Jump to content

Kristijan Vijeri


GibanicA

Recommended Posts

posle 6 godina provedenih u interu i 110 golova u seriji A postignutih za taj klub

vijeri je juce raskino ugovor...

sada je slobodan igrach i izgleda da se seli u spaniju

iako sam ga strasno pljuvao tokom ove sezone ipak mi je nekako zao...to je covek koji je stvarno puno znao i moze se reci da je (pored ronalda) najbolji klasicni napadach u zadnjih 10 godina u evropi...

ali jebiga ostarilo se...poceo mnogo da kara,pije i da se drogira :) (ko je vido sliku iz nekog od prethodnih ckmova zna o cemu pricham :)

Link to comment
Share on other sites

Uh cekao sam samo jedan hejterski post pa da mogu da kazem...jebo vas Bobo Vijeri...sto kaze Ivan potpuno je beskoristan...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

izvini,ima male razlike izmedju 40godina i 32(koliko on ima)...jer neko rekao Djanfranko Zola...ili mozda Alan Sirer...ili Tedi Seringem...tako da ti ne stoji ta tvoja tvrdnja zasto je on sad los igrac...da je bio dobar igrac,bio je,ali sad nije nista sem manekena,cak moze da se kaze da vec zadnje 2 sezone igra ovako kao sad...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sam lupio 40, nije ni vazhno ali ne mozhete prichati tako kada je stvarno bio igrachina... Opet ce on otici u neki veliki klub, videcesh, ne verujem da ce to biti Sevilja ili shta se vec pricha... Koliko se secam on je imao povredu i nije igrao dosta, jel tako?

Link to comment
Share on other sites

Super Bobo je bio i ostace legenda proshle sezone ga je zajebo Mancini..nije mu dao da igra vec stavlja onog retardiranog Martinsa da igra u prvoj a lik ne zna pravo trchati s'loptom sve neshto zapinje i trza, realno Martins je igrach za zadnjih dvadeset minuta..al ovde nije prichao Martinsu vec O Bobokapu tako da ono drago mi je shto je otisho iz Intera jer stvarno nisam vishe mogo gledati ono kad on sjedi na klupi, mislim sramota.\

Opet ce Bobo da jebe keve.. ima on josh mnogo shta da pokaze.

pozdrav autoru pisme niš mi se ne da

Link to comment
Share on other sites

prvo i prvo martins je sigurno jedan od 2-3 najbolja mlada igracha u evropi (ima 20god)

to sad sto ti mislish da on cudno trchi jebiga..on je s takvim trchanjem dao 26 golova u sezoni, a bobokap jedva 12 i to 4-5 iz penala. njegovo vreme je proshlo a martinsovo tek dolazi, tako da cemo vidti koliko on vredi

a inache crnac trchi na sto metara 10.07, tako da se s pravom kaze da je najbrzi igrach trenutno u seriji a

a sto se tiche vijerija samo mogu reci - JAD, BEDA I IZDAJA

Presao u MILAN. od svih klubova preshao je tamo gde jedino nije smeo...cigan

kao figo svojevremeno, to pokazuje kakav je on covek u dushi. gotivio sam ga ali od danas ga MRZIM.

prodana pichka

Link to comment
Share on other sites

Nek je presho u Milan u inat tako se to radi kad ne znaju da ga cjene..

A Martins 10.17 shta mu to vredi kad nema u glavi sav je neki ret. al da ne ulazimo u raspravu koje bolji i shta Vijeri je keva a Martinsu pucaju shelne dok trchi s'loptom.

pozdrav autoru pisme niš mi se ne da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...