Jump to content

Vashi leveli & stuff.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shadowmoon

Bauk level 60 human mage

Ledix level 60 human mage

Arutha level 47 human paladin

Swan level 46 dwarf priest

Grof level 24 night elf hunter

Windax level 12 night elf warrior

Dunemaul

Bauk level 7 shaman :-P

Svi pitaju zasto dva maga pa da unapred odgovorim. Oba izuvaju ;-) Bez zezanja, potpuno su razliciti buildovi i Bauk je dizajniran za 1 na 1 2 na 2 itd. dakle manje okrsaje dok je Ledix napravljen za battlegrounds i crowd control. Bauk je arcane/fire 31 20 a Ledix frost/arcane 33 18. Smor je samo sto se nema vremena za PvP sa oba jer uz pomerene honor/cp granice treba mnogo vremena sto bi znacilo da ne bi mogao da pravim nijednog novog lika sto je nedopustivo ;-P

Trenutno najvecu paznju posvecujem Ledixu za PvP i Swanu za levelovanje. Raspisao sam se a maintenance gotov za 15min, aj vidimo se ;-)

Arutha

P.S. coll, kazi mi molim te novi nick za undead roguea i da li te je bilo u Hillsbradu i da li te ima u Alteracu sada? Ledixu su rogueovi prime target i mnogo voli da ih ubija pa se unapred izvinjavam za maltretiranje :-P I ajde da organizujemo neke duelcice ;-) Troll warriore nesto ne znam osim Garr-a, kako ti se zove troll? :-)

P.P.S. bearclaw, druid ne leveluje sporije od bilo koje druge klase. U DragonKinu, Vann je level 30 druid za 7 dana igranja.

Link to comment
Share on other sites

Igram manje od mesec dana i nabudzio sam 23 lvl night elf druid na Dunemaulu.

U guildu sam Balkan Expres(s).

Istekla mi pretplata pa sad malo pauziram  [V]

Vozdra svim likovima iz Guilda Balkan Express (nisam ni znao da vas ima na ovom forumu ali utom bolje vidimo se najverovatnije u ponedeljak)

P.S. pozdravi vodju itd...

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

E i ja sam sa tog guilda sam sto nisam igrao jedno 2 nedelje...( mozes li da provesris koji lvl druid <Hogare> je trenutno u gildu...), skoro da cu da uplatim pa se vidimo za par dana... Pozdravi Redclaw-a u moje ime...

Nisam u DragonKin, vec Order of Righteousness :)

Link to comment
Share on other sites

OK 2 posta za 2 "zanimljiva" lika....

Ti sa paladinom ne lupetaj.....kao 1. to je abjuzersko djubre od klase koga igraju samo deca ispod 15 godina ili "disadvantaged" klasa igraca WoW-a i koga vecina ljudi moze da dobije 1na1 igrajuci samo desnom rukom.....jos nisam probao samo levom. Kad malo bolje pogledam tvoje postove mislim da si nasao pravu i jedinu klasu za sebe stoga ti od srca cestitam....iskreno se nadam da si na Dunemaul serveru, ako jesi nedo ti Bog da naidjes na mene....ja kad vidim LVL1 paladina ja cu da ga ubijem i necu uopste lose da se osecam zbog toga....to je klasa koja ne treba da postoji (abjuzerska ovakva kakva je sad)....

-ovom caru sto kaze da ce da nas sakati (oO): Decko da li ti znas sta si upravo izjavio ? :)))))

Pa znas li ti kolko nasih likova ima na Dunemaulu u hordi samo lvl60 a da ne racunam druge?....upravo si se upisao u svaciju KOS(Kill on sight) listu.....Cestitam....ne znam koji si level, nece ti mnogo pomoci ni da si 60.....Evo ja se prvi javljam dobrovoljno da me sakatis !!! Povedi i paladina sa sobom molim te da mi bude zanimljivo.....

Myt lvl 60 Tauren Shaman @ Dunemaul (Dark Horizons guild)

Edited by GriM ReapeR
Link to comment
Share on other sites

OK 2 posta za 2 "zanimljiva" lika....

Ti sa paladinom ne lupetaj.....kao 1. to je abjuzersko djubre od klase koga igraju samo deca ispod 15 godina ili "disadvantaged" klasa igraca WoW-a i koga vecina ljudi moze da dobije 1na1 igrajuci samo desnom rukom.....jos nisam probao samo levom. Kad malo bolje pogledam tvoje postove mislim da si nasao pravu i jedinu klasu za sebe stoga ti od srca cestitam....iskreno se nadam da si na Dunemaul serveru, ako jesi nedo ti Bog da naidjes na mene....ja kad vidim LVL1 paladina ja cu da ga ubijem i necu uopste lose da se osecam zbog toga....to je klasa koja ne treba da postoji (abjuzerska ovakva kakva je sad)....

-ovom caru sto kaze da ce da nas sakati (oO): Decko da li ti znas sta si upravo izjavio ? :)))))

Pa znas li ti kolko nasih likova ima na Dunemaulu u hordi samo lvl60 a da ne racunam druge?....upravo si se upisao u svaciju KOS(Kill on sight) listu.....Cestitam....ne znam koji si level,  nece ti mnogo pomoci ni da si 60.....Evo ja se prvi javljam dobrovoljno da me sakatis !!! Povedi i paladina sa sobom molim te da mi bude zanimljivo.....

Myt lvl 60 Tauren Shaman @ Dunemaul (Dark Horizons guild)

Graymi gondor u elementu :)

Jebi alijansu :P

514310_big.jpg

___________________________________________________________________________

We defend. We stand. We show that as one. United. We destroy. Their god will fall !

When we all rise up... the sky's gonna light up !

Link to comment
Share on other sites

OK 2 posta za 2 "zanimljiva" lika....

Ti sa paladinom ne lupetaj.....kao 1. to je abjuzersko djubre od klase koga igraju samo deca ispod 15 godina ili "disadvantaged" klasa igraca WoW-a i koga vecina ljudi moze da dobije 1na1 igrajuci samo desnom rukom.....jos nisam probao samo levom. Kad malo bolje pogledam tvoje postove mislim da si nasao pravu i jedinu klasu za sebe stoga ti od srca cestitam....iskreno se nadam da si na Dunemaul serveru, ako jesi nedo ti Bog da naidjes na mene....ja kad vidim LVL1 paladina ja cu da ga ubijem i necu uopste lose da se osecam zbog toga....to je klasa koja ne treba da postoji (abjuzerska ovakva kakva je sad)....

-ovom caru sto kaze da ce da nas sakati (oO): Decko da li ti znas sta si upravo izjavio ? :)))))

Pa znas li ti kolko nasih likova ima na Dunemaulu u hordi samo lvl60 a da ne racunam druge?....upravo si se upisao u svaciju KOS(Kill on sight) listu.....Cestitam....ne znam koji si level,  nece ti mnogo pomoci ni da si 60.....Evo ja se prvi javljam dobrovoljno da me sakatis !!! Povedi i paladina sa sobom molim te da mi bude zanimljivo.....

Myt lvl 60 Tauren Shaman @ Dunemaul (Dark Horizons guild)

Dude zar stvarno mislis da vilim da igram sa paladinom....Jedino sto mi je on najveci lvl i u dobrom je guildu koji stalno salje pare(napisano na drugom postu)

inace veruj mi da bih ga odmah obrisao ako bi me neko ubacio na srpski guild sledece likove:

Hogare-Aliance(night elf) druid-Dunemaul

Liveplus-Horde(orc)shaman-Silvermoon

PLZ uzasno se smaram...

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...