Jump to content

SHAMAN


Klindza

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pcelarstvo moze da prodje.

Pa da se ja pitam bio bih stocar.Ali da naglasim SAVESTAN stocar,pa ne bih dozvolio da neki VO kao sto si ti pobegne iz stale,gde mu je mesto. [}:)]

Ako neko ne voli neku kllasu ne mora ni da komentarise.

A sad stvarno koje profesije preporucujete za shamana.

Link to comment
Share on other sites

Pa da se ja pitam bio bih stocar.Ali da naglasim SAVESTAN stocar,pa ne bih dozvolio da neki VO kao sto si ti pobegne iz stale,gde mu je mesto. [}:)]

Ako neko ne voli neku kllasu ne mora ni da komentarise.

A sad stvarno koje profesije preporucujete za shamana.

Vo ti tata majmune , ja tebi ni u jednom trenutku nisam uputio bilo kakvu uvredu da bi dobio takav odgovor, da imash imalo mozga znao bi da je svejedno koju profesiju izaberesh, zato sam i dao takav odgovor ali kreten kao shto si ti to nemoze da shvati. I odkud ti ideja da nevolim shamane, bavish se telepatijom or smth ili su ti to shapnuli neki glasovi ? A da ti odgovorim gde je tebi mesto : KOVIN !!! Tamo takve shto si ti neposecuje ni rodbina. GO BACK TO UR HOLE !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

kao drugo profesije bitno uticu na nacin igranja WoW-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tvoje pitanje je bilo :

Koje profesije preporucujete za shamija????
neznash ni sam shta si pitao, to shto si ti "shaban" nema veze sa profesijom koju cesh da uzmesh. Da ima psihijatar ,ja bi uzeo tu profesiju i doshao da te lecim, jel ti ocito treba pomoc u razumevanju sebe a kamoli drugih ljudi. GO BACK TO UR HOLE ALREADY !!!

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

skinning/leatherworking i herbalism/alchemy, te 2 kominacje mu najvishe leze, kako zajedno, mada ne bi bilo loshe ni sa npr. fishing/cooking ili first aid ili tako neshto . . . uglavnom sve profesije su zanimljive i profitabilne , jedino shto je neke lakshe , a neke teze razvijati :p

Link to comment
Share on other sites

Najbolja profesija za svakog shamana je ubica paladina....imas sve sto ti treba.....cak i GOMILU paladina...ok sad malo ozbiljno:

herbalism/alchemy

mining/engineering-sta sve mozes da napravis to jednostavno nije normalno....

skinning/leatherworking - imao sam ga....nije lose, mozes da napravis par stvarcica koje ti koriste u danima levelovanja i da zaradis neku kintu ali kad dodjes do 60. nema vece trube od te profesije....

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast majstori. Samo znate da pricate i da se prepucavate.

Samo tako. Razapeo vas dabogda neko sve ispred Storma i obrisao onaj sneg sa vama ispred IF-a. Nije za vas WOW. Vec plug. Aj sada svi na selo pa na njivu.

ps: urazumite se deco!!!

Ajde samo lepo ovde ostavi nick tog tvog djubreta od paladina ako smesh plz....

Znas kako, po tvojim postovima ja bas ne bi rekao da imas vise od 15 godina....tako da stvarno ne znam kome si to napisao "deco"....A ja kad te sretnem na serveru, a naci cu te veruj mi pa neces se dici celo vece iz mrtvih ja ti to garantujem makar celu alijansu dovukao da ti vadi bulju!!!!! Ima da te kampujem dok ne zaspim za kompjuterom !!!!

Myt, LVL 60 Tauren Shaman @ Dunemaul

Edited by GriM ReapeR
Link to comment
Share on other sites

1st aid je krajnje koristan ali jedini problem je po meni sto shaman ima ... handicap u odnosu na druge kada battle 1st aid dolazi na red.

Npr. warlock i priest imaju fear (ili neke njegove verzije ne razumem se tacno) koji traju 6-8 sec , su perfektni za 1st aid (2000 hp za tih 8 sec) , dok mage nikada ne brine sa poly-jem , i druid cak moze u nekom trenutku (kada aktivira roots) moze da se udalji i uradi 1st aid , dok shamy nema ni jednu magiju koja onesposobljava (u smislu bezanja protivnika ili oduzimanja njegovog napada kao prethodno navedeni) tako da je to jedini minus kod shamyja za 1st aid!

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajde samo lepo ovde ostavi nick tog tvog djubreta od paladina ako smesh plz....

Znas kako, po tvojim postovima ja bas ne bi rekao da imas vise od 15 godina....tako da stvarno ne znam kome si to napisao "deco"....A ja kad te sretnem na serveru, a naci cu te veruj mi pa neces se dici celo vece iz mrtvih ja ti to garantujem makar celu alijansu dovukao da ti vadi bulju!!!!! Ima da te kampujem dok ne zaspim za kompjuterom !!!!

Myt, LVL 60 Tauren Shaman @ Dunemaul

Mnogo se primas.

Pretpostavljam da ti je neko ispricao pricu za laku noc u vezi Artasa, pa nisi znao sta drugo da izaberes u WOW-u ili te proganjaju mrtve duse paladina.

Svaki tvoj post na forumu je pretnja i hvalisanje sa lvl-ima.

A to sto si 60lvl, nije za pohvalu. Nece ti bas nesto pomoci.

WOW se igra glavom.

A to oko obracuna na serveru. Hm!!!

Pa mozda sa onima koji su izazovniji od tebe, zaobilazeci rec, decace, da te ne uvredim!!!

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Mnogo se primas.

Pretpostavljam da ti je neko ispricao pricu za laku noc u vezi Artasa, pa nisi znao sta drugo da izaberes u WOW-u ili te proganjaju mrtve duse paladina.

Svaki tvoj post na forumu je pretnja i hvalisanje sa lvl-ima.

A to sto si 60lvl, nije za pohvalu. Nece ti bas nesto pomoci.

WOW se igra glavom.

A to oko obracuna na serveru. Hm!!!

Pa mozda sa onima koji su izazovniji od tebe, zaobilazeci rec, decace, da te ne uvredim!!!

Ako nemas pametnija posla osim da seres onda ne znam sto si dosao da to radis na ovom topicu.

Najvise od svega mrzim kad neko ko ne voli neku klasu dodje na odredjeni topic i sere o njoj!!!!!!!!!!!!

Igrao sam i sa paladinom i sa shamanom i sa wariorom i sa druidom i iskreno cu reci da je shami ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Da grime preterano smaras sa tim akcijama kako sabijas i meljes paladine .... da se ne lazemo pre fazon nedelju dana si navuko lvl60 i oprema ti je kurton i znam jedno 20ak paladina sa mog serva koji bi pocistili pod sa tobom iako je generalno shamy kao klasa jaci od paje tako da se iskuliraj malo nisi tolki sabijac kolki mislis da si nego su ljudi glupi .... peglao sam se sa shamijem koji ima jedno 5 puta bolju opremu od tebe pa je trajalo jedno 5 minuta tako da bash i nije pocistio pod sa mnom ....

btw da ne bude zabune druid ovde a ne paladin ...

PS: da ne pominjem sto znam poprilican broj magova/pristova koji bi isto pocistili pod sa 90% shamija ...

ono ... oprema i mozak su veoma bitan faktor u svemu tome .... bogom dana jaca klasa nije sve ...

sve u svemu smarash sa tim postovima .... kod nas je human paladin / nelf rogue a kod vas tauren shaman / undead rogue ... isti k ima i ovih kod nas i tih kod vas, a i na jednoj i drugoj strani ima iskompleksirane dece u istoj meri tako da dosta kenjanja i na tu temu ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...