne

Link to comment
Share on other sites

E pa Dejane, onda ti je ortakinja iz odeljenja mnogo predobra (~c~Sharky). Aj pa da raskida polako [:D] Da ne skrenem sa teme previshe, NET+ je ranije imao uvek dobar wc3, ali su uvek Vavilon, Deus i Panzer bili centar deshavanja (pre 2 godine ili tako neshto)

Link to comment
Share on other sites

*AhemTema*

Sto rece green, imas jako puno wc3-a(sto ukljucuje i dotu) u deus-u, uvek mozes naci nekog od navedenih:

zaba,ghost,tesla,slayer,ja itd... cak i no name tj. likovi koje ne zna niko ovako gledaju i uce i vrlo dobro igraju, ali ipak njih zanimaju druge igrice...

U krajnjem slucaju tamo net sabija :) odes i odvalis se od igranja na ispod 0,7 sec delay-a :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E pa Dejane, onda ti je ortakinja iz odeljenja mnogo predobra (~c~Sharky). Aj pa da raskida polako [:D] Da ne skrenem sa teme previshe, NET+ je ranije imao uvek dobar wc3, ali su uvek Vavilon, Deus i Panzer bili centar deshavanja (pre 2 godine ili tako neshto)

opusteno uvek mogu da ti dam broj...

da panzer nije bio los,ali se zatvorio u vavilonu nisam bio nikada,a i deus nije los,samo da malo poboljsaju opremu.sada imate net u platou,kgbu i mojou-tu je kao vrh...

Link to comment
Share on other sites

opusteno uvek mogu da ti dam broj...

da panzer nije bio los,ali se zatvorio u vavilonu nisam bio nikada,a i deus nije los,samo da malo poboljsaju opremu.sada imate net u platou,kgbu i mojou-tu je kao vrh...

Hmmm... za plato neznam ... nisam bio, u kgb-u stvarno odlichno radi, nemam nikakvu zamerku, za mojo neznam... do pre 15 dana nisu imali net... dal' se nesto izmenilo u tih 15 dana to neznam, ali znam da sigurno pre nije bilo, sad i AGD ima net... ali ako mozete bilo gde drugde da nadjete nemojte ici u agd da igrate preko neta... neznam dal' mi tamo laguje zbog konekcije ili zbog konfiguracije :)

Znachi sve na low 800*600*16 i secka... da ne pricamo o misevima na kojim se igra war... mx300... i ostre ivice stola, svaki put isechem ruku :)

Link to comment
Share on other sites

E pa Dejane, onda ti je ortakinja iz odeljenja mnogo predobra (~c~Sharky). Aj pa da raskida polako [:D] Da ne skrenem sa teme previshe, NET+ je ranije imao uvek dobar wc3, ali su uvek Vavilon, Deus i Panzer bili centar deshavanja (pre 2 godine ili tako neshto)

Panzer ftw, dom goshua (ko zna zna) :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Taj neki rad, iz Panzera je igrao samo old school [:D]. Inache @Mario^: U Mojou ima net, jako dobro radi, ping oko 60 (kashnjenje se skoro ne oseca), nema laga, ali postoji jedan mali problem...60 din/h u bilo koje doba dana i noci.

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha nesreco kako si to uspeo??

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od mnogih ovde, bio sam na Crnogorskom primorju i zimi... tako da mi Budva i nije nesto i ne volim da idem tamo zato sto zivi samo leti... Sutomore = teska selendra zimi... Bar malo kao ono zivi zimi... ima 2,3 diskoteke... ali to je sve...

Link to comment
Share on other sites

hehe Fata is on the fire :)

Ma Tesla zaboravio sam da kazem da me izboo i jez,od diskoteke sa 2384728394 stolica ja sam seo na onu gde je zvaka,kad smo isli brodicem u HN riba ispustila cigaru pravo meni u medjunozje...to be continued...

Budva vam je kao Leskovac na vodi,toliko seljaka sa kajlama izbacenim napolje sa po 2 moba,tuga(da se ne uvrede Leskovcani ovo sam uzeo za primer)...ali zato ribe...ne moze se porediti sa HN.btw sav nocni zivot HN-a je u Igalu,zato kad neko ima qcu u starom gradu(kao moja ortakinja)mora da pesaci(u mom slucaju sa opekotinama)oko 30 minuta minimum do dobrog mesta za izlazak,sto je opet losije nego pekara u Budvi...

Edited by zerox[pro-team]
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...