Jump to content

Freelancer


RaveN

Recommended Posts

daj neki word o igri

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam ga igrao dosta prosle godine a onda sam obecao sebi da cu ga sledeci put igrati tek kad nabavim ADSL. To je bilo pre 8 meseci a ja jos uvek nemam ADSL [:I] . Inace dok sam igrao to je bilo na raznim serverima dok nisam naisao na server Deep Space 9... ili nesto tako, ipak je to bilo pre godinu dana. U svakom slucaju igrao sam na tom serveru i na nekom ovecem Jolt.co.uk serveru. A bio je i neki Australijski...

Anyway cim nabavim ADSL isprobacu ovaj Srpski server [:)] (Jednog lepog dana 20xx godine [:(] )

Link to comment
Share on other sites

Hm igra je pretecha mmog i mmorg-a.

Radnja se deshava u svemiru ... imash svoj brod ... i standardno imash misije, joinujesh se u grupe, trgujesh ... grafika je odlichna , atmosfera takodje ... Najbolje od svega je to sto se igranje na serverima nista ne placa kao kod World of Warcraft i to sto se moze pristupiti i sa crackovanom verzijom igre.

Ide na 1cd ...

i tako ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ma igra je matora ali za svoje vreme ono dobra je

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Hm igra je pretecha mmog i  mmorg-a.

Radnja se deshava u svemiru ... imash svoj brod ... i standardno imash misije, joinujesh se u grupe, trgujesh ... grafika je odlichna , atmosfera takodje ... Najbolje od svega je to sto se igranje na serverima nista ne placa kao kod World of Warcraft i to sto se moze pristupiti i sa crackovanom verzijom igre.

Ide na 1cd ...

i tako ;)

wow se placa... mada imas i piratske servere ali oni nisu za qrac posto blizzard stalno menja wow svet pa nije isti feeling na piratu i na real thing

btw, igrao sam freelancera ranije i stvarno je mnogo dobra igra, ali ta verzija koju smo mi u kraju igrali je bugovana nesto. svi smo dosli do jedne misije kada se prvi put susreces sa brodovima iz one neke frakcije koja lici na nemce, neka Bavaria ili tako nesto, i kad na pola misije otprilike startuju te ti brodovi i ide neka animacija (kapiram da nesto pricaju ali posto je i zvuk bugovan u 75% scena nista necujem) i posle oni samo stoje ispred tebe, ne mozes ni u onaj stargate (ili jumgate. zaboravih davno sam igrao :) da udjes ni njih da napadas... totalni bug.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

eeeee mechwarrior franshiza... kako su to dobre igre bile... kako si dobar osecaj imao da upravljas vishetonsku grdosiju kao i sama prica zaplet... steta sto su odmah posle 'placenika' najavili da nece u skorije vreme raditi bilo sta na tu temu (mada kapiram da je vec i proslo dosta vremena od tih izjava)... isto tako i mech commanderi su bile sjajne igre....aaa ko ih je spomenuo kog vraga sad se samo skenjam kako su igre danas jednolicne...

freelancer... meni bila sjajna igra... nikad nisam imao priliku da je igram u multiju, nazalost

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eeeee mechwarrior franshiza... kako su to dobre igre bile... kako si dobar osecaj imao da  upravljas vishetonsku grdosiju kao i sama prica zaplet... steta sto su odmah posle 'placenika' najavili da nece u skorije vreme raditi bilo sta na tu temu (mada kapiram da je vec i proslo dosta vremena od tih izjava)... isto tako i mech commanderi su bile sjajne igre....aaa ko ih je spomenuo kog vraga sad se samo skenjam kako su igre danas jednolicne...

freelancer... meni bila sjajna igra... nikad nisam imao priliku da je igram u multiju, nazalost

What he said.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...