Jump to content

FROG ACTIVE AGAIN


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo vi gledajte repove frog-a i divite se kompijuterskom manijaku

a ja odoh da jebem

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

pa ja sam i rekao da moze neg oovaj pre mene kaki ! ^^

Taj pre tebe verovatno zna malo vise od tebe pa moze da kaki [8D],a fov iako ga ne volim jeste bolji ud od froga [dozey]

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

to zeleni kazi mu... da je*e moze svaka budala, a da sabija igricu ko frog to vec malo teze :))

offtopic: setih se juce komentara ortaka koji igra dotu u trenutku kada protivnicka ekipa ostaje bez svih baraka u istom napadu posle sat i po vremena: PISAJTE BICA... i kako mi sada da dokazemo jeba*ima da smo normalni :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Inache, ja sam batalio wc3 u februaru josh (od tada mozda 10-ak partija ukupno), ali oduvek sam voleo te likove koji dolaze na forum samo da bi objasnili kako oni jebu svaki dan, dok mi ostali "idioti" koji igramo igru i volimo je nismo pichku videli ni na slici. Ako treba na forumu da se dokazujesh, onda... Ako imash neshto pametno da kazesh, kazi, ako nemash, cuti, jer ovde iskreno ljudima seva paja da li ti idesh da jebesh, jedesh ili igrash ne ljuti se choveche...

Link to comment
Share on other sites

bravo Greene bas sam to hteo da kazem,po njima niko ovde ne igra war nego svi dolaze na ovaj deo foruma da kazu koji su smekeri...ja otvoreno kazem,do jaja mi je FroG kako igra,sto ne mora da znaci da ja drkam na njega...ako cemo da pricamo o ribama,i da pokazujemo slike i klipove snimljene onda otvorite topic a ne da smarate svi ovako...

Link to comment
Share on other sites

to bica... pisajte po je*acima :)))))))))))))

inace mene je devojcica gledala kako igram sc prvih mesec dana... a onda je odlucila da pocne da mi parira...

najveca vrlina: terran user

najveca mana: baze su joj ko iz nekog skupog casopisa za namestaj (zeneeeeee...)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja kazem nesto "pametno" :

@ Milanche: Respect za Froga ali onu partiju vs Crimsona po meni nije zasluzio da dobije (ako mislis na twisted) ali dobro i to se desava (po meni Crimson je samo trebao da poseti goblin lab i da "odshpijunira" onaj jebeni necropolis sto ga je frog zaturio a ne da salje pristove u skaut :P...) Anyways jos jednom respect za froga on je po meni bio i ostao najbolji ud igrach....

[8D]

Link to comment
Share on other sites

to bica... pisajte po je*acima :)))))))))))))

inace mene je devojcica gledala kako igram sc prvih mesec dana... a onda je odlucila da pocne da mi parira...

najveca vrlina: terran user

najveca mana: baze su joj ko iz nekog skupog casopisa za namestaj (zeneeeeee...)

Hehehe, imao sam i ja taj trip sa perfektnim rasporedom baze kad sam pochinjao da igram. Ribe generalno ne razumeju igranje, i ne podrzavaju (razumem ih [:)]), mada vidim da ima izuzetaka (Miletova (Sweet) riba (ako je i dalje sa njom) gotivi wc3).

Link to comment
Share on other sites

e videcemo froga sada na cpl-u posto nije na eswc-u samo naravno bice lakse ovamo...nadam se ;p

izvlacenje sad u sredu...danas..a igra se od cetvrtka do subote

Edited by jahwarrior

Open your mind...think Open Source

...the lips of the righteous teach many, but fools die for want of wisdom... - Robert Nesta Marley -

Link to comment
Share on other sites

*** MaDFroG and Aether have chosen not to attend CPL

eto...tako da ni tamo nece biti...tt

pa logichno, jer je vidjen na eswcu, ima i slika na sk-gaming.com :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jebes sliku ruzan je za sweda

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Dok je on igrao,ecg i wcg se nisu nii igrali,bar ja tako mislim,i frog je bese osvojio jednom eswc i jednom puko od fova u finalu zar ne ? tolko o tome...

igrali su se, 2003-e je loshe proshao na wcg-u, 2004-e je ispao u 1/8 od caravadja 2-0, ecg 2003 je bio top8

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

igrali su se, 2003-e je loshe proshao na wcg-u, 2004-e je ispao u 1/8 od caravadja 2-0, ecg 2003 je bio top8

Da i zaboravljas da je FroG bio 2 na ESWCu 2003,i da je uzeo gomilu LAN turnira u SWE,sa konkurencijom igraca kao sto su ;heman,fury,survivor,elakeduck...

Btw ovde niko ne prati to,ali dok je bio u koreji sa klanom [FrienZ] ili [Pooh] je osvojio suma pro clans challenge.osvojili su upravo njegovom pobedom nad do tada u toj ligi epobedivim Moonom i to 2-0.Takodje je bio 2 u 1v1 ligi.Kad ukombinujes te lige koje su zanimljivije xxx puta od wc3l-a,kao i kvalitetnije zbog veceg broja pro-gamera i skillovanih igraca,shvatices koliko je on bio dobar.Nije mi dzabe wc3 idol :D

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako Frog je najbolji Evropski Undead igrac,bio uvek i ostao,boljeg nema.... A to sto vi mislite da je Frog bulja,tipa vladicini postovi lik je BULJA,pa ne bih bash rekao sta je bilo kada je doshao iz koreje hmm pa Grubby nije mogao partiju da mu uzme ovaj se sprdao sa njime,niko nije mogao da ga pobedi....no nebitno,mozda je po ne ud igracaima Frog bulja,ali ako mene pitate njegov stil igre je EXTRA i veoma je zanimljiv i on je realno meni najbolji UD igrac....Ali ruku na srce najbolji UD je Fov....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...